Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lupo4801

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lupo4801

  1. Witam wszystkich, mam pytanie czy vag 3112 full zdiagnozuje B6 (2000-04). Sprzedaje VW i przesiadam się do niuni. Pozdrawiam.
  2. Dzięki koledzy.
  3. Witam wszystkich, moje pytanie w imieniu kolegi. Motor 1.8 20V benz. Po dodaniu gazu zmuli chwilę i dopiero idzie. Błędy; 01182 adaptacja..... 16885 vehicle sensor(coś z prędkościomierzem G22) Czy te błędy są winne. Może ktoś tak miał. Pozdrawiam.
  4. Logi z lipca-sądze że przepływka już wymieniona, turbina zaczyna gadać od 2700 obr. to zdecydowanie za pużno, potem jakoś idzie z oporami. stawiam na kierownice-przegonić porządnie, chyba ze kat zawalony.
  5. W pierwszych logach niedoładowanie przy 2121obr i 2793, przy drugich 1900 obr. Kierownice.
  6. Połaczenie cięgna z kierownicami i rozruszanie ręczne, powinno chodzić bez oporu. Przegonienie tzn. ostra jazda oczywiście nie na zimnym silniku, przedmuchać może pomoże najlepiej autostrada ale gdzie ją znaleśc. Powodem tkiego stanu jest jazda w korkach(tzw.kapeluszu) Sprawdż połączenia wężyków z zaworkami.
  7. Ja w kuli widze przycinające się kierownice, 2181 a 2668 ;3039 a 3225 tyś.obr. przegoń wózek, WD40. Przepływka?
  8. Witam ja często na tym forum, lecz gościnnie. Mam golfa IV i ten problem, po podłączeniu pod Vag-a pokazywał mi 78 st. wskażnik 89st. Gdy nadeszły lekkie -2st. w środku zimno a wskazówka na nadmuchu pozycja dwa spadała nawet do ok.60st. zimnooo. Po wymianie termostatu ciepełko, a po paru kilometrach łapie temp.równo 90st. Vag pokazuje 87.9. Koszt ok. 30zeta.
  9. 1.9 TDI odpowietrza się sam, rozrząd dobrze poskładany? Aby wykluczyć elektronike podepnij "+" do zaworu na pompie N109. Musi palić.
  10. Przed wymianą miałem 36 i po wymianie też 36 takiego sprowadziłem, teraz mam 57. Pozdrawiam.
  11. Dalej autko stoi u magika, kolega wyjechał do pracy a ja mam odebrać wóz, dodam że to V8. program ściągłem ale taki szajs. gdybyś mógł przesłać. [email protected] Dzięki, Pozdrawiam.
  12. Też mam takie autko narazie spoko. Błędy 16525-obwód ogrzewania czujnika 16524 i 16518- obwód czujnika O2, więcej nie znalazłem, posprawdzaj czujniki temper. przeczyść przepływke (moja zaolejona)
  13. Na szybko gdzieś go zdobęde, jak się nazywa.
  14. Witam wszystkich forumowiczów, jest to mój pierwszy post na tym forum. Moje pytanie jest czy połącze się Vag 3112 Full poprzez OBDII Viakena pojedyńczymi pinami z BMW, czy muszę mieć inny kabel i program. Bo mam jeszcze inny polski vag niepodobny do 3112. Kolega (sąsiad) przyjechał z Holandii i jego 742 V6 głośno chodzi może mógł bym mu pomóc. Prosze o podpowiedzi. Pozdrawiam.
  15. Witam, wszystkich forumowiczów, jestem z rodzimego forum teżTDI Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.