Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. nie spimy lecimy :oklaski: Pitbull ft. Lil' Jon - "Krazy" Official Video :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
  2. Pan i władca
  3. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  4. Mareczku widziałes te koszulki A4-klubu co pomorze ma ??? takie regionalne Może My tez bysmy pomysleli nad takimi jesli tylko byliby chetni A na plecach napis ALBO GRUBO ALBO WCALE :polew:
  5. oo widzisz damy rade [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 22:16_________________________________________________Ktos musi z wpaść to pare baczkow i zielicha nie bedzie
  6. Nawet zaoram koniem jak zajdzie taka potrzeba :polew: :polew:
  7. chcesz powiedziec ze organizujesz jakiegos grilla ?? Dzięki Grzesiu ja wiedziałem ze mozna na Ciebie liczyc :kox:
  8. YYY w domu kisimy ogóra A teraz na powaznie :> Kto ma jakas działeczke i zrobi grilla ?? przyznac sie bez bicia :bicz3:
  9. R36 jest na haldexie chyba
  10. Lepiej późno niż wcale
  11. 100 LAT :oklaski: :a4fan:
  12. No włąsnie ja sie pytam gdzie sa Ci spamerzy ?? http://aln54.wrzuta.pl/audio/7C0r23m2pb8/trovero_napierdalamy Napier..... posty :polew:
  13. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mogą być osiemnastki - takie jak Brynia. gorące ;P i może jeszcze napalone ??
  14. Zaleczeq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    :oklaski: pojechali żabojadów
  15. No ja narazie mysle o rzuceniu ale ostatnio na Zlcoie w Kaletce wypaliłem 2 paczki ;(
  16. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    łomatkoooooo No widzisz Brynia jakie masz branie :gwizdanie:
  17. Byliśmy o 13.30 w OLN a spot był na 14.30 to pojechalismy cos przekasic
  18. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wklej no jakieś dupki. Jak bede w domu to cos wrzuce Moga być osiemnastki ?? :decayed:
  19. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Foch :> To już jest koniec w Radomskich jestem spalony nie moge tu juz wiecej wystepowac ;( :polew:
  20. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Witam dawno mnie u was nie było
  21. trzeba było krzyczeć że jedziecie do Ostródy Troche poszalelismy w OLN i padła opcja Mc Donald w Ostródzie taki spontan [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 06:14_________________________________________________ Z tego co pamiętam, to byłem pasażerem Tak byłes ale jak jechalismy do Ostródy a jak wracalismy z Kaletki to byłes szoferem i tez jechałes do butryn na bank przepisowo czyli z 200 ale jak przyjeb.. V8 na skrzyzowaniu z Tuwima to wszyscy sie wokoł patrzyli :naughty: Normalnie miazdzy cyce i gniecie wora ten dziwiek :guma:
  22. posypał sie od 16stki :polew: i od duzej ilosci hamburgerow zjedzonych w Ostródzie:polew: :polew:
  23. Nic sie nie stało jest cud, miod i orzeszki 200 do butryn lecelismy takze wszystko ok tzn Adrian z Karolem tyle jechali a ja jechałem za nimi a za mna Marian :naughty:
  24. I co pewnie zawias troche miekki :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.