Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. Pewnie gdzieś zgubiłeś w Rynku :gwizdanie: :gwizdanie: skalar jak założył 9-ego, tak zdjąć do dziś nie chce :polew:
  2. witaj gratulacje zakupu
  3. mA4ciek , a swoją drogą -co Ty zrobiłeś po imprezce Maćkowi
  4. zapodałem kilka zdjęc http://www.a4-klub.pl/smf/podkarpackie/galeria_spotow_rzeszowskichfotki_i_filmiki-t26946.0.html;msg1309782 sorka za kiepską jakość
  5. .... a co do zguby, to juz wystawiona na aukcji http://pruszkow.olx.pl/rozowy-sweter-z-golfem-rozmiar-36-iid-48476655
  6. dobry żart, :polew: ja nie traciłem czasu na gadanie tylko piłem
  7. On tak zawsze ma - ja wiedziałem, że to sie tak skończy - dobrze ze sie wczesniej desantowałem
  8. nic mi na ten temat nie wiadomo myśle że dobry pomysł - taki przejazd przez miasto ( zarazem jakaś promocja dla naszego klubu )
  9. jest ok ja z powrotem od 11: 30 pije - zapowiada się dobry weekend
  10. .......... oj będzie się działo
  11. :polew: Tomku jak wypali w końcu ten grill i Ty sie akurat w tym czasie zjawisz to i 0,7 Ci zafunduje ( gorzej z noclegiem )[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 22:15_________________________________________________ Darek fajna miejscówa
  12. kilka fotek z ostatniego spota 20.09.2009 [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 09:30_________________________________________________ zdjęcia z 11.10.2009 [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 14:52_________________________________________________. Ostatni w tym roku 20.12.09 [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 19:37_________________________________________________
  13. jutro zapodam foty pozdro
  14. Przepraszam kolego Bracus ale bylem zamyślony żona mi potem mówiła że to Ty chyba szedłeś ale było już za późno, więc sorry :polew: tak też pomyslałem ze ten chudy, długi to daemon swoją drogą to trzeba go zrozumieć że od 1,70m od ziemi to nic nie widzi
  15. Witamy na forum zapraszamy na spoty Rzeszowskie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.