Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
4lo :gwizdanie: :gwizdanie: najmłodszy bedzie smigał
-
Spoty Olsztyńskie
Te Klubowicz dawaj kropka nawet 2 mozesz dac :gwizdanie: A skad wiesz ze pojade do kaletki ??
-
Spoty Olsztyńskie
Czajnik
-
Spoty Olsztyńskie
A tak gwoli scisłosci żeby na tym wspaniałym forum można było miec polskie znaki to by było super i było by załeczeq a nie zaleczeq i żaden zajączek :polew: bo to grzesiu po pijaku wymyslił a po pijaku sie nie liczy :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
O nie gosciu juz po Tobie
-
Spoty Olsztyńskie
O nie zapewne przypuscicie na mnie atak we 2ch 2 na 1 to banda łysego :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
po prostu zmiękła ci faja Nie z takimi kozakami sie miało doczynienia :guma:
-
Spoty Olsztyńskie
Ale przysłodziłem co chłopaki az czuc Vanilie w powietrzu a z kurzu to sie robi wata cukrowa
-
Spoty Olsztyńskie
Sorry VIPie zachowałem sie jak gowniarz obiecuje ze to sie już wiecej nie powtorzy, a takze bede ponosił konsekwencje swoich słow i czynow tak aby godnie reprezentowac tak elitarny klub jakim z pewnościa jest A4-klub :a4fan: Miod cukier cukier ... :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Jestem hardcorem nie dam sie :bicz3: :bicz3: :bicz:
-
Spoty Olsztyńskie
Eee nie tylko nie Zajączek ;( ;( :foch: :bag:
-
Spoty Olsztyńskie
Wiesz napisałbym jak Maxym ze jest załoba i na głupie komenty nie odp ale odpowiem :gwizdanie: A więc słuchajcie dziadki, zgredziki itp itd nie chłopaka tez nie mam :no: Wpadliscie w szpony dziurek i tyle i zal wam tyłeczki sciska ze macie obraczki i kaplica :decayed: :naughty: ale pamietajcie " jak by kot trzymał sie jednej dziury to by z głodu zdechł " :D :D ale trzeba uwazac co sie bierze bo " kawał dobrego miesa w chu.. dziure pchac to tez lipa " :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Żeby Ci dziewczyna nie powiedziała że jesteś kulą u nogi jak skończysz trzydziestke Nie mam dziewczyny i narazie nie zamierzam Życie singla jest piekniejsze
-
Spoty Olsztyńskie
Ja sie hajtne po 30 stce nie wczesniej bo po co mi kula u nogi zbedny balast :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Na bank bije i Patryk za kare w nogach spi
-
Spoty Olsztyńskie
Po slubie a avatara chciał
-
Spoty Olsztyńskie
Jak sie tłumaczy
-
Spoty Olsztyńskie
Ja nie pije bo ludzie pijacy alkohol sa dla mnie niczym..... ... niczym bracia :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Pewnie ze bedzie dobrze :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
:mysli: wzor kobita, ale troche lipa bo o samochodach to ja sobie z nia pogadac nie moge :gwizdanie: weź ją do Kaletki, pokocha samochody i zloty samochodowe... :gwizdanie: Marek dobrze gada :)
-
Spoty Olsztyńskie
:mysli: Ty już tutaj nie rozkminiaj :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: no to dowaliłes do pieca :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
EEee to zadna z niej blachara
-
Spoty Olsztyńskie
Karol wejdz na Zlot :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Eee no to kur.. kox fura :) Tak to Alex jest :>