Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Ta znamy te auto ten ktos nie przyjechał wczoraj na spota bo basen był wazniejszy ;( :decayed: :decayed: btw jakie polecacie zarówki do xenonu bo chcem sobie kupic zarówki 6k tylko nie wiem jakiej firmy ?? polecicie coś
-
Spoty Olsztyńskie
Tak własnie tak bedzie tzw epickie melo PUB "PO PROSTU" tylko moze teraz tak na 20 sie ustawmy i o 23.30 na bałkanskie zarcie
-
Spoty Olsztyńskie
A za tydzien SPOT PIWNY
-
Spoty Olsztyńskie
Eee no to luksio
-
Spoty Olsztyńskie
Grze$ a TY bedzisz??
-
Spoty Olsztyńskie
ale wstyd
-
Spoty Olsztyńskie
Ja to bede standardowo na kacu także chyba musze kupic 1l Cherry coke dla Adriana i bedzie luksio
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ktoś musi spamowac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema chłopaky
-
Spoty Olsztyńskie
i do tego sa foty
-
[B6 AMB] Swiece do 1.8T AMB
Ja kupiłem NGK platynowe bodajze i narazie jest OK
-
Spoty Olsztyńskie
Karol tez takich szuka a ogolnie to sa fajne foteliki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zawsze mozna cos przyrezać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buszek jak tam fura sie sprawuje w porownaniu do 2.5 TeDeŁi ?? btw Chłopaki może ktoryś z was pomoze ?? http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_potrzebuje_pomocy-t138707.0.html
-
Spoty Olsztyńskie
Chłopaki może ktoryś z was pomoze ?? http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_potrzebuje_pomocy-t138707.0.html
-
[B6 BFB] Potrzebuje pomocy
Dzieki Paweł za przedstawienie tematu Teraz zostało poczekać na czyjąs pomoc
-
Spoty Olsztyńskie
Patryk juz widze sie podjarał jak Arab na kurs pilotażu
-
Spoty Olsztyńskie
Maciek ma dzi$ ur 100 lat :tongue4:
-
[B6 BFB] Potrzebuje pomocy
Witam serdecznie Mam problem z autkiem narazie tylko fotka http://img682.imageshack.us/img682/607/beztytuuj.jpg kurcze chyba nigdy nie naucze sie wrzucac tych zdjec:( opisz jaki problem i co sie dzieje, bo nic z tego nie wynika/Przemo
-
Spoty Olsztyńskie
Jedziemy z koksem 50 zł to nie duzo Albo grubo albo wcale "Krol sie bawi złotem płaci"
-
Spoty Olsztyńskie
Dla mnie bomba wazne ze jest tekst " albo grubo albo wcale " Ciekawe co na to reszta i nasz szanowny VIP Matko Bosko Kochano avatara mi ukradli ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
-
Spoty Olsztyńskie
To tak jak ja Zbyszek Słuchaj moze dzis ta klime zrobimy z wieczora co pasuje Ci ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Wszyscy rano przed robota na forum siedza
-
Spoty Olsztyńskie
Panowie nie $pimy Lecimyy
-
Spoty Olsztyńskie
Mistrz baletu od małego