Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. 4lo :gwizdanie: :gwizdanie: najmłodszy bedzie smigał
  2. Te Klubowicz dawaj kropka nawet 2 mozesz dac :gwizdanie: A skad wiesz ze pojade do kaletki ??
  3. Czajnik
  4. A tak gwoli scisłosci żeby na tym wspaniałym forum można było miec polskie znaki to by było super i było by załeczeq a nie zaleczeq i żaden zajączek :polew: bo to grzesiu po pijaku wymyslił a po pijaku sie nie liczy :polew: :polew:
  5. O nie gosciu juz po Tobie
  6. O nie zapewne przypuscicie na mnie atak we 2ch 2 na 1 to banda łysego :polew:
  7. po prostu zmiękła ci faja Nie z takimi kozakami sie miało doczynienia :guma:
  8. Ale przysłodziłem co chłopaki az czuc Vanilie w powietrzu a z kurzu to sie robi wata cukrowa
  9. Sorry VIPie zachowałem sie jak gowniarz obiecuje ze to sie już wiecej nie powtorzy, a takze bede ponosił konsekwencje swoich słow i czynow tak aby godnie reprezentowac tak elitarny klub jakim z pewnościa jest A4-klub :a4fan: Miod cukier cukier ... :decayed:
  10. Jestem hardcorem nie dam sie :bicz3: :bicz3: :bicz:
  11. Eee nie tylko nie Zajączek ;( ;( :foch: :bag:
  12. Wiesz napisałbym jak Maxym ze jest załoba i na głupie komenty nie odp ale odpowiem :gwizdanie: A więc słuchajcie dziadki, zgredziki itp itd nie chłopaka tez nie mam :no: Wpadliscie w szpony dziurek i tyle i zal wam tyłeczki sciska ze macie obraczki i kaplica :decayed: :naughty: ale pamietajcie " jak by kot trzymał sie jednej dziury to by z głodu zdechł " :D :D ale trzeba uwazac co sie bierze bo " kawał dobrego miesa w chu.. dziure pchac to tez lipa " :polew: :polew:
  13. Żeby Ci dziewczyna nie powiedziała że jesteś kulą u nogi jak skończysz trzydziestke Nie mam dziewczyny i narazie nie zamierzam Życie singla jest piekniejsze
  14. Ja sie hajtne po 30 stce nie wczesniej bo po co mi kula u nogi zbedny balast :gwizdanie:
  15. Na bank bije i Patryk za kare w nogach spi
  16. Po slubie a avatara chciał
  17. Jak sie tłumaczy
  18. Ja nie pije bo ludzie pijacy alkohol sa dla mnie niczym..... ... niczym bracia :gwizdanie:
  19. Pewnie ze bedzie dobrze :decayed:
  20. :mysli: wzor kobita, ale troche lipa bo o samochodach to ja sobie z nia pogadac nie moge :gwizdanie: weź ją do Kaletki, pokocha samochody i zloty samochodowe... :gwizdanie: Marek dobrze gada :)
  21. :mysli: Ty już tutaj nie rozkminiaj :tongue4:
  22. :polew: no to dowaliłes do pieca :decayed:
  23. EEee to zadna z niej blachara
  24. Karol wejdz na Zlot :polew:
  25. Eee no to kur.. kox fura :) Tak to Alex jest :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.