Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Paweł ledwo co po chorobie wrócił a już rece pełne roboty
  2. Paweł już zdrowy No to jutro rezamy 1.8T
  3. Zatorze pole orze :gwizdanie:
  4. No własnie to ta z avatara :tongue4:
  5. Sam ja poznałem w tamta sobote :polew: takze narazie za dużo Ci nie powiem
  6. A co Ty taki ciekawski :gwizdanie: do blondynki ejchałem bo z czarnymi mambami sie nie prowadzam kooooooo komp mi nawala. a lapka córa na ferie zabrała a do jakiej???????
  7. Do koleżanki jechałem Kurcze fury nie bede miał na spota shit happend
  8. Zaleczeq odpowiedział(a) na wyder temat w Audi A4 B6
    Ja bym brał czarne. Ale dycyzja należy do Ciebie
  9. Grzesiu o ile sie nie myle to gdzieś widziałem chyba ostatnio Twoja fure na Rataja
  10. Fajnie sie prezentuje te podświetlenie klamki ciekawe ile takie coś kosztuje do B6
  11. Oświetlenie kox musze takie sobie zamontowac w B6
  12. No to ze wsi
  13. Grzesiu gdzie byłes na syberii ?? :>
  14. No furka mi też nie działa jak bym chciał ale mam nadzieje ze Paweł szybko wyzdrowieje i ogarnie fure bo w piatek rodzice chca do 3city jechac
  15. Wkońcu mi sie już znudziła ta zima
  16. No ten parking był, jest i bedzie sławny Oby Paweł szybko wrócił do zdrowia bo musi mi furke wyrezać
  17. Zbyszek a co miałes takie zamontowane ?? albo masz ??
  18. Znalałem Grzesiu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_oswietlenie_wnetrza_wymiana_na_led-t64301.0.html o takie cos mi chodzi Musi być lans, bans, szał i czerwone dywany pozniej małolatki bedą robić łaaaaaał :gwizdanie:
  19. Wole długie nogi i fajny tyłek :> ale nie znalazłem nigdzie fajnego avatara Grzesiu mam pytanko gdzie moge kupić zaróweczki do oświetlenia wew. bo chcem sobie wymienić żeby miałe białe światło a nie żółte Kiedy beda kalendarze ??
  20. Same cycoliny :polew: Modelki sa lepsze bo sa szczupłe i wysokie
  21. Pojechaliśmy ich bez mydła :>
  22. A co to za gra ??
  23. Diesla nigdy w zyciu :> ojciec powiedział ze kopiuszkiem jezdzic nie bedzie :PB98:
  24. Przepraszam Michale,trochę choruje dopadła Mnie grypa Leże w domu i leczę się prochami Zadzwonię do Ciebie w tygodniu Pozdrawiam serdecznie Paweł P.S. autko po adaptacji chodzi lepiej??? pali się check engine????? Właśnie sie dziś zapalił check engine i znowu go trzesie:(
  25. To zadzwon teraz :gwizdanie: :gwizdanie: i juz nie bedzie zawsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.