Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Zawsze można dołożyc Q Bo tak cały czas na ręcznym to lipa
-
Spoty Olsztyńskie
Nastepny zakup musi byc z Q Mam pytanko do posiadaczy Q Dużo kosztuje serwisowanie Q ??
-
Spoty Olsztyńskie
Nie ma Q to zostaje rękaw
-
Spoty Olsztyńskie
Polak nie wielbłąd pic musi
-
Spoty Olsztyńskie
Ja to standardowo w sobote Novo na Novo miały byc 2 drinki w teorii a w praktyce wyszło inaczej
-
Spoty Olsztyńskie
A dobrze słychac kaca lecze
-
Spoty Olsztyńskie
A co to jest VIN ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ja to sie ostatnio zastanawiałem nad b7 DTM ale mama to by mnie chyba zabiła jak by sie dowiedziała ze chcem pieniadze na mieszkanie przeznaczyc na fure
-
Spoty Olsztyńskie
http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=72935&st=0 nie chce juz FSI
-
Spoty Olsztyńskie
:audi: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 20:25_________________________________________________Zaleczeq ale żeś se blondi zapodał erotoman Blond power Poker face i do przodu Młody jestem niewyrzyty stazi wyzeracze
-
Spoty Olsztyńskie
No gonimy Elbląg :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Widze gustujesz w Czarnych Mambach ;]
-
Spoty Olsztyńskie
No tak zapomniałem że " matura nie zdana jak 100-dniowka nie przeru...na" :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
Nie jestem desperatem wole blondynki :> bardziej pasuja do czarnej B6 ;] bo czarna panna i czarna fura to sie zlewa ze soba zero kontrastu :D :D :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Jak juz jestesmy przy allegro to : http://allegro.pl/show_item.php?item=867376282 desperatka;]
-
Spoty Olsztyńskie
Staramy sie Wystarczy link do dobrego klubu albo fajny avatar i od razu jest dyskusja
-
Spoty Olsztyńskie
Jak tak dalej pojdzie to za 5-10 lat b7 lub b8 beda w cenie b5 :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Widziałes na fotkach jakie tam fury stoja przed klubem ?? :naughty: same Dubai Style
-
Spoty Olsztyńskie
o widzę że poradziłeś sobie :gwizdanie: :> Jasne ze se poradziłem przeciez ja podworkowy Hacker jestem :decayed: :polew: Jeszcze tylko musze dojsc jak wstawic obrazek pod podpisem
-
Spoty Olsztyńskie
Słynny klub na ibizie http://www.amnesia.es/
-
Spoty Olsztyńskie
Teraz jest nowy avatar
-
Spoty Olsztyńskie
Jestem młodszy i swiezak to wypada sie posłuchac :P:P
-
Spoty Olsztyńskie
Czaja kopciuszki sa fajne
-
Spoty Olsztyńskie
No i skopiowałem link i d..a nic nie widać ;(
-
Spoty Olsztyńskie
Jak sie nasz VIP o tym dowie to juz po nas ;( P.S Mam pytanko jak wgrac avatara i obrazek pod podpisem ??