Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez GM

  1. ... jak co rok , MEGA spot Podziękowania dla organizatorów i wszystkich obecnych
  2. :decayed::decayed: he he he,jest pięknie :kox:
  3. Jedziecie z rodzinką ? .. a jak coś czuję ze młody da popalić ( bo o żonie to już nie wspomnę )
  4. Z listy wynika że wrclaguna i sławek , ja czekam na info od Jarka (jarko)
  5. :decayed: heheh .....i jak Pany (akwarium / MaciekW) , dojechał ktoś jeszcze ?
  6. ....zgadza się pozdrawiam
  7. Witaj w klubie
  8. przebieg miazga , lakier też wygląda na zadbany gratulacje zakupu ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ---------- ps. połowa aut w Polsce nie ma tak czystej podsufitki, jak czystą Ty masz tapicerkę w bagażniku
  9. poniedziałek 17;30 parking przy Leroy Merlin autko wrclagun-y
  10. 10 sekunda filmiku ,ale urwał dupe
  11. ....... wybiera się ktoś ? http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?231920-DYNO-DAY-Fabryka-Mocy
  12. :grin::grin: koleś wziął sprawę (interes) w własne ręce :polew:
  13. :hi:powitać Przyznaj się Grzesiu (WRC) , jaka twoja ocena wystawiona przez Kubę Bielaka ? Pochwal się, jeżdziłeś z nim Lancer-em ?
  14. Ja jeszcze na zimowych śmigam kalendarzowo mamy jeszcze zimę
  15. wow Dominik Ty żyjesz ? hehehe taki żarcik, a Twoja srebrna strzała (___\===oooo===/___) jeszcze żyje ?
  16. powitać ......a ja teraz tu błądzę , nic nie widzę
  17. ładna maszynka i jest zabawa
  18. Podejrzewam że to: http://dolina-strugu.pl/index.php?action=details&oid=31
  19. oj drogo Cię to będzie kosztować w BT [br]Dopisany: 13 Luty 2012, 19:05_________________________________________________Graty
  20. ........ach te czujne oko Jareczka , ale hmmmmm :mysli: bliżej 14-ej to było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.