Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
400 to OLN do zlotu w Kaletce bedzie miał
-
Spoty Olsztyńskie
Rezaj rezaj :guma:
-
Spoty Olsztyńskie
Karol nie stałes wczoraj Coupe na jeziołowicza ??
-
Spoty Olsztyńskie
Lota z tyłu do demontażu
-
Spoty Olsztyńskie
Marian zrobi liste jak wytrzeźwieje :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu to widze nieżle dawałeś czadu Marian tak samo na spocie jeszcze pił :drunk:
-
Spoty Olsztyńskie
No mysle ze mamy szanse bo jest nas coraz wiecej na spotach :a4fan: Tak jak napisał Zbyszek trzeba wyjaśnic pare istotnych spraw Jak poprowadzi nas nasza Drag Queen to damy rade i bedzie Victoria :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
no ja nie zdazeyłem za wami bo miałem czerwone :gwizdanie: a jaki wynik ???
-
Spoty Olsztyńskie
Co niektorzy z wiadomych przyczyn nie dotarli :gwizdanie: :drunk: Adrian z Maxymem a Wy co sie scigacie po wilczyńskiego :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
Dobra namowiłes mnie :decayed: :guma:
-
Spoty Olsztyńskie
Wczoraj była sobota :guma:
-
Spoty Olsztyńskie
Kurcze nie ebdzie mnie dzis na spocie ;( ;( ale dzieki za wczoraj chlopaki wiele sie dowiedziałem o transach , Drag Queen itp itd :polew: :polew: :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Wchodze w to :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Ktory zakłoca pole magnetyczne i zegary źle działąja :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
A luksio Mareczku ciepło jest 3ba wkońcu oponki wymienić
-
Spoty Olsztyńskie
Tacy koledzy ;(
-
Spoty Olsztyńskie
Ale jestem leniwy wiec poprosze o link Za te xenony, pdc itp itd to Micha$ mogłbys zapodac linka
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu o co chodzi z tym a-4club eu ?? Ty jestes inżynier madafaka to powinieneś wiedzieć
-
Spoty Olsztyńskie
Właśnie czy ktos z Was moze mi wytłumaczyć co z ta kupa.eu ?? [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 21:53_________________________________________________ Nic była ustawka na handel sprzetem AGD i RTV
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu jak tam namowiłes Pawła ??
-
Spoty Olsztyńskie
To jest dobra opcja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja wymieniam w piątek tylko musza nowe oponki dotrzeć :>
-
Spoty Olsztyńskie
Ja tak ale moge nie pracować
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
1BE masz czy jakiś gwincik ?? :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu sie obrazi