Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Witamy kolejna b6 :a4fan: Dzisiaj do wygrania jest " Karnet na zapiekanki w Baronie na dworcu " :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Szcześliwego Nowego Roku :a4fan:
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Zobaczyłem naklejke klubową na innej A4
-
Spoty Olsztyńskie
Kurcze wszyscy do tego Pasymia Ode mnie to chyba poł dzielnicy tam jedzie Ale jak by nie było i tak bedzie bardzo miło :drunk: :dance: Poker Face i do przodu :>
-
Spoty Olsztyńskie
Ja ide do jakiegos klubu (pubu) EDEN na kortowie Ekipa 60 os :drunk: :banan:
-
Spoty Olsztyńskie
A mi sie wysrała sonda lambda ;(
-
Spoty Olsztyńskie
Teraz oczekiwanie na sylwestra :drunk:
-
Spoty Olsztyńskie
To widzę porządne $więta były:) :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
.........._,|,_ ............'|`...Gdy pierwsza ............/.\. gwiazdka .........../`,\)... na niebie ........../__\ ... zabłyśnie ........./ . o \....niech Cie ......../_ , *_\_... Aniołek ......../ `, .* \_...ode mnie ......./ ? `~ . \... uściśnie ....../_ . * ., o \...I przekaże ....../ ? o .. ~ \ ? serdeczne ...../ . * .... . o.\? życzenia ..../_ ,,~~ '. * ' _\_'w Święta ..../`~,, .. o.......\::::::Bożego .../ .* ...`' * ? ,',..\ :::: Narodzenia ../_.....o ..~~,, , _\... oraz wiele ./ .. * ......... ,, ~ ' \..... radości i /* .... o ..._~`'*...o \....nadziei `-,,~'`' ...* ... _ ,-´.......w Nowym ........":-------:".......2010 Roku!!!!)) :a4fan: :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
Kaletka pasuje bo blisko :>
-
Spoty Olsztyńskie
niestety jest na jednej, jak kradniesz choinkę... :gwizdanie: :gwizdanie: Całe szczeście ze masz avanta to sie zmieściła do Ciebie ;]
-
Spoty Olsztyńskie
No było było Jakies fotki chyba były robione z tego co pamiętam
-
Spoty Olsztyńskie
No zimno zimno było moglismy ognisko z tych choinek zrobic :>
-
Spoty Olsztyńskie
Witam Ja jako świeżak tez postaram sie być na spocie Chociaz właścicielami A4 są rodzice ale jak tylko bede mógł bede wpadał na spoty :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Chcę w nieługim czasie kupić Audi A4, więc chciałem się coś więcej dowiedziec o tym modelu.