Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
No dobra były kunsztowne i zacne
-
Spoty Olsztyńskie
No pączki 1sza klasa
-
Spoty Olsztyńskie
Podstawowe pytanie Marian gdzie foty ??
-
Spoty Olsztyńskie
No i spociwo zaliczone
-
Spoty Olsztyńskie
Sterydy zrobiły swoje oczywiscie jak wszyscy strongmani nie zadnych sterydow tylko odzywlki olimpu :polew: U mnie chłopaki na dzielni tez biora odzywki : omnadren 250, testosteron-depo, vinstrol itp itd :) Odżywki od ruskich
-
Spoty Olsztyńskie
Mowiłem ze pudzianowski to piz*... Emalienko zrobi z niego wiatrak
-
Spoty Olsztyńskie
TROCHE
-
Spoty Olsztyńskie
Zbyszek ostatnio Cie widziałem na skrzyzowaniu przy Rolniku w czwartek bodajrze ok 7
-
Spoty Olsztyńskie
A ja jestem za tym zeby pudzian dostał wpiz.... bo za mocno kozaczy. Strongman, tancerz, wioslarz, teraz zawodnik mma moze niedługo bedize skakał na nartach jak małysz :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dotykac nie ale jakis testing by sie przydał
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ilonka z Olą. Widze że macie jakieś nowe sikorki e tam nowe, stare, ale niedawno oswojone :gwizdanie: są zdjęcia? dobra chlopaki pochwalcie sie
-
Spoty Olsztyńskie
Zeby nie ta skrzynka to by było 11 NIE $PIMY LECIMY :polew: :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Ilonka z Olą. Widze że macie jakieś nowe sikorki
-
SPOTY RADOMSKIE
Troche stary ten kawałek ale kozacki [br]Dopisany: 06 Maj 2010, 11:50_________________________________________________ No to pochwal się co robiłeś w weekend. weekend? kiedy to było, ja już zyje następnym weekendem a własnie Pany,22 maja ,sobota finał LM,może bysmy uderzyli składem do Fregaty na meczyk? :naughty: Kogo obstawiacie ?? kto zdobędzie puchar
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu to od razu sobie FIMCa machnij i bedzie kozacko Ale i tak po programie juz bedzie miazdzył cyce i gniotł wora :drool:
-
Spoty Olsztyńskie
Yeah i bedziesz rzadził na dzielni
-
Spoty Olsztyńskie
Mi też tyle ale jak jade cały czas 90 na 5tce :lol1::lol1::lol1:
-
Spoty Olsztyńskie
no Grzesiu a Tobie ile przy nowych wtryskach ??
-
Spoty Olsztyńskie
Prawie jak 1.8T :lol1: :lol1:
-
Spoty Olsztyńskie
No daj spokoj obudziłem sie na redykajnach zamiast na pieczewie [br]Dopisany: 04 Maj 2010, 07:03_________________________________________________Nie $pimylecimy panowie
-
Spoty Olsztyńskie
No i koniec długiego weekendu ;( Wniosek taki wyciagnałem nie mieszac browarow, z szampanem i wodka bo pozniej sie nie spi u siebie w domu <lol2> :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
też widziałem - tzn. jakiś spocik z A6 klubu chłopaki zrobili sobie i stąd te flagi w ich oknach Możliwe najwazniejsze ze [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 13:37_________________________________________________Siemka Paweł
-
Spoty Olsztyńskie
Jest wstałem i przyjechałem wkoncu do domu chlopaki i dziewczyny Jak tam dłuuugi weekendzik ?? bo umnie luksio :> [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 11:54_________________________________________________ Widze Grzesiu ze tez ostro zabalowales tak samo jak ja obudziłem sie a tam redykajny a nie pieczewo :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
No ja własnie wrociłem ale 2 nowe nr mam ale widze ze nie tylko ja imprezuje na starowce Maxym przyznaj sie ze tez wyrywasz zdzirki na miescie :decayed: