Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. a nie ma u Palmy ??
  2. Szału nie musi robić to dupowóz
  3. O to widze ze musze chyba z lokaty wypłacic jakas kase i z jakas k04 wjechac bo jak tak dalej pojdzie to bede najwolniejszy w miescie
  4. Widze zbroicie sie na wiosne
  5. Dzieki Grzesiu
  6. WAUZZZ8E63A174149 Ale beka z ta lampka do przeglądania :polew: sie dogadaliśmy
  7. No to mam wszystko co wypisałeś tylko co to jest " - oswietlenie w okolicach oslon przeciwslonecznych przy odslonietym lusterku" ??
  8. Nie moja wina ze nie mieli nigdzie ori cewek ;( Zamówiłem u Palmy a i tak czekac musiałem ale chcociaz z ceny mi zjechali za czekanie [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 20:50_________________________________________________ jest lepiej? No lepiej zapłony nie beda wypadac jak wczesniej A tak wogóle to dopiero sie skapowałem ze chyba mam pakiet oświetlenie :polew:
  9. Wkońcu cewki wymienione
  10. Mam pytanie co wchodziło w skład pakietu oświetlenie ??
  11. Oooo to byłeś na moich rewirach
  12. Ja mam BFB i nie narzekam O gazie sie niestety nie wypowiem bo nie mam zagazowanego
  13. no niby ale co oni mogą do nas? wytłumaczę cie na spocie co to i kto to Oki Grzesiu bede czakął na wyczerpujaca relacje
  14. Nie mozesz spać ?? :>
  15. w w w . a 4 c l u b . e u co to ?? jakas konkurencja
  16. Ja byłem na Avatarze :> Ogolnie dla mnei lipa taki Pokahontas dla dorosłych nic specjalnego
  17. Nie nie żadna chiquita ze mnie nie jest
  18. No właśnie nie bo musiałem ze swoich bo tata mi rozrzad w astrze wymienił to ja mu cewki kupiłem
  19. Niestety utzymanie kosztuje ale radośc z jazdy bezcenna Ty wydałeś 450 na tyle rzeczy a ja za 4 cewki zapłaciłem 600 i to z rabatem
  20. PO 0,5 pewnie w miare
  21. Jak już robił taka rzeźbe to mogł Bi xenon wrzucic a nie zwykłe klosze jak szalec to szalec musi byc lans, bans, szał i czerwone dywany :gwizdanie: :a4fan:
  22. No raczej nie inaczej :>
  23. jakby to powiedział Kapitan Bomba "tępy ch***j" z sasiada :polew:
  24. Mi dali znizke na cewki bo musze czekac tydzien i powiedziałem ze sie zawiodłem na firmie i sie rabat nalezy
  25. Luksio byłem u Palmy cewki zamowić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.