Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

CORNEK

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez CORNEK

  1. 1 sierpnia jest bodajrze śniatowo ale czekamy na oficjalne info za to na pewno jest 1 sierpnia zlot na lotnisku kluczewo pod stargardem. na obu imprezach będzie 1/4 mili i zręcznościówka. ktoś się gdzieś wybiera? bo ja jeszcze niewiem na które z tych pojadę.
  2. Fotorelacja tych co dotarli było by więcej ale po zrobieniu tych paru fotek podobnie jak wszystkim padły mi baterie Miło było poznać parę osób stąd :] pzdr
  3. będzie to dokładnie tam gdzie napisałeś, co do vaga to niestety nie pomogę
  4. ja jade moim 1,8T i może mój kumpel swoim b6 2,0 multitronic 131 km.
  5. 06.06.2010 godzina 13:00 zlot na chociwlu, przybywajcie
  6. czasy z 1 maja 2010 śniatowo
  7. klasy 1/4 mili 1. do 1500 2. od 1500-2000 3. od 2000- 2500 4. od 2500 - 3500 5. pow. 3500 6. klasa diesel turbo wg pojemnosci x 1,7= klasa
  8. Jest to chyba jedno z nielicznych miejsc gdzie jest wielu użytkowników 1,8 turbo więc zapytam - żeby osiągnąc jak najlepszy czas przyspieszania to przy ilu zmieniać biegi? Książka podaje max moc przy 5700 obr, silnik odcina przy mniej więcej 6600 - 6700 obr. Zauważylem że powyżej 6000 ona oczywiście kręci się dalej ale tak jakby słabiej. W sobotę postanowiłem sprawdzić jak sobie mój nowy nabytek radzi na 1/4 mili i widzę, że można zarówno do mety kręcić na trójce (ciągnie do 170 spokojnie) a mozna też wrzócić czwórkę i na metę na czwórce wpadać, niewiem niestety jak jest lepiej. Czas jaki wykręciłem to 17,06 s ET+RT - ile kręcą Wasze 1,8 turbo? Napiszcie Swoje doświadczenia
  9. Witam, ponieważ nie znalazłem tematu dotyczącego takiego silnika to pytam. Mam Audi A4 2,0 20V 131 KM w skrzyni Multitronic z 2001r. Seryjne 10,1 s do 100 i v max około 215 km/h przestały mi wystarczać. Na dodatek kolega objeżdża mnie starą octavią combi. Jak zwiększyć moc w tym silniku? Czy istnieje możliwość wgrania innego programu do silnika albo założenie chipa lub boxa i o ile koni i nm może wzrosnąć moc przy tym silniku? A może są jeszcze jakieś inne sposoby na podniesienie mocy? nie mówię tu jednak o montażu turba a np czy wkład filtra powietrza sportowy albo wydech dedykowany np ultera podniosą trochę moc, napiszcie
  10. Chociwel 25.04.2010 Fotorelacja: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  11. kto ma chęć i nie chce siedzieć w domu to 25.04.2010 (niedziela) godzina 13:00 zlocik na chociwlu. info jest podane na zachodniopomorskim forum tuningowym i paru innych.
  12. Witam wszystkich Od wielu lat pasjonuje się marką audi, strasznie mi się te samochody podobają i nie ukrywam że zarejestrowałem się bo poszukuje jednego modelu ale co osoba to rózna opinia i nie wiem w co się wbić żeby nie okazało się kaszaną.... Mianowicie choruje na Audi A4 B5 w sedanie, fumfel ma taką 2.6 quattro na gwincie itp, polatałem tym troche i zakochałem się.... Przesłuchałem na yołtubie dźwięki wydechu, silnika większości silników w audi z tamtych lat i wg mnie ma najpiękniejszy dźwięk na świecie. I właśnie o takim autku myśle, jechałem też audi 80 b4 2,6 i tak samo ubustwiam ten wóz jak szukałem obecnego auta dla mnie to cenowo a4ki są poza zasięgiem a 1,6 101 koni z komisu wziąłem na jazdę próbną i wyleczyła mnie z jednostek R4 w tym aucie ;P musi być V6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.