Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. elo elo 320
  2. Czarny sedan to prawie Ja :> ale blachy nie te Właśnie musze sobie wkońcu ramki klubowe kupić
  3. No $niegu troche napadało u mnie dziś koleś chciał zaszpanowac przed blokiem Subaru Impreza i tak zaszpanował ze sie powiesił i AWD nie pomogło
  4. A fotek Mariana jak nie było tak i nie ma :> Cewki już zamówione czekamy az dojdą i wymianka Tylko symbol sie zmienił bo już nie produkuja 115-R nowa numeracja to 115-D
  5. Też polecam ORGINALNE CEWKI VW-AUDI-SEAT-SKODA miałem zamienniki i silnik nie chodził jak powinien Do silniczka 2.0 ALT jest bodajrze koncówka 115 L
  6. Bo powiedziałem mu ze cewki do wymiany a ze rodzice jada znowu gdzieś na weekend i chca jechac a4 to ojciec powiedział ze musi byc do czwartku wieczorem wymienione bo nie chce zeby coś w trasie sie wysrało i chce mieć sw. spokój Także podjade jutro albo w czwartek rano do Palmy jak Tomek nie odpisze i zakupie i wtedy zadzwonie do takiego fajnego czarodzieja z zatorza Nie check sie nie pali Stary zadowolony dziś jechał z bananem na mordzie ze jak wracał to przed blokiem sie zakopał
  7. No właśnie jeszcze nie odpisał na pw takie http://www.swistak.pl/a3967138,Cewka-zaplonowa-Audi-A4-A6-1-8-Turbo-ORYGINAL.html# ?? czy takie http://www.allegro.pl/item853112729_cewka_zaplonowa_audi_vw_1_8t_nowa_bosch_w_wa_f_ra.html ?? Bo ojciec mi sie piekli zeby je wymienić i mieć spokoj
  8. Paweł ile u Palmy kosztowały te cewki do BFB ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 17:36_________________________________________________ Gratulejshon :good:
  9. Dzięki Paweł wiedziałem że można na Ciebie liczyć [br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:59_________________________________________________Jak to wódki nie pijesz ?? jak tak można :tongue4:
  10. Na piwo ?? A nie lepiej flaszke nie 3ba bedzie tyle do kibla latac
  11. Naprawe AUDI kochany tatu$ sponsoruje
  12. Nie no żartuje z tymi 3 piwami i wcale sie nie obraze
  13. nie no nie foc**je sie :> bo jestem hardcorem :gwizdanie: Dobra nie rob z siebie alkoholika:) :decayed: No Paweł mowił ze 3 piwa wypiłes w sobote i zaniemogłeś :D
  14. Mozemy pogadac nie na PW tylko na realu przy Grzesiu taki z Ciebie kolega tak ?? ;(
  15. Grzesiu nie foc**j sie Powiem Ci Grzesiu ze jednak Zatorze dużo może
  16. Westy ice lux fajeczki co niektorzy pala cieniasy :gwizdanie:
  17. Westy icy kupisz i Paweł bedzie działał jak natchniony
  18. Pamietam Paweł pamiętam juz napisałem do TOM77 i czekam na odp jak cos to do Palmy podjade jak nie odpisze
  19. Ja też chciałem polecic Pawła jest lepszy niz Turbodymoman i Super Es razem wzięci Walki było dużo ale ostatecznie Victoria Paweł zrobił veni vidi vici i po sprawie Dzięki Paweł jeszcze raz
  20. Mariana fotek to nie ma jeszcze z tamtego spota :> Chłopaki fura już zyje i wszystko jest OK Dzięki Paweł jeszcze raz :a4fan: :a4fan:
  21. Na zdrówko Grzesiu Ja po wczorajszym wypadzie do NOVO narazie nie pije :gwizdanie:
  22. Widze pieski was odwiedziły:) My z adrianem akurat ich mijalismy koło bartąga
  23. Liste to chyba musi Grzesiu zrobić
  24. No spocik udany dzięki adrianus za podwiezienie na spota
  25. Grzesiu Ty musisz być bo mam suveniry dla Ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.