Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
a nie ma u Palmy ??
-
Spoty Olsztyńskie
Szału nie musi robić to dupowóz
-
Spoty Olsztyńskie
O to widze ze musze chyba z lokaty wypłacic jakas kase i z jakas k04 wjechac bo jak tak dalej pojdzie to bede najwolniejszy w miescie
-
Spoty Olsztyńskie
Widze zbroicie sie na wiosne
-
Spoty Olsztyńskie
Dzieki Grzesiu
-
Spoty Olsztyńskie
WAUZZZ8E63A174149 Ale beka z ta lampka do przeglądania :polew: sie dogadaliśmy
-
Spoty Olsztyńskie
No to mam wszystko co wypisałeś tylko co to jest " - oswietlenie w okolicach oslon przeciwslonecznych przy odslonietym lusterku" ??
-
Spoty Olsztyńskie
Nie moja wina ze nie mieli nigdzie ori cewek ;( Zamówiłem u Palmy a i tak czekac musiałem ale chcociaz z ceny mi zjechali za czekanie [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 20:50_________________________________________________ jest lepiej? No lepiej zapłony nie beda wypadac jak wczesniej A tak wogóle to dopiero sie skapowałem ze chyba mam pakiet oświetlenie :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Wkońcu cewki wymienione
-
Spoty Olsztyńskie
Mam pytanie co wchodziło w skład pakietu oświetlenie ??
-
Spoty Olsztyńskie
Oooo to byłeś na moich rewirach
-
[B6 AVF] Czy warto zakupic 1.8T
Ja mam BFB i nie narzekam O gazie sie niestety nie wypowiem bo nie mam zagazowanego
-
Spoty Olsztyńskie
no niby ale co oni mogą do nas? wytłumaczę cie na spocie co to i kto to Oki Grzesiu bede czakął na wyczerpujaca relacje
-
Spoty Olsztyńskie
Nie mozesz spać ?? :>
-
Spoty Olsztyńskie
w w w . a 4 c l u b . e u co to ?? jakas konkurencja
-
Spoty Olsztyńskie
Ja byłem na Avatarze :> Ogolnie dla mnei lipa taki Pokahontas dla dorosłych nic specjalnego
-
Spoty Olsztyńskie
Nie nie żadna chiquita ze mnie nie jest
-
Spoty Olsztyńskie
No właśnie nie bo musiałem ze swoich bo tata mi rozrzad w astrze wymienił to ja mu cewki kupiłem
-
Spoty Olsztyńskie
Niestety utzymanie kosztuje ale radośc z jazdy bezcenna Ty wydałeś 450 na tyle rzeczy a ja za 4 cewki zapłaciłem 600 i to z rabatem
-
Spoty Olsztyńskie
PO 0,5 pewnie w miare
-
Spoty Olsztyńskie
Jak już robił taka rzeźbe to mogł Bi xenon wrzucic a nie zwykłe klosze jak szalec to szalec musi byc lans, bans, szał i czerwone dywany :gwizdanie: :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
No raczej nie inaczej :>
-
Spoty Olsztyńskie
jakby to powiedział Kapitan Bomba "tępy ch***j" z sasiada :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Mi dali znizke na cewki bo musze czekac tydzien i powiedziałem ze sie zawiodłem na firmie i sie rabat nalezy
-
Spoty Olsztyńskie
Luksio byłem u Palmy cewki zamowić