Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Paweł ledwo co po chorobie wrócił a już rece pełne roboty
-
Spoty Olsztyńskie
Paweł już zdrowy No to jutro rezamy 1.8T
-
Spoty Olsztyńskie
Zatorze pole orze :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
No własnie to ta z avatara :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
Sam ja poznałem w tamta sobote :polew: takze narazie za dużo Ci nie powiem
-
Spoty Olsztyńskie
A co Ty taki ciekawski :gwizdanie: do blondynki ejchałem bo z czarnymi mambami sie nie prowadzam kooooooo komp mi nawala. a lapka córa na ferie zabrała a do jakiej???????
-
Spoty Olsztyńskie
Do koleżanki jechałem Kurcze fury nie bede miał na spota shit happend
-
[ALL B6] Lampy DEPO
Ja bym brał czarne. Ale dycyzja należy do Ciebie
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu o ile sie nie myle to gdzieś widziałem chyba ostatnio Twoja fure na Rataja
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
Fajnie sie prezentuje te podświetlenie klamki ciekawe ile takie coś kosztuje do B6
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Oświetlenie kox musze takie sobie zamontowac w B6
-
Spoty Olsztyńskie
No to ze wsi
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu gdzie byłes na syberii ?? :>
-
Spoty Olsztyńskie
No furka mi też nie działa jak bym chciał ale mam nadzieje ze Paweł szybko wyzdrowieje i ogarnie fure bo w piatek rodzice chca do 3city jechac
-
Spoty Olsztyńskie
Wkońcu mi sie już znudziła ta zima
-
Spoty Olsztyńskie
No ten parking był, jest i bedzie sławny Oby Paweł szybko wrócił do zdrowia bo musi mi furke wyrezać
-
Spoty Olsztyńskie
Zbyszek a co miałes takie zamontowane ?? albo masz ??
-
Spoty Olsztyńskie
Znalałem Grzesiu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_oswietlenie_wnetrza_wymiana_na_led-t64301.0.html o takie cos mi chodzi Musi być lans, bans, szał i czerwone dywany pozniej małolatki bedą robić łaaaaaał :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Wole długie nogi i fajny tyłek :> ale nie znalazłem nigdzie fajnego avatara Grzesiu mam pytanko gdzie moge kupić zaróweczki do oświetlenia wew. bo chcem sobie wymienić żeby miałe białe światło a nie żółte Kiedy beda kalendarze ??
-
Spoty Olsztyńskie
Same cycoliny :polew: Modelki sa lepsze bo sa szczupłe i wysokie
-
Spoty Olsztyńskie
Pojechaliśmy ich bez mydła :>
-
Spoty Olsztyńskie
A co to za gra ??
-
Spoty Olsztyńskie
Diesla nigdy w zyciu :> ojciec powiedział ze kopiuszkiem jezdzic nie bedzie :PB98:
-
Spoty Olsztyńskie
Przepraszam Michale,trochę choruje dopadła Mnie grypa Leże w domu i leczę się prochami Zadzwonię do Ciebie w tygodniu Pozdrawiam serdecznie Paweł P.S. autko po adaptacji chodzi lepiej??? pali się check engine????? Właśnie sie dziś zapalił check engine i znowu go trzesie:(
-
Spoty Olsztyńskie
To zadzwon teraz :gwizdanie: :gwizdanie: i juz nie bedzie zawsze