Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Też wstałem tylko troche mnie głowa boli
  2. Widze zatorze sie integruje
  3. legenda? właśnie idę z nim na piwko Ale Ty amsz fajnie idziesz z legenda na piwo :> każdy by tak chciał :drunk:
  4. Na pocieszenie jutro dostaniesz 4 leszki żeby Ci nie było smutno A tak wogole to juz sie trocha z moja furka wyjaśniło ale co i jak napisze Paweł człowiek legenda :>
  5. Ja lece do Novo Grzesiu byłeś dziś u Pawła ??
  6. Nie martwie sie flaszke sobie już dziś kupiłem także jutro sie nap..... żeby zapomniać chwilowo ;( ;(
  7. Jutro niestety nie bo pracuje do 18 ale Paweł ma do mnie dzwonić jak coś ale mozesz wpaść odsniezysz wjazd do Pawła :>
  8. Co z autkiem no zostało u Pawła i jutro Paweł bedzie sprawdzał ta wiązke
  9. To tak na przyszłość żebyś ludzi z Pieczewa źle nie wspominał
  10. Grzesiu mam browarki dla Ciebie
  11. Dobra kto mnie zabierze na spota w niedziele ??
  12. Ogolnie w skrócie to te wiązki co ida do cewek to były przewody nadtopione i sie zwara robiła:( chyba dobrze napisałem a reszte dopisze Paweł jak coś
  13. Właśnie wróciłem od Pawła i....... niestety to nie cewki tylko co innego ;( shit happened :wallbash:
  14. Wkońcu PIECZEWO Dzielnica Władzy i Pieniedzy :>
  15. Też się Marek ciesze ze rośniemy w siłe swoja droga to tego niemca w ASO tez musieli wychu.... bo ja zmieniałem tylko 1 cewke :polew: Dobra lece do Pawła mu zawiesc stara cewke ktora pewnie jest też nie od BFB tylko AGB zawsze chciałem miec coś z S4 :polew: Marek na zapiekanki to Ty nie jezdzisz :> godz 9 zapiekanki zamkniete a Twoja fura jest na parkingu na Panasa
  16. Poprzedni właścicel serwisował w ASO w Niemczech A jesli chodzi o warsztat ktory mi cewke ostatnio wymieniał to pogadamy na spocie i troszke sie z tego powodu wku..... bo duzo ludzi ode mnie u nich samochody robi i nie mieli zastrzezen Ale jak to sie mówi człowiek uczy sie na błedach ;( Teraz już bede wiedział do kogo jeżdzic :gwizdanie: 4 pak a jakie lubisz?? :>[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 22:43_________________________________________________ SYPIALNIA NIE Falklandy hehehe, początek lat osiemdziesiątych, Pieczewo dopiero budowane, już stoi kilka bloków dla pracowników Stomilu i innych olsztyńskich państwowych firm. W tym czasie Margaret Tacher ówczesna premier Wielkiej Brytanii podejmuje decyzję o wysłaniu angielskich sił ekspedycyjnych na odległą o kilkanaście tysięcy kilometrów brytyjską wyspę na oceanie atlantyckim, wyspę Falklandy. Nie będę tu rozwodził się o genezie konfliktu pomiędzy Wielką Brytanią a Argentyną o tę małą wyspę. Dość powiedzieć, że było o tej wojnie na tyle głośno w naszych mediach, że olsztyniacy nowe odległe osiedle ochrzcili Falklandy. I nie było wtedy jeszcze na Pieczewie Barona z zapieksami No to mówisz o Nagórkach bo nagórki 1sze powstawały Pieczewo i Jaroty pózniej
  17. Jest Q jest zabawa
  18. DWiP Dzielnica Władzy i Pieniedzy Bo jako jedyni w OLN mamy drapacz chumr w postaci wieży radiowo-telewizyjnej :radocha:
  19. Wożonko widze usprawniasz po mojej dzielni Wkonću to Baron to muszą być dobre zapieksy
  20. Marek to nie Twoja fura stoi na Panasa ?? bo już ja tam pare razy widziałem
  21. Mayhem no to teraz u Pawła mamy ceny w Euro za pojazd po zatorzu :polew:
  22. A no tak zapomniałem ze Ciebie Paweł tez ostatnio odwoziłem na zatorze
  23. No to teraz Grzesiu pósci foszka albo zamknie sie w sobie bo pojechałeś mu po dzielni
  24. Właśnie wróciłem z NOVO i mam 2 nowe blondi bedzie 3ba casting zrobic :polew:
  25. Kochany tatuś płaci :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.