Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
[ALL] S4 czy RS6 felga 18"
RS6
-
[B6 AVJ] Migająca kontrolka "Check Engine"
Ja miałem podobne cyrki z cewka wymienilem 1 i na poczatku niby dobrze ale pozniej juz fajnie nie było :gwizdanie: od razu wymieniłem 4 na raz i teraz jest super
-
Spoty Olsztyńskie
Jakby to wyrwac z całego kontekstu to bym pomyslał ze jakies pupen szturchen na cfaj baten sie szykuje :polew: A tak wogole to jak mam poznac czy mam zagrzybiona klime?? po siedzeniach czy mi muchomory nie rosna czy jak
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co same małolatki czy blachary ??? moze na AUDI poleca :polew: [br]Dopisany: 12 Maj 2010, 22:25_________________________________________________szkoda ze nie mam avanta bo tylnie siedzenia mozna ładnie rozlozyc i zwidzac tył A tak wogole w tej agravce jaka muza leci ?? eskowe hity czy co ?? Chłopaki mam pytanko bo dzis zapaplił mi sie na FISie komunikat cos o zarowce ale palił sie krotko i zgasł i nie zdazyłem go przeczytac da sie jakos zobaczyc co to był za komunikat
-
Spoty Olsztyńskie
tylko kolorka cos nie widac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie nie on juz nie pije Zreszta chajta sie w lipcu bodajze to nie moze juz imprezowac na pełnej kur.. z innymi dupeczkami :>[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 10:33_________________________________________________I tak własnie musze obmyslic plan działania na Elblągowy weekend opcje sa 2 :> 1. Szukam zony :polew: :polew: 2. Hardcore nie disco baletudo system
-
Spoty Olsztyńskie
no odejma za wydruk 2,5 zł
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Eee tam puby maja byc cluby zeby było disco czako i dupeczki Bo jak ostatnim razem byłem w ELB na imprezie to fajne dupeczki były
-
Spoty Olsztyńskie
W USA :polew: :polew: No własnie ja tak ostatnio patrzyłem na te Twoje przyciemki i chyba z przodu masz wiewcej niz 30 %
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tam w Elblągu słychać ?? dupeczki chodza kuso ubrane po starówce bo nahjprawdopodobniej lece na weekend do ELb na melanż Jakies kluby fajne macie ?? bo mamy isc podobno doo jakiegos klubo AGRAVKA czy jakos tak
-
Spoty Olsztyńskie
nieprawda widziałem jak robili test i koles leciał prosiakiem 911 turbo ponad 300 i robilo fotke bodajze na tvn turbo Kur.. Grzesiu gdzie byłes na przegladzie bo ja musze Astra podjechac na przeglad ale tez kata nie mam i nie chcem zeby mi sonde wlozyli i piz*.. wyjdzie Atak wogole to widziecie o ile stron Elblag wyprzedzilismy ???
-
Spoty Olsztyńskie
3ba było celowac w ten 3nog
-
Spoty Olsztyńskie
no Tico by fajnie wygladało na takim felunku
-
Spoty Olsztyńskie
No to dawac za 2 tygle na spota i sie zamianke zrobi
-
Spoty Olsztyńskie
No Olsztyn to mała wiocha wchodzisz do klubu podnosisz reke i zawsze ktos znajomy :polew: Eee ludziska spicie czy co ?? za***iste.. mash upa znalazłem do furki musze nagrac i bedzie lans bounce szał i małolatki beda robic wooow :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Wersja taka ona jest rocznik 87 bodajze i chodziałem z nia do gim a z jej bratem za małolata gralismy w pilke dzien w dzien a teraz pijemy browary :decayed:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 13:08_________________________________________________ uuu to nie dobrze ;( ale na szczeście Kaletka dopiero za rok :>
-
Spoty Olsztyńskie
I co tam sie Karol zesrało ?? [br]Dopisany: 10 Maj 2010, 12:03_________________________________________________ Włochacz zostaje w takim razie do nastepnego razu A co TY Maxym masz włochacza Karola odnalazł sie ?? A ta Twoja kobieta to przypakiem nie mieszka na Panasa i ma brata Marka bodajze ?? :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 12:05_________________________________________________ 2,2T mmmm Co tam 2.2 T zobaczysz jak Grzesiu wroci od Rogala to bedzie robił ogień w szopie stodoła płonie :polew: Jako Załącznik macie filmik tak Grzesiu bedzie usprawniał wożonko po Olsztyńskim trakcie :>
-
Spoty Olsztyńskie
- SPOTY RADOMSKIE
Tak trzymaj polak nie wielbłąd pic musi- Spoty Olsztyńskie
Skrzypek- Spoty Olsztyńskie
ale zobacz jak bedziemy mieli tyle ksywek to wypas odjeb.. cos i pozniej kto to zrobił?? Zajczek, zalązek, za... cos tam, albo maychen, majchum itp itd :polew:- Spoty Olsztyńskie
no widzisz ile juz mam ksywek dlatego trzeba bedzie chyba usunać konto i stworzyc nowe :>- Spoty Olsztyńskie
Nie dygaj ja ciagle mam w głowie usunięcie konta i zmienienie nicku na Micha$ nic niestety nie poradzae ze nie mogłem miec nicku Załeczeq, tylko Zaleczeq i pozniej Grzesiu po 4 piwach wymiawaiał Zajączek :polew: I pamietać chłopaki i dziewczyny MAYHEM PRZEZ SAMO "H" I PRZEZ "M" :)- Spoty Olsztyńskie
no pewnie tak bo 2.2T to przekozacki silniczek ale R5 to nie V8- Spoty Olsztyńskie
Moga być domowe wypieki oby były smaczne, dobre, pyszne, smakowite, palce lizać, kunsztowne i zacne a takze zeby pieściły podniebienie i pamietaj Monika ALBO GRUBO ALBO WCALE :dance: :drool: :drool:[br]Dopisany: 09 Maj 2010, 21:46_________________________________________________280 to tak jak TY Marian moglismy kreske zrobić - SPOTY RADOMSKIE