Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Nr 2 moim zdaniem najlepsze
  2. Nr 1 naładniejsze reszta
  3. się robi szefie :oklaski: Tak trzymać
  4. Ja tez wpłaciłem btw Mareczku dopisz reszte dat spotow bo braki sa Moderator czuwa :gwizdanie:
  5. No My z Karolem to i jeszcze nerki oczyscilismy :polew:
  6. spot zaliczony własnie wrocilismy jako ostatni bo trzeba było browary dopic
  7. doj*b... do pieca :polew: :polew: Siema Pany wstełem własnie ale suszy ooo masakra Nie pije wiecej do Piątku :polew: Adrian o ktorej po mnie przyjedziesz ?? :naughty:
  8. oo Ty dziobaku jeden chyba o stypendium walczysz co :polew:
  9. Grzesiu bo ja słyszałem ze oborniłes ta prace mgr na temat wtryskow i ocena bdb :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. z tego co pamietam miałobyc 900 zl bo to grupowo było ogranizowane Bedzie Grzesiu to sie wypowie
  11. nie no lipiec z tego co ja wiem i Nikt cie nie olał
  12. A gdzie wykresik przed virusem? Duzo sie nie pomylilem mowiac o 150 KM i 350 Nm Ale spodziewalem sie czegos wiecej, ja mam prawie 120 koni na pompie 10 z mala fala, zwykle wtryski, zwykla turbawka. Ale trzeba pogratulowac tych 147 zrobionych z 90 KM :oklaski: :oklaski: :oklaski: Wjedz troche Grzesiowi jeszcze na psyche to bedzie dalej dłubał i 200 hp i 500Nm peknie :>
  13. Grzesiu a jak odczucia z jazdy po stojeniu ??
  14. w tym roku juz maja byc gtr-y P1000 takze moga isc łep w łep z Veyronem tylko ciekawe czy skrzynia sie nie skonczy na 300++ Km/h
  15. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  16. lipa Myslałem ze bedzie jak 3.0 tdi z 500 Nm szłau nie ma nie no zartowałem super ,mega turbo wypas :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :oklaski: To teraz masz najszybszego diesla w miescie Widze tez ze Rogal tez coraz wiecej benzynek robi chyba tez 3ba pomyslec nad programem http://dragtimes.info/forum/showthread.php?t=862Ruski to jednak maja fantazje
  17. hehehe dzieki VIPie
  18. Dobra to jutro sie zgadamy co i jak [br]Dopisany: 22 Maj 2010, 13:17_________________________________________________btw Marek zamknij juz temat II Zlotu bo it ak tam juz nic sie nie dzieje
  19. Mareczku to co zbieramy jutro kase na spocie na ten serwer ?? czy kazdy osobiscie wpłaca
  20. oj sorki zapomniałem ze Twoj 2.5 Te De łi tez jest szybkie
  21. Koncentrat kupiny Na kazdego przychodzi pora jak mi cewki sie srały i wypadały zapłony tez mi do smiechu nie było Ale oczywiscie nasz człowiek legenda wszystko naprawił Grzesiu jak wrocisz od miszcza Rogala to daj znac ile tam hp wypluło i Nm W koncu musibyc najszybszy kopciuszek w miescie :tongue4:
  22. a ile kosztuje ?? Wiec jesli wiekoszci pasuje za tydzien to idziemy za tydzien Im nas wiecej bedzie tym lepiej
  23. No wąłsnie sie zastanawiamy tak zeby pasowało wiekszosci :> Pany jaki płyn do wspomagania proponujecie ?? [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 19:58_________________________________________________Bo jak wiekszkosci pasuje na za tydzien to moze lepiej za tydzien
  24. A co potrzeba? tylko kabelek zmontować? -------------------------------------------------- A tu taka liczba na liczniku mnie dzisiaj rano spotkała Cieszyć się długą bezawaryjną jazdą czy martwić że już ćwierć miliona km zrobione ? ILE UKRECIŁES ?? [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 16:48_________________________________________________Moze faktycznie przełuzmy piwo an za tydzien zeby było wiecej osob

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.