Treść opublikowana przez CORNEK
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
1 sierpnia jest bodajrze śniatowo ale czekamy na oficjalne info za to na pewno jest 1 sierpnia zlot na lotnisku kluczewo pod stargardem. na obu imprezach będzie 1/4 mili i zręcznościówka. ktoś się gdzieś wybiera? bo ja jeszcze niewiem na które z tych pojadę.
-
Strefa Śmiechu
- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Fotorelacja tych co dotarli było by więcej ale po zrobieniu tych paru fotek podobnie jak wszystkim padły mi baterie Miło było poznać parę osób stąd :] pzdr- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
będzie to dokładnie tam gdzie napisałeś, co do vaga to niestety nie pomogę- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja jade moim 1,8T i może mój kumpel swoim b6 2,0 multitronic 131 km.- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
06.06.2010 godzina 13:00 zlot na chociwlu, przybywajcie- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
czasy z 1 maja 2010 śniatowo- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
klasy 1/4 mili 1. do 1500 2. od 1500-2000 3. od 2000- 2500 4. od 2500 - 3500 5. pow. 3500 6. klasa diesel turbo wg pojemnosci x 1,7= klasa- [ALL B5] 1.8T 150 KM - jak zmieniać biegi żeby przyspieszał najszybciej?
Jest to chyba jedno z nielicznych miejsc gdzie jest wielu użytkowników 1,8 turbo więc zapytam - żeby osiągnąc jak najlepszy czas przyspieszania to przy ilu zmieniać biegi? Książka podaje max moc przy 5700 obr, silnik odcina przy mniej więcej 6600 - 6700 obr. Zauważylem że powyżej 6000 ona oczywiście kręci się dalej ale tak jakby słabiej. W sobotę postanowiłem sprawdzić jak sobie mój nowy nabytek radzi na 1/4 mili i widzę, że można zarówno do mety kręcić na trójce (ciągnie do 170 spokojnie) a mozna też wrzócić czwórkę i na metę na czwórce wpadać, niewiem niestety jak jest lepiej. Czas jaki wykręciłem to 17,06 s ET+RT - ile kręcą Wasze 1,8 turbo? Napiszcie Swoje doświadczenia- 2.0 20V 130 KM Multitronic 2001r - chip?
Witam, ponieważ nie znalazłem tematu dotyczącego takiego silnika to pytam. Mam Audi A4 2,0 20V 131 KM w skrzyni Multitronic z 2001r. Seryjne 10,1 s do 100 i v max około 215 km/h przestały mi wystarczać. Na dodatek kolega objeżdża mnie starą octavią combi. Jak zwiększyć moc w tym silniku? Czy istnieje możliwość wgrania innego programu do silnika albo założenie chipa lub boxa i o ile koni i nm może wzrosnąć moc przy tym silniku? A może są jeszcze jakieś inne sposoby na podniesienie mocy? nie mówię tu jednak o montażu turba a np czy wkład filtra powietrza sportowy albo wydech dedykowany np ultera podniosą trochę moc, napiszcie- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Chociwel 25.04.2010 Fotorelacja: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
- Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
kto ma chęć i nie chce siedzieć w domu to 25.04.2010 (niedziela) godzina 13:00 zlocik na chociwlu. info jest podane na zachodniopomorskim forum tuningowym i paru innych.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Od wielu lat pasjonuje się marką audi, strasznie mi się te samochody podobają i nie ukrywam że zarejestrowałem się bo poszukuje jednego modelu ale co osoba to rózna opinia i nie wiem w co się wbić żeby nie okazało się kaszaną.... Mianowicie choruje na Audi A4 B5 w sedanie, fumfel ma taką 2.6 quattro na gwincie itp, polatałem tym troche i zakochałem się.... Przesłuchałem na yołtubie dźwięki wydechu, silnika większości silników w audi z tamtych lat i wg mnie ma najpiękniejszy dźwięk na świecie. I właśnie o takim autku myśle, jechałem też audi 80 b4 2,6 i tak samo ubustwiam ten wóz jak szukałem obecnego auta dla mnie to cenowo a4ki są poza zasięgiem a 1,6 101 koni z komisu wziąłem na jazdę próbną i wyleczyła mnie z jednostek R4 w tym aucie ;P musi być V6 - Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012