Treść opublikowana przez patry(m)k(3)
-
[ALL B5] Trzeszczące amortyzatory Ta Technix
Czy w okresie tak trudnych warunków drogowych spotkało może kogoś trzeszczenie w amortyzatora Ta-Technix
-
[ALL B5][Problem] Spadek obrotów poniżej normy po odjęciu gazu
Dzięki za podpowiedź jutro się zabieram za ten problem bo dopiero wróciłem z gór.
-
[ALL B5][Problem] Spadek obrotów poniżej normy po odjęciu gazu
Problem wygląda następująco przy włączonym ogrzewaniu tylnej szyby, świateł mijania, radia, dmuchawy i czasami transmitera fm po odjęciu gazy obroty spadają z normy 880 tak na 800 lekkie drganie i wracają do normy ? Co może być przyczyną ? Niedawno autko było Vagowane i był wszystko ok. Czy problemem mogą być świece, których nie wymieniałem do tej pory ? Czy raczej przepustnica, alternator, aku itd. Dodatkowym objawem pod obciążeniem jest zauważalne delikatne drżenie strumienia świateł mijania jak i w kabinie. Wartości ładowania z zegarów oscyluje w granicach 14 Bardzo proszę o pomoc jeżeli nasuwa wam się jakaś myśl i dzięki z góry
-
[AFN+] Keżorowóz
Te prosiaki na esce aw69 to 17"
-
[ALL B5] [B5 AFN] [B5 AFN] Moja świnka A4 AFN 1.9 TDi
Super furka, zderzak z eski nic tylko fmic'a upychaj Mam prośbę zrób zdjęcie auta z lewego bądź prawego profilu (bok) Sam myślę nad zderzakiem z eski a mam srebrny lakier (malowanie reszty nie wchodzi w grę a na komplet mnie nie stać )
-
[ALL B5] Adapter line in AUX do radia concert I
Dziękuje bardzo
-
[ALL B5] Adapter line in AUX do radia concert I
Witam szukałem ale wszelkie informacje jakie znalazłem odnosiły się do emulatorów zmieniarki. Tu jest troszkę inaczej to rozwiązane upewniałem się u sprzedawcy i ma działać tylko pytanie czy jakość dźwięku będzie dobra może ktoś miał z tym jakieś doświadczenia, uwagi i się podzieli. Link do aukcji http://www.allegro.pl/item838957687_line_in_aux_adapter_vw_audi_seat_ipod_mfd_plus.html
-
[ALL B5] Parówa
Czy różnica po założeniu tip'a jest jak kolwiek odczuwalna ? Nie chodzi mi tutaj o momentalny przyrost mocy
-
[ALL B5] Trzeszczące amortyzatory Ta Technix
Czym najlepiej przesmarować przestrzeń pomiędzy osłoną tłoczyska a obudową amortyzatora bo zauważyłem u siebie poprzecierane na samej górze obudowy amortyzatora... Spróbować nigdy nie zaszkodzi Ps osłona jest z twardego plastiku
-
[B5 ADR] Ta-technix dziwny problem. Nawet bardzo dziwny.
Ja miałem ten sam problem mechanik dzwoni do mnie, że jest problem myślałem że sobie jaja robi ale okazało się że miał racje Zrobił to jakoś ale szczegółów nie znam co i jak dokładnie. Gwint na pewno u mnie był pod a4 b5 sedan FWD. Jedynie mogę Cię pocieszyć że się da to zrobić.
-
[B5 AHU] audi a4
Co z tymi błotnikami nie tak... Ech zawsze się jakiś znawca znajdzie co potrafi przez fotki określać historie auta ile razy miały miejsca takie historie.. Autko widać że po pierwszym lifcie jest choć by po listwach na dole drzwi, także temat błotników, znaczków i innych rzeczy zostawcie w spokoju... Ps. Co do odświeżania lakieru to chyba każdy z nas wie co potrafią zrobić odpowiednie specyfiki ( woski, pasty polerskie etc.)
