Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
No była była Adrian to taki podjarany ze masakra Adrian miał za dobrze na Zlocie polatał 2.5 TDI a pozniej na spocie 1.8T
-
Spoty Olsztyńskie
Uuuuu ;( wiecej nie jezdzimy do Mc Donalda do Ostródy przeciez mamy swoje 2
-
Spoty Olsztyńskie
Jak cos to zrzuta na przegub ale zawaias masz 1sza-klasa
-
Spoty Olsztyńskie
A jak tam fura Karol ??
-
Spoty Olsztyńskie
Najważniejsze ze wszytsko jest
-
Spoty Olsztyńskie
No i to mi sie podoba Siemka Karol
-
Spoty Olsztyńskie
Chłopakyyyy i dziewuchy robim jakiegos gryla na łickend majowy ??
-
Spoty Olsztyńskie
A co sie bedzie jeb... w tancu od razu wpier... na łancuch i do lochow :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Uuuu jak fona nie odbiera to musiało być wpierd...
-
Spoty Olsztyńskie
Ale Grzesiu byłes THE BESCIAK "tylko nie owijajcie liny wokoł reki" a 3 min pozniej ałaaa ale mi sie na rece zacisneła lina :polew: Karol " Ooooo ten zdobedzie puchar powiadam wam" I słowa stały sie rzeczywistościa
-
Spoty Olsztyńskie
Biedny Karol btw fele to teraz macie Damian kox malina
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
My też już bedziemy pamiętać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to przyjazd... walizeczka sie spodobała Fajna walizeczka szkoda ze nie rózowa:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Zdjecia sa w nowym topicu
-
Spoty Olsztyńskie
Furak umyty i odkurzony
-
Spoty Olsztyńskie
No dobra namowiłeś mnie :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Krysgum tylko sie zastanawiam czy jest sens jechac bo pada juz
-
Spoty Olsztyńskie
Nie bo jak bym poszedł to raczej do 13 bym sie nie oranął W niedziele mam kolezanki ur to se odbije bo w poniedziałek mam urlop :naughty: :dance: i bedize hardcore nie disco
-
Spoty Olsztyńskie
Ja sie podjarałem jak szczerbaty na suchary :decayed: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Karol sie podjarał jak arab na kurs pilotażu
-
Spoty Olsztyńskie
Zlot ?? 1-sze słysze ale przyjade
-
Spoty Olsztyńskie
100 LAT :drunk: :oklaski: :oklaski:
-
Spoty Olsztyńskie
No Paweł jak sie wczuje to nie ma na niego chu.. we wsi przez mojego BFB spać biedaczek nie mogł
-
Spoty Olsztyńskie
Jak złapiesz kapcia to już nie bedzie takie miłe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk zrobi niespodzianke i wpadnie