Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
JakiE ku.... cicho lecimy nie spimy ALBO GRUBO ALBO WCALE MOCNIEJ SZYBCIEJ WIECEJ
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
1.8T kox maszynka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jakie fele ?? tylko nie rs4 bo to juz za bardzo oklepany wzor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
uuuu to bedzie ogien w szopie bedziesz killował Bi Em Dablju Tylko nie za ostro bo moje ostatnie sciganie skonczyło sie na 200 zł i 6 pkt :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ee no to spalanie w normie a te 2,5 Te De Łi sprzedałes?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Ja tam standardowo na krewetke taki nowy krzyk mody promowany na Fashion TV
-
Spoty Olsztyńskie
Siema pijaki co tam
-
Spoty Olsztyńskie
Dzieki staram sie godnie reprezentowac klub Przeciez nie bedzie Bi Em Dablju pluc w twarz A w zime to juz wogole Audi rules
-
Spoty Olsztyńskie
No kur.. jade sikorskiego a tu mi jakis zj** genetyczny siedzi na zderzaku i swieci hidami z allegro juz mi gul skoczył bo oslepiał mnie masakratycznie no to jade dalej a on wyprzedził mnie i sie patrzy na mnie no to ja z 4 na 3 i ogien on za mna no i spotkalismy sie na ostatnim skrzyzowaniu przy realu w strone jarot i gada do mnie jakis sterydziaz i pier**li ze audi to c**jowe a bi em dablju to za***iste fury :decayed: no i mowi ze co mam pod maska i mowie ze 1.8T a on " takiego jeszcze nie objechałem ale chetnie to zrobie" k**wa jak mi gul skoczył to ch.... no to mowie lecimy na zielonym i sie wyjasni, pytam sie od razu co on ma i mowi ze 320 no to mowie ok lecimy no i c**j zielone no i ogien 1,2,3 ,pakuje 4ke patrze a zdaleka kamizelka odblaskowa na blacie 130 i hebel ale mnie c**j ustrzelił i miałem 87 a ten steryd biedny nie widział policjanta i mu wyszło 120 i dostał 500zł i 10 pkt A policjant był na koniec najlepszy i sie pyta " no i kto wygrał" a ja mowie ze ja a policjant mowi no i dobrze Audi lepsze bo bmw to wiesniakowoz :polew: :polew: :polew: myslałem ze jebne na cyce :decayed: :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Ale warto było nie bedzie mi tu zaden dres w E36 obrazac :evil:
-
Spoty Olsztyńskie
200 zł i 6pkt moje dzisiejsze zdobycze ale warto było zaliczyc kreske
-
Spoty Olsztyńskie
Swoj swojego zawsze pozna
-
Spoty Olsztyńskie
No to teraz jak bedzie spot piwny albo normalny to musisz byc :P:p
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
Maciek a z Toba to co było na spocie nie było na piwnym tak samo co to ma znaczyć ja sie pytam :tongue4:- Spoty Olsztyńskie
siemka czesc i czolem- Spoty Olsztyńskie
ściemniasz :klamie: jestes w Ostródzie- Spoty Olsztyńskie
Adrian dobrze ze trabiłes bo juz przysypiałem na tym skrzyzowaniu- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
włąsnie nikt nie majstrował dzis pierwszy raz mi sie pojawił ten komunikat- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chłopaki jaki jest objaw padajacej przetwornicy ?? Bo dzis jechałem i zapalił mi sie na fisie komunikat z xenonem to wiem ze do wymianki xenon juz mam ale pozniej zapalil sie od samopoziomki swiateł :gwizdanie:- Muzyka w naszych autkach
a ja słucham tego Yanou ft Anita Davis Brighter day Lambretto Remix- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Podobno to nie jedzie- Spoty Olsztyńskie
Co nic ciekawego nie ma ??- Spoty Olsztyńskie
nie kozacz bo Tobie pali tyle teraz co 1.8T :polew: Grzesiu a TY mnie wogole widziałes jak Cie mijałem ??- Spoty Olsztyńskie
ja to bez klimy szybki w doł i predkosc patrolowa tzw wozonko :polew: - Spoty Olsztyńskie