Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
O jeb.. ten to ma zasys niczym 1.8T na paliwo :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Było grubo tzw epickie melo :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Ale Adrian pojechałes typowi po merawce na wstepie "eeee to tylko mercedes Audi lepsze "
-
Spoty Olsztyńskie
No dobra szmaka była Kebab przy tym to bida z nedza Karol było ciepło jak wracalismy czy mnie tak rozgrzało ?? Marek wstaw nasze za***iste zdjecie :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Ojjjj biedny Gzesiu ale ciepło wczoraj było jak wracalismy tak mi sie wydaje albo byłem juz tak nagrzany :polew: BTW Kurcze wracalismy wczoraj ta E-klasa ale tam z tyłu było mniej miejsca niz w tym AUDI 100 co jechalismy na starówke taka niby e klasa
-
Spoty Olsztyńskie
Siema jak tam zyjecie chłopaki po wczorajszym spocie w "Po Prostu" ?? Mowiłem ze bedzie epickie melo albo grubo albo wcale Aaa i nie wiem co tam wczoraj jedlismy ale było za***iste
-
Spoty Olsztyńskie
ABC to N/A to czesto gesto maja mniej niz w papierach Zreszta hamowac turbo benzyne czy diesla to musi byc hamowania obciażeniowa
-
Spoty Olsztyńskie
dobrze Karol mowisz Mowisz i masz Joanna Krupa Słowiańska uroda musi być :gwizdanie: Blond Power
-
Spoty Olsztyńskie
Maciek a Ty idziesz z nami na browar ??
-
Spoty Olsztyńskie
Jutro Epickie Melo Marian idziesz z nami ??
-
Wiejski tuning artykuł
Grzesiu to przed wyjazdem do Rogala byś był uwazany za wiejski tunig bo kopcił :polew:
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
Oki trzymam za słowo
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
Bracus a masz moze jakis filmik jak sie furka odpycha ??
-
Spoty Olsztyńskie
No Micha$ cos sie ostatnio nie udziela
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
Zawsze masz baze pod dlasze mody i mozesz rezac dalej np jak SID
-
[ALL B5] Kompresor do silnika 2.8 V6
np takie coś znalazłem http://galerie.tomson.com.pl/album07 Dzieki Ciekawe jaka moc po zaturbieniu A to przypakiem nie było o Audi http://moto.allegro.pl/item1038053593_audi_a4_420ps_515nm.html bo ono nie ma 1.8T tylko 2.2T
-
Spoty Olsztyńskie
tez tak mi sie wydaje
-
Spoty Olsztyńskie
Ooo jakiś Marten u nas na forum ejst cicho chłopaki nie robmy trzody :polew: Stwarzajmy pozory je jestesmy normalni :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
na asystenta jaja se robisz ZALEK NA MENEGERA to rozumiem
-
Spoty Olsztyńskie
Obiecanki cacanki a ... radośc :decayed: :decayed: Grzesiu ale tam za słowem poprawe jest "*"
-
Spoty Olsztyńskie
Nie nie ja przepraszam bardzo :polew: Zachowałem sie jak gowniarz obiecuje solidna poprawe* i to juz sie wiecej nie powtorzy :lol1: *żartowałem
-
Spoty Olsztyńskie
No to z ta fura to dojebałes do pieca :polew: albo zajebałes jak dzik w sosne :decayed: Projekt w sumie mozemy pozyczyc od pomorzan i go troche przerobic ale napisALBO GRUBO ALBO WCALE musi byc
-
Spoty Olsztyńskie
no potrzebny ktos kto sie zna na jakims programie graficznym np Marian
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
Tylko ze lambo to exotic a s4 to przykoksowane a4 :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Patrzcie jaki za***isty kawałek taki imprezowy