Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
604109911 Dzieki Piotru$ btw Zbyszek ja nic nie mowie ale jak TY dzwonisz do mnie zamiast do swojej kobiety :polew: i niby sie pomyliłes to cos tu jest nie tak :decayed: :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Chłopaki ma ktos z was tel do tego Adama co ma warsztat na Tracku ??
-
[B5 AZB] Bracus S4 avant by rs-service
no wkoncu jakies filmiki
-
Spoty Olsztyńskie
OO k**wa ja jechałem dzis za ta audiola biała
-
Spoty Olsztyńskie
JUŻ nie
-
Spoty Olsztyńskie
Chce Wstapić Do Policji
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :D :D
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema chłopaki
-
Spoty Olsztyńskie
Ale TY faktycznie masz lipe z tymi psami Adrian Marek widziałem Cie wczoraj ok 18 przy Grzesiu na Witosa
-
Spoty Olsztyńskie
Patrzcie mamy wpis samego PREZESA
-
Spoty Olsztyńskie
Uff bo wczoraj jakis łysy kark w bmw 520 mnie podpuscił to musiałem troche przygazowac i se pozniej przypomniałem ze jest tam gdzies fotoradar :decayed: :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Tak OFF całkowicie wyłącza nawiewy Pozniej wezme i stestuje ten ECON Czy na ul. Wojska Polskiego jest fotoradar ?? jestli tak to gdzie ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Mozna jechac z kims kto jedzie kopciuszkiem albo LPG Panowie mam pytanko czy w climatronicu jest taka opcja zeby właczyc sam nawiew bez klimy ?? :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema chłopaki
-
[ALL B5] Wielka prośba o glebę, czyli VT mojego audi !!! ;)
Ładnie sie bedzie prezentowac na z taka gleba tylko fela wieksza by sie przydała
-
Spotkania na drodze
No to chyba Gruby i Czaja
-
Spoty Olsztyńskie
Aaaa luksio Dzieci brak
-
Spoty Olsztyńskie
A ja zaraz na miasto [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2010, 20:19_________________________________________________Kto ejdzie jutro na spota ?? to by mnie zabrał
-
Spoty Olsztyńskie
Zgadłes Miszcz powrocił ma sie zdrów
-
Spoty Olsztyńskie
he, mieszanki mają to do siebie, że pięknie wchodzą, ale dłuuuuuugo nie chcą z krwi i głowy wyparować Najwazniejsze ze było grubo
-
Spoty Olsztyńskie
Dziekuje Dziekuje autografy pozniej :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
a jak gdzie Wy takiego 2giego jak Ja znajdziecie
-
Spoty Olsztyńskie
A mowiłem ze sie napijesz Najwazniejsze ze zrobiłes to kunsztownie i zacnie
-
Spoty Olsztyńskie
Lepiej powiedz Grzesiu co tam u Ciebie ??
-
[INNE] Straszne drżenie silnika i całej budy zarówno na jałowym jak i...
Miałem podobnie i to były własnie cewki