Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. No była była Adrian to taki podjarany ze masakra Adrian miał za dobrze na Zlocie polatał 2.5 TDI a pozniej na spocie 1.8T
  2. Uuuuu ;( wiecej nie jezdzimy do Mc Donalda do Ostródy przeciez mamy swoje 2
  3. Jak cos to zrzuta na przegub ale zawaias masz 1sza-klasa
  4. A jak tam fura Karol ??
  5. Najważniejsze ze wszytsko jest
  6. No i to mi sie podoba Siemka Karol
  7. Chłopakyyyy i dziewuchy robim jakiegos gryla na łickend majowy ??
  8. A co sie bedzie jeb... w tancu od razu wpier... na łancuch i do lochow :polew:
  9. Uuuu jak fona nie odbiera to musiało być wpierd...
  10. Ale Grzesiu byłes THE BESCIAK "tylko nie owijajcie liny wokoł reki" a 3 min pozniej ałaaa ale mi sie na rece zacisneła lina :polew: Karol " Ooooo ten zdobedzie puchar powiadam wam" I słowa stały sie rzeczywistościa
  11. Biedny Karol btw fele to teraz macie Damian kox malina
  12. My też już bedziemy pamiętać
  13. to przyjazd... walizeczka sie spodobała Fajna walizeczka szkoda ze nie rózowa:decayed:
  14. Zdjecia sa w nowym topicu
  15. Furak umyty i odkurzony
  16. No dobra namowiłeś mnie :polew:
  17. Krysgum tylko sie zastanawiam czy jest sens jechac bo pada juz
  18. Nie bo jak bym poszedł to raczej do 13 bym sie nie oranął W niedziele mam kolezanki ur to se odbije bo w poniedziałek mam urlop :naughty: :dance: i bedize hardcore nie disco
  19. Ja sie podjarałem jak szczerbaty na suchary :decayed: :polew:
  20. Karol sie podjarał jak arab na kurs pilotażu
  21. Zlot ?? 1-sze słysze ale przyjade
  22. 100 LAT :drunk: :oklaski: :oklaski:
  23. No Paweł jak sie wczuje to nie ma na niego chu.. we wsi przez mojego BFB spać biedaczek nie mogł
  24. Jak złapiesz kapcia to już nie bedzie takie miłe
  25. Patryk zrobi niespodzianke i wpadnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.