Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. A ktoś kto stał obok i to widział to powiedział na bank " ale urwał " :polew: :polew:
  2. No to w Kaletce bedzie co opijać :>
  3. Gratulacje :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  4. Albo V-tec sie załączył dlatego takie wysokie obroty
  5. Tak srednio na jeża musisz go upic bedzie łatwiejszy do ugadania :polew: :polew:
  6. Jak bym mial szofera to czemu nie :gwizdanie: a tak to lipa ;( Grzesiu wez namow Pawła na Kaletke bo ja dzis z nim gadałem ale Ty bedizesz miał wieksza moc
  7. Sorki dopiero co z flaszeczki wrociłem :polew: i sie literki przestawiaja :gwizdanie: A i edytowałes posta bandyto i nei widziałem tego
  8. Grzesiu TY mowiłes o jakims dobrym warsztacie co robia LPG
  9. Czaja 77 ogarnia Olsztyn na podtlenku LPG
  10. Dzięki wilekie
  11. No masz sie zapisac i chu.... :gwizdanie: Wiecie gdzie ejst może teraz ten sklep z oponami co był na ul. Kętrzyńskiego na przeciwko ZBIWANU ?? bo cos mi sie o uszy obniło ze przeniesli sie tam na ul. Warszawska koło Orlenu gdzieś
  12. Tak trzymac ee tam spalanie musi byc ale do Mariana Ci jeszcze daleko
  13. Patryk nie zauwazyłem 5 zdjecia jednak przod tez jest shit happened
  14. Ach te wspomienia
  15. Te na tył lampy to tragedia przod ujdzie w tłoku :gwizdanie:
  16. :polew: Podjarałeś sie jak arab na kurs pilotażu
  17. No własnie dojechałem do domu a tam brak xenonow, PDC, turbawki i podwojnego wydechu :decayed: :decayed: a Marian mowił ze chyba mu 2 tłoki znikneły i z V8 sie zrobiło V6 :polew: :polew: Pawłowi znikł wał i tylni dyfer Czyli mozesz rezac swoja A4 :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. Skrzypek przyznaj sie ile masz nowych częsci zamiennych do swojej A4 bo widze Viktor ze scyzorykiem Macgyvera tam ostro działał :gwizdanie:
  19. :polew: :polew: Cóz za niefart
  20. Wczoraj to był 1szy weekend od nowego roku w ktorym odpoczywałem od starówki :gwizdanie:
  21. Z tego wynika ze ostro tam na południu piją
  22. no sknery :polew:
  23. Przy lidlu jest ta 80ka z przodem od b7
  24. Zaraz Grzesiu Ci pojedzie za ta niewiedze znajac go :tongue4:
  25. I zatruwasz $rodowisko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.