-
[B5 ADR] Jak szybko w waszych niuniach robi się ciepło?
Na jakiej firmy wymieniłeś termostat ? Wahler jak na razie mnie nie zawiódł a czytałem o przypadkach uszkodzonych nowych Vernetów
-
[ALL B5] Trzeszczące amortyzatory Ta Technix
Czy opcja z wężem nie jest krótko okresowa ? Ale dzięki za podsyłanie pomysłów będzie więcej możliwości.
-
[ALL] Skrzypienie - przednie zawieszenie
Koledzy z doświadczenia polecam też sprawdzać amorki czy same w sobie nie trzeszczą
-
A4 Avant AVG by Lipekk Biała dama :)
Do możliwości wystawiania w dziale sprzedam trzeba mieć od 30< w górę wiadomości....
-
[ALL B5] Trzeszczące amortyzatory Ta Technix
Mam gwint Ta technixa gleba tak -60 hm trzeszczące sprężyny ? słyszalne jest to bardzo wyraźnie przy niskich prędkościach zapytam jeszcze mojego mechanika (ale raczej się łudzę przed nieuniknionym) Dźwięk słyszalny jest również w początkowej fazie przyśpieszania (spokojnego). Pieczątkę zakładu, który montował mam. Dzięki za szybką pomoc :th:
-
[ALL B5] Trzeszczące amortyzatory Ta Technix
A jakie dokumenty trzeba dołączyć do reklamacji oprócz gwarancji ?
-
[ALL B5] Trzeszczące amortyzatory Ta Technix
Przyczyna potwierdzona przez specjalistów. Przebadali autko dokładnie bo powiedziałem im, że to odboje bo kiedyś popryskałem wd-40 i przestało na 1-tydzień. A że to wd-40 spłynęło po tłoczysku to na chwile pomogło.
-
[INNE] Pecherzyki
Radzę zajrzeć jeszcze pod zderzak bo i tam może być niespodzianka.
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
Ale ludzie to mają fantazję...
-
[ALL B5] Trzeszczące amortyzatory Ta Technix
Jak w temacie ma pytanie odnośnie trzeszczenia amortyzatorów na przedniej osi (odgłosy starego tapczanu ) Mój mechanik doradza mi zdjęcie i oddanie w ramach gwarancji. Czy nie ma jakieś możliwości nasmarowania ( w pryśnięcia czegoś) żeby przestało trzeszczeć uporał się może kiedyś ktoś z tym . Amory mają 5 miesięcy sprawność po 78%. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Regeneracja amortyzatorów
Zerkopol na forum.vwgolf był polecany www.zerkopol.pl zadzwoń i popytaj
-
[ALL B5] Lampy przednie
A pytałeś się czy są to lampy Valeo ?
-
[ALL B5] Trzeszczące odboje
Gleba u mnie też w granicach rozsądku -50 dzięki za rade jutro mechanik zabiera się za wyjęcie zawiechy to będziemy działać a drażniące to jest strasznie ech.. jak stary tapczan do tego czasami przeskakuje mi sprężyna w prawym amortyzatorze przy manewrach parkinkgowych ale tylko czasami
-
[ALL B5] Trzeszczące odboje
Jak w temacie mam problem z trzeszczeniem odbojów na przedniej osi, popryskanie wd-40 pomogło na około 1 tydzień. Z zakupem nowych jest problem, gdyż posiadam zawieszenie gwintowane Ta technix'a ogólnie jest problem z zakupem nowych... zawieszenia sprzedają a odbojów już nie kupisz u nich ech.. Doradca w castoramie poradził mi w spray smar miedziany podobne ma dobre właściwości przylegające itd Czy to będzie dobre wyjście i czy mogę bez wyciągania amortyzatorów go za aplikować ? Może macie jakieś lepsze sposoby/pomysły za porady z góry dziękuje.