Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
nie zapominaj odwiecznej zasady, że piękne kobiety same wybierają mężczyzn :gwizdanie: A niech se wybieraja :> i tak bym je wystawił na allegro albo odał za tłumik 2,5 cala, nowe wtryski, FIMCa, dobry dolot, Garecika gt 25 badz 28 i kolektor ATP, fele Tomasony TN4 lub TN1, pakiet s4 badz S-line i fotele recaro :decayed: to tak jak w tym kawale spotyka sie facet na kolacji z za***ista dupeczka i koles mowi mam: szybki samochod, własne mieszkanie i 6 cyferek na koncie a Ty co masz?? a dziewczyna odpowiada a ja jestem ładna
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema Fajne dupeczki macie w tym Elblągu :gwizdanie: duzo blondynek także nie nazekałem impreza kox była
-
[B6 ALT] Check Engine - mieszanka za uboga
Ja miałem podobnie u siebie silnik łapał lewe powietrze i zglasza bład lamby + pochodne
-
Spoty Olsztyńskie
No ale co zrobic sa ludzie i taborety Mi ostatnio typek zajechał beszczelnie droge to ja trabie na niego a ten cos do mnie i wysiada z samochdu i idzie do mnie ale chyba nie widział ze ajde z 3 kumplami :> to chlopaki nie wytrzymali cisnieniowo i wyszli do niego to sie zdziwil troche i od razu przeprosił wsiadł ipojechał dalej :> a jak tam wogole Kortowiada ktos z was był ?? bo ja nie zreszta od 5 lat mnie tam nie ma a w sobote wyladowałem w Elblagu na melanzu fajne dupeczki były Duzo blondynek takze miałem w czym wybierac :gwizdanie:
-
[B7 BGB] 2.0TFSI by MR-Motors
No wykresik ładny nie ma to jak turbo benzyna
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka Grzegorz
-
Spoty Olsztyńskie
Nie spimy lecimy panowie i panie
-
[ALL] Która V6 najbardziej żywotna?
No to przy ilu obr tip zmienia biegi w b5 ?? bo gang v6 ładnie brzmi przy wyzszych obrotach
-
Czy ktoś gra w Counter Strike' a ?
Ja tez pykam ale non-steam
-
Spoty Olsztyńskie
Marian jak jest z tymi silnikami bmw 325 to ma silnik 2.5 a 328 silnik 2.8 czy jak to jest ?? i mocowo jak to wyglada
-
Spoty Olsztyńskie
bo grzesiu wiem ze lubi łyche a co do 325 to da rade załatwic ustawke dzis tez leciałem z kumpla vectra 2,5 v6 niby 170 kucy to go objezdzam ale ne wiem jak y było z 325 wiem ze 328 zrobi z 1.8T wiatrk a 330 przeciag
-
[ALL] Która V6 najbardziej żywotna?
Łanie brzmia te V6 :gwizdanie: Jako ze mało miałem doczynienia z automatem to mam pytanko czy sa tam jakies ustawienia skrzyni ze bardziej wkreca na obroty ??
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
Ciężko to określić dokładnie, można brać pod uwagę wszystkie mody (lub samą mechanikę tylko), lekko licząc sama mechanikę to wyjdzie cena jeszcze jednej takiej A3. No to troche kasy jest ale najwazniejsze ze daje przyjemnośc z jazdy
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
Zobaczymy ile jeszcze da się wycisnąć dopuki korby nie polecą Wynik super nie jeden pewnie sie zdziwił na swiatłach już A jak na codzien z eksploatacja takiego autka ?? Jak korby poleca to poczujesz jak Cie uderza po jakjkach
-
[ALL] Która V6 najbardziej żywotna?
No niestety przy 1.8T nie ma tego dzwieku silnika a szkoda No i jak V6 to szukaj z Q :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Oooo Maciek sie odnalazł wkoncu :tongue4: Nie bedzie Bi Em Dablju, pluc w twarz [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 22:42_________________________________________________ No to nasz VIP musi ogarnac temat
-
Spoty Olsztyńskie
Chłopaki kiedy idziemy na jkies A4 klubiowe piwko ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Nie nie kłamie i tobylo 320 Mpower
-
Spoty Olsztyńskie
ma fabryczne tak własnie mam ori z samopoziomowaniem BMw 320 OBJECHANE skilowac Bi Em Dablju bezcenne na to kontu musze se drina machnać Grzesiu mam Johny Walkera blue to jakas dobra Łiski ?? bo ja sie na tym nie znam
-
Spoty Olsztyńskie
nie mam VAGiny ale mam nadzieje ze to xenon a wtedy zamontuje 6k
-
Spoty Olsztyńskie
Chłopaki mam pytanko bo dzis zapaplił mi sie na FISie komunikat cos o zarowce ale palił sie krotko i zgasł i nie zdazyłem go przeczytac da sie jakos zobaczyc co to był za komunikat
-
Spoty Olsztyńskie
elosci
-
[ALL] Która V6 najbardziej żywotna?
No jak duzo po miescie to tylko automat bo manualem machac co chwile to lipa
-
Spoty Olsztyńskie
ale ja mam zapachy zamontowane na nawiewach to mi ciągle pachnie [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 09:26_________________________________________________ Poproś żeby podpieli temat w dzialie klimatyzacja i bedzie luksio WArszawka tam jest to i OLN musi byc btw dzieki Paweł za ogarniecie tematu przegladu mojej Astry
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felgach? Pilne :)
No racja szału nie ma i na zywo tez niezbyt mi podchodza