Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
No Paweł to chodząca legenda :gwizdanie: Tylko żeby jeszcze telefon włączył to by było fajnie
-
Spoty Olsztyńskie
Gdzie dokładnie jest serwis Pawła ?? bo dzwonie od rana i sie dodzwonic sie nie moge
-
Spoty Olsztyńskie
Rano mam zadzwonic i sie dokładnie ustawic na ktora godz:) takze jutro dam znac co i jak:)
-
Spoty Olsztyńskie
No to wpadaj
-
Spoty Olsztyńskie
Filtr powietrza do wymiany :polew: i cos DV niedomaga albo nieszczelność w dolocie
-
Spoty Olsztyńskie
Właśnie wróciłem z wizytu u Pawła Ogarnia wszystko perfekcyjnie Szybka diagnoza i w sobote bedziemy działać
-
Spoty Olsztyńskie
No własnie posiadacze kopciuszków tankujecie te zimowe paliwko czy jak ??
-
Spoty Olsztyńskie
OOO suka nie działa :> tydzień temu działała :polew: :gwizdanie: :gwizdanie: co za shit
-
Spoty Olsztyńskie
Mi tam dziala szukajka
-
Spoty Olsztyńskie
To co moze ADP 1.6 nie idzie ??
-
Spoty Olsztyńskie
Audi Dobrze Popierdziela :>
-
Spoty Olsztyńskie
Przepraszam bardzo ...zarobiony jestem Ostatnio nawał roboty,ale już jesteśmy namówieni na czwartek. Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie Paweł Na szczęscie znalazłem gdzieś na forum nr kom
-
Spoty Olsztyńskie
Twin Turbo montuje
-
Spoty Olsztyńskie
A fotki od Mariana to gdzie są ???
-
Spoty Olsztyńskie
No wiem gdzie to jest dobry kolega mojego wujka także może termin sie przyspieszy
-
Spoty Olsztyńskie
Pali sie check engine :> i coś nie równo chodzi na biegu jałowym (obroty troche faluja)
-
Spoty Olsztyńskie
Mnie nie ma z czego wyszczuplać Potrzebuje tak na szybkości jakiś namiar do dobrego warszatu który dobrze ogarnia robote Pisałem do Pawła ale cos nie odpisuje ;(
-
Spoty Olsztyńskie
Czarny kolor jest najlepszy taki gangsterski :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Sami ciśnieniowcy widze na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
Ja miałem ale w komórce aparat :>
-
Spoty Olsztyńskie
Skrzypek robił foty i pózniej Marian tez robił
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
7 litrow to taka dziadkowa jazda :>
-
Spoty Olsztyńskie
Kolega ze srebrnej A6 to "szybki-ens" Kolega B6 avant "SaWoY " :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu Ty zrob liste ;] a tak wogole to co sadzicie o tej furce bo kumpel jedze jutro ogladac ?? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11131713
-
Spoty Olsztyńskie
Liste Vip-y zawsze robią