Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A ktoś kto stał obok i to widział to powiedział na bank " ale urwał " :polew: :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to w Kaletce bedzie co opijać :>
-
Nowy fotoblog Dynosoftu !!!
Gratulacje :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spoty Olsztyńskie
Albo V-tec sie załączył dlatego takie wysokie obroty
-
Spoty Olsztyńskie
Tak srednio na jeża musisz go upic bedzie łatwiejszy do ugadania :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Jak bym mial szofera to czemu nie :gwizdanie: a tak to lipa ;( Grzesiu wez namow Pawła na Kaletke bo ja dzis z nim gadałem ale Ty bedizesz miał wieksza moc
-
Spoty Olsztyńskie
Sorki dopiero co z flaszeczki wrociłem :polew: i sie literki przestawiaja :gwizdanie: A i edytowałes posta bandyto i nei widziałem tego
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu TY mowiłes o jakims dobrym warsztacie co robia LPG
-
Spoty Olsztyńskie
Czaja 77 ogarnia Olsztyn na podtlenku LPG
-
Spoty Olsztyńskie
Dzięki wilekie
-
Spoty Olsztyńskie
No masz sie zapisac i chu.... :gwizdanie: Wiecie gdzie ejst może teraz ten sklep z oponami co był na ul. Kętrzyńskiego na przeciwko ZBIWANU ?? bo cos mi sie o uszy obniło ze przeniesli sie tam na ul. Warszawska koło Orlenu gdzieś
-
Spoty Olsztyńskie
Tak trzymac ee tam spalanie musi byc ale do Mariana Ci jeszcze daleko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk nie zauwazyłem 5 zdjecia jednak przod tez jest shit happened
-
Spoty Olsztyńskie
Ach te wspomienia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Te na tył lampy to tragedia przod ujdzie w tłoku :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: Podjarałeś sie jak arab na kurs pilotażu
-
Spoty Olsztyńskie
No własnie dojechałem do domu a tam brak xenonow, PDC, turbawki i podwojnego wydechu :decayed: :decayed: a Marian mowił ze chyba mu 2 tłoki znikneły i z V8 sie zrobiło V6 :polew: :polew: Pawłowi znikł wał i tylni dyfer Czyli mozesz rezac swoja A4 :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Skrzypek przyznaj sie ile masz nowych częsci zamiennych do swojej A4 bo widze Viktor ze scyzorykiem Macgyvera tam ostro działał :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: Cóz za niefart
-
Spoty Olsztyńskie
Wczoraj to był 1szy weekend od nowego roku w ktorym odpoczywałem od starówki :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Z tego wynika ze ostro tam na południu piją
-
Spoty Olsztyńskie
no sknery :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Przy lidlu jest ta 80ka z przodem od b7
-
Spoty Olsztyńskie
Zaraz Grzesiu Ci pojedzie za ta niewiedze znajac go :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
I zatruwasz $rodowisko