Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Witamy kolejna b6 :a4fan: Dzisiaj do wygrania jest " Karnet na zapiekanki w Baronie na dworcu " :polew: :polew:
  2. Szcześliwego Nowego Roku :a4fan:
  3. Zobaczyłem naklejke klubową na innej A4
  4. Kurcze wszyscy do tego Pasymia Ode mnie to chyba poł dzielnicy tam jedzie Ale jak by nie było i tak bedzie bardzo miło :drunk: :dance: Poker Face i do przodu :>
  5. Ja ide do jakiegos klubu (pubu) EDEN na kortowie Ekipa 60 os :drunk: :banan:
  6. A mi sie wysrała sonda lambda ;(
  7. Teraz oczekiwanie na sylwestra :drunk:
  8. To widzę porządne $więta były:) :naughty:
  9. .........._,|,_ ............'|`...Gdy pierwsza ............/.\. gwiazdka .........../`,\)... na niebie ........../__\ ... zabłyśnie ........./ . o \....niech Cie ......../_ , *_\_... Aniołek ......../ `, .* \_...ode mnie ......./ ? `~ . \... uściśnie ....../_ . * ., o \...I przekaże ....../ ? o .. ~ \ ? serdeczne ...../ . * .... . o.\? życzenia ..../_ ,,~~ '. * ' _\_'w Święta ..../`~,, .. o.......\::::::Bożego .../ .* ...`' * ? ,',..\ :::: Narodzenia ../_.....o ..~~,, , _\... oraz wiele ./ .. * ......... ,, ~ ' \..... radości i /* .... o ..._~`'*...o \....nadziei `-,,~'`' ...* ... _ ,-´.......w Nowym ........":-------:".......2010 Roku!!!!)) :a4fan: :naughty:
  10. Kaletka pasuje bo blisko :>
  11. niestety jest na jednej, jak kradniesz choinkę... :gwizdanie: :gwizdanie: Całe szczeście ze masz avanta to sie zmieściła do Ciebie ;]
  12. No było było Jakies fotki chyba były robione z tego co pamiętam
  13. No zimno zimno było moglismy ognisko z tych choinek zrobic :>
  14. Witam Ja jako świeżak tez postaram sie być na spocie Chociaz właścicielami A4 są rodzice ale jak tylko bede mógł bede wpadał na spoty :>
  15. Witam Chcę w nieługim czasie kupić Audi A4, więc chciałem się coś więcej dowiedziec o tym modelu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.