Treść opublikowana przez GM
-
Podziękowania i opinie XII Ogólnopolski Zlot i VII Urodziny Bukowina 2013
... jak co rok , MEGA spot Podziękowania dla organizatorów i wszystkich obecnych
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:decayed::decayed: he he he,jest pięknie :kox:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jedziecie z rodzinką ? .. a jak coś czuję ze młody da popalić ( bo o żonie to już nie wspomnę )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Z listy wynika że wrclaguna i sławek , ja czekam na info od Jarka (jarko)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:decayed: heheh .....i jak Pany (akwarium / MaciekW) , dojechał ktoś jeszcze ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
....zgadza się pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w klubie
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
przebieg miazga , lakier też wygląda na zadbany gratulacje zakupu ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- ps. połowa aut w Polsce nie ma tak czystej podsufitki, jak czystą Ty masz tapicerkę w bagażniku
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
poniedziałek 17;30 parking przy Leroy Merlin autko wrclagun-y
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
10 sekunda filmiku ,ale urwał dupe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
....... wybiera się ktoś ? http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231920-DYNO-DAY-Fabryka-Mocy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:grin::grin: koleś wziął sprawę (interes) w własne ręce :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi:powitać Przyznaj się Grzesiu (WRC) , jaka twoja ocena wystawiona przez Kubę Bielaka ? Pochwal się, jeżdziłeś z nim Lancer-em ?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja jeszcze na zimowych śmigam kalendarzowo mamy jeszcze zimę- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wow Dominik Ty żyjesz ? hehehe taki żarcik, a Twoja srebrna strzała (___\===oooo===/___) jeszcze żyje ?- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tego mi brakuje- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
powitać ......a ja teraz tu błądzę , nic nie widzę- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj- [ALL B5] 1.8T AJL 180 KM quattro Sedan
ładna maszynka i jest zabawa- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Podejrzewam że to: http://dolina-strugu.pl/index.php?action=details&oid=31- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oj drogo Cię to będzie kosztować w BT [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 19:05_________________________________________________Graty- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
........ach te czujne oko Jareczka , ale hmmmmm :mysli: bliżej 14-ej to było - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE