Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
O kim mowa??
-
Spoty Olsztyńskie
ta jasne :> tematy do rozmow sie skonczyły :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Nie taki młody :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
dekielki to nic U mnie jakis podpalacz grasuje bo juz 2 fury podpalił na dzielni i 2 na hamburgu
-
Spoty Olsztyńskie
100 lat Mareczku :wink4: :drunk:
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu wita $wierzaków
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu jeszcze 1 post i 1000 bedzie mial
-
Spoty Olsztyńskie
ahahaha :polew: :polew: ale Tyle ustawiania było Chłopaki az czapki z glow sciagneli do fotki
-
Spoty Olsztyńskie
Marek daj te prawdziwe foto gdzie w tle hondziarze ze swoimi wydmuszkami
-
Spoty Olsztyńskie
No i mamy kalendarze :a4fan: :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
Tak, Taktu$ :>
-
Spoty Olsztyńskie
Zbyszek ma chyba 73.... a 63..... to nasz VIP :a4fan: :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
Mi pasuje z Pieczewka daleko nie bede miał
-
Spoty Olsztyńskie
Jaki post ?? Weekend bez imprezy to weekend stracony
-
Spoty Olsztyńskie
ale za to byli chłopacy z audi coupe co do rowu prawie polecieli :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Dobrze rośniemy w siłe
-
Spoty Olsztyńskie
Jak bym miał Q to bym pojechal ale FWD to tak niezbyt
-
Spoty Olsztyńskie
tylko proszę cie bez kwiatów............ :polew: :polew: Lizaka Ci kupie :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
a no to jak konto premium no to full speed Widze spot w wale w tynki bedzie :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Jeśli chodzi o zasysanie to bedzie spoko o ile serwer z ktorego bedziesz sciagał wydoli a jesli chodzi o gry to Vectra ma ping z d*py wziety :thumbdown: Ja mam 8MB i dzieci Neo na ałczach 1MB maja mniejszy ping niz ja
-
Spoty Olsztyńskie
Net 24MB bedzie Ci słuzył tylko do zasysania czy do grania??
-
Spoty Olsztyńskie
Tak tez myslałem ze 3ba napad na bank zrobić zeby kupić S-line No to jak już ebdziesz miał 180-190 to już bedziesz wymiatał
-
Spoty Olsztyńskie
o kur.... :gwizdanie: A mogłbyś mi w Etce sprawdzić ceny pakietu S-line zew ?? Pewnie cena tez z kosmosu Czy zawias 1BE to jest ten S-line ??
-
Spoty Olsztyńskie
a po ile sa?? pewnie bez worka pieneidzy nie podchodz