Treść opublikowana przez lupo4801
-
VAG 3112 a B6
Dzięki wielkie.
-
VAG 3112 a B6
Witam wszystkich, mam pytanie czy vag 3112 full zdiagnozuje B6 (2000-04). Sprzedaje VW i przesiadam się do niuni. Pozdrawiam.
-
[B5 ADR] Gaz działa z opóźnieniem
Dzięki koledzy.
-
[B5 ADR] Gaz działa z opóźnieniem
Witam wszystkich, moje pytanie w imieniu kolegi. Motor 1.8 20V benz. Po dodaniu gazu zmuli chwilę i dopiero idzie. Błędy; 01182 adaptacja..... 16885 vehicle sensor(coś z prędkościomierzem G22) Czy te błędy są winne. Może ktoś tak miał. Pozdrawiam.
-
[B5 AKN] Wrażenie wolno wkręcającej się turbiny...
Logi z lipca-sądze że przepływka już wymieniona, turbina zaczyna gadać od 2700 obr. to zdecydowanie za pużno, potem jakoś idzie z oporami. stawiam na kierownice-przegonić porządnie, chyba ze kat zawalony.
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
W pierwszych logach niedoładowanie przy 2121obr i 2793, przy drugich 1900 obr. Kierownice.
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Połaczenie cięgna z kierownicami i rozruszanie ręczne, powinno chodzić bez oporu. Przegonienie tzn. ostra jazda oczywiście nie na zimnym silniku, przedmuchać może pomoże najlepiej autostrada ale gdzie ją znaleśc. Powodem tkiego stanu jest jazda w korkach(tzw.kapeluszu) Sprawdż połączenia wężyków z zaworkami.
-
[B6 BFC] Proszę o analizę logów
Ja w kuli widze przycinające się kierownice, 2181 a 2668 ;3039 a 3225 tyś.obr. przegoń wózek, WD40. Przepływka?
-
[B6 AVF] Długo rozgrzewający sie silnik
Witam ja często na tym forum, lecz gościnnie. Mam golfa IV i ten problem, po podłączeniu pod Vag-a pokazywał mi 78 st. wskażnik 89st. Gdy nadeszły lekkie -2st. w środku zimno a wskazówka na nadmuchu pozycja dwa spadała nawet do ok.60st. zimnooo. Po wymianie termostatu ciepełko, a po paru kilometrach łapie temp.równo 90st. Vag pokazuje 87.9. Koszt ok. 30zeta.
-
[B5 AJM] Po wymianie uszczelki pod głowicą silnik nie uruchamia się
1.9 TDI odpowietrza się sam, rozrząd dobrze poskładany? Aby wykluczyć elektronike podepnij "+" do zaworu na pompie N109. Musi palić.
-
czy z tego loga wynika że kąt wtrysku jest do korekty? (prośba o analizę)
Przed wymianą miałem 36 i po wymianie też 36 takiego sprowadziłem, teraz mam 57. Pozdrawiam.
-
[INNE] VAG-Viaken-BMW
Dalej autko stoi u magika, kolega wyjechał do pracy a ja mam odebrać wóz, dodam że to V8. program ściągłem ale taki szajs. gdybyś mógł przesłać. [email protected] Dzięki, Pozdrawiam.
-
[INNE] VW Lupo 1.0 proszę o pomoc
Też mam takie autko narazie spoko. Błędy 16525-obwód ogrzewania czujnika 16524 i 16518- obwód czujnika O2, więcej nie znalazłem, posprawdzaj czujniki temper. przeczyść przepływke (moja zaolejona)
-
[INNE] VAG-Viaken-BMW
Dzięki będe szukał.
-
[INNE] VAG-Viaken-BMW
Na szybko gdzieś go zdobęde, jak się nazywa.
-
[INNE] VAG-Viaken-BMW
Witam wszystkich forumowiczów, jest to mój pierwszy post na tym forum. Moje pytanie jest czy połącze się Vag 3112 Full poprzez OBDII Viakena pojedyńczymi pinami z BMW, czy muszę mieć inny kabel i program. Bo mam jeszcze inny polski vag niepodobny do 3112. Kolega (sąsiad) przyjechał z Holandii i jego 742 V6 głośno chodzi może mógł bym mu pomóc. Prosze o podpowiedzi. Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, wszystkich forumowiczów, jestem z rodzimego forum teżTDI Pozdrawiam.