Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Widze posmigaliscie troche cygarkiem a co tam pod maska jest ??
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian wszyscy wyczekiwali zeby zobaczyc fele 19' a tu tico wrx wjechało i wszstkim kopary opadły
-
Spoty Olsztyńskie
O wtryskach Grzesiu pisze już prace mgr :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Normalnie chamstwo i prostactwo
-
Spoty Olsztyńskie
Karol fajna ta blacha na zlot :naughty: Adrian tu masz te zdjecie z ta mazda MX5 :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Mariana nie było ale ktos fotki pstrykał
-
Spoty Olsztyńskie
No i tak trzymać
-
Spoty Olsztyńskie
No chyba robimy
-
SPOTY RADOMSKIE
my tu o taraktorach benzynki to inna bajka Ale odzim napisal o audi Bryni i dlatego tym sie zasugerowałem i z tego co pamietam to miała 1.8TQ
-
SPOTY RADOMSKIE
1.8T przy pałowaniu zdrowo to tak 20-25 lekkim chu**m pali
-
Spoty Olsztyńskie
Palmowski to kawał chu.. Nigdy w zyciu bym u niego nowej fury nie kupił :>
-
Spoty Olsztyńskie
No i taktu$ rozjebał kosmos niczym kapitan bomba :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj sie smiali a dzis słodza
-
SPOTY RADOMSKIE
Klubowa Gwiazda
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju jak wstawiłes fote w podpisie ?? bo ja cos nie moge ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
czy widzisz żebym tam patrzył na Brynie? leszczu Cytrynowka widze zadziałała i sie płeć pomyliła
-
SPOTY RADOMSKIE
Stary dobry kawałek nie to co teraz same Eskowe hity
- SPOTY RADOMSKIE
-
Spoty Olsztyńskie
JADE
-
Spoty Olsztyńskie
Chyba tak spamerzy do boju :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
A wszystko zaczeło sie od avatara
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm to jakiś kontener trzeba zamówic i pójdzie import z afryki
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli grubsze murzynki z niedużymi cyckami :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli cycoliny :> :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Mamy :polew: a jakie chcesz ??