Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
[ALL B6] Nowe lampy LED do Avanta
Nr 2 moim zdaniem najlepsze
-
[ALL B5] Lampy do Avanta, po liftowe czy może Cleer ?
Nr 1 naładniejsze reszta
-
Spoty Olsztyńskie
się robi szefie :oklaski: Tak trzymać
-
Spoty Olsztyńskie
Ja tez wpłaciłem btw Mareczku dopisz reszte dat spotow bo braki sa Moderator czuwa :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
No My z Karolem to i jeszcze nerki oczyscilismy :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
spot zaliczony własnie wrocilismy jako ostatni bo trzeba było browary dopic
-
Spoty Olsztyńskie
doj*b... do pieca :polew: :polew: Siema Pany wstełem własnie ale suszy ooo masakra Nie pije wiecej do Piątku :polew: Adrian o ktorej po mnie przyjedziesz ?? :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
oo Ty dziobaku jeden chyba o stypendium walczysz co :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu bo ja słyszałem ze oborniłes ta prace mgr na temat wtryskow i ocena bdb :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
z tego co pamietam miałobyc 900 zl bo to grupowo było ogranizowane Bedzie Grzesiu to sie wypowie
-
Spoty Olsztyńskie
nie no lipiec z tego co ja wiem i Nikt cie nie olał
-
Spoty Olsztyńskie
A gdzie wykresik przed virusem? Duzo sie nie pomylilem mowiac o 150 KM i 350 Nm Ale spodziewalem sie czegos wiecej, ja mam prawie 120 koni na pompie 10 z mala fala, zwykle wtryski, zwykla turbawka. Ale trzeba pogratulowac tych 147 zrobionych z 90 KM :oklaski: :oklaski: :oklaski: Wjedz troche Grzesiowi jeszcze na psyche to bedzie dalej dłubał i 200 hp i 500Nm peknie :>
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu a jak odczucia z jazdy po stojeniu ??
-
Spoty Olsztyńskie
w tym roku juz maja byc gtr-y P1000 takze moga isc łep w łep z Veyronem tylko ciekawe czy skrzynia sie nie skonczy na 300++ Km/h
-
SPOTY RADOMSKIE
- Spoty Olsztyńskie
lipa Myslałem ze bedzie jak 3.0 tdi z 500 Nm szłau nie ma nie no zartowałem super ,mega turbo wypas :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :oklaski: To teraz masz najszybszego diesla w miescie Widze tez ze Rogal tez coraz wiecej benzynek robi chyba tez 3ba pomyslec nad programem http://dragtimes.info/forum/showthread.php?t=862Ruski to jednak maja fantazje- Spoty Olsztyńskie
hehehe dzieki VIPie- Spoty Olsztyńskie
Dobra to jutro sie zgadamy co i jak [br]Dopisany: 22 Maj 2010, 13:17_________________________________________________btw Marek zamknij juz temat II Zlotu bo it ak tam juz nic sie nie dzieje- [B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
Gratki wyniku- Spoty Olsztyńskie
Mareczku to co zbieramy jutro kase na spocie na ten serwer ?? czy kazdy osobiscie wpłaca- Spoty Olsztyńskie
oj sorki zapomniałem ze Twoj 2.5 Te De łi tez jest szybkie- Spoty Olsztyńskie
Koncentrat kupiny Na kazdego przychodzi pora jak mi cewki sie srały i wypadały zapłony tez mi do smiechu nie było Ale oczywiscie nasz człowiek legenda wszystko naprawił Grzesiu jak wrocisz od miszcza Rogala to daj znac ile tam hp wypluło i Nm W koncu musibyc najszybszy kopciuszek w miescie :tongue4:- Spoty Olsztyńskie
a ile kosztuje ?? Wiec jesli wiekoszci pasuje za tydzien to idziemy za tydzien Im nas wiecej bedzie tym lepiej- Spoty Olsztyńskie
No wąłsnie sie zastanawiamy tak zeby pasowało wiekszosci :> Pany jaki płyn do wspomagania proponujecie ?? [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 19:58_________________________________________________Bo jak wiekszkosci pasuje na za tydzien to moze lepiej za tydzien- Spoty Olsztyńskie
A co potrzeba? tylko kabelek zmontować? -------------------------------------------------- A tu taka liczba na liczniku mnie dzisiaj rano spotkała Cieszyć się długą bezawaryjną jazdą czy martwić że już ćwierć miliona km zrobione ? ILE UKRECIŁES ?? [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 16:48_________________________________________________Moze faktycznie przełuzmy piwo an za tydzien zeby było wiecej osob - Spoty Olsztyńskie