Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chłopaki pewnie oblukaja ale po Zlocie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wszystkiego Najlepszego ale bedzie Epickie Melo
-
Nasza Klasa - profil klubu
Michał Załęski Olsztyn
-
Spoty Olsztyńskie
A nie wiem jak tu tylko sprzatam
-
Spoty Olsztyńskie
no bez kitu niedługo zacznie tu je*** octem, starymi ludzmi i komuna
-
Spoty Olsztyńskie
Z tym podcieraniem d*py to albo ktos wjeb*** sie na jego konto albo cos brał to nawet ja nie mam takich lotów po niektórych rzeczach z dopalaczy
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian zbierasz PLN-y na heble słyszałem
-
Spoty Olsztyńskie
Nie no Mareczku Ty to jestes wyższy inżynier madafaka jak Ci policjanci machaja to ja nie mam pytań
-
Spoty Olsztyńskie
Marek Ty mnie widziałes tam pod $liwa czy podziwiałes elewacje budynku ?? :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
A to nie jest jakis tajny projekt hiszpana ??
-
Spoty Olsztyńskie
Marian a foty ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wuju chyba chce sprzedac AVF-a http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155121.0
-
Spoty Olsztyńskie
o Kur*** Adrian bez kitu daleko z tej złotej na Pieczewo jak doszedłem to juz wypociłem te piwa i musiałem sobie kupic jeszcze 2 :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siemka Grzesiek to musisz sobie kupic jakas benzyne na kompresorze wtedy doł bedzie jak w kopciuszku
-
Spoty Olsztyńskie
a ja pije piwo Adrian byłes juz u Pawła ??
-
Spoty Olsztyńskie
Yo yo
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
No zmierzyło czas byłes 1-szy ale RT wyskoczył jakis smieszny czas :polew: z tego co pamietam najwazniejsze ze wygrałes
-
Spoty Olsztyńskie
Takie zycie niestety mam inne plany na 18-19 peace, love, ecstasy
-
Spoty Olsztyńskie
Mareczku w skrócie tzw Epickie Melo AKP+ A6 klub + A4 klub mega,turbo,zacna i kunsztowna najebka
-
Spoty Olsztyńskie
Ja niestety odpadam
-
Spoty Olsztyńskie
Nie ma opcji jade jak cos sam po co mi kula u nogi
-
Spoty Olsztyńskie
jak nie ma cycków ?? jak przywali sie palme to od razu 2 duze cycki wyskakuje z deski rodzielczej :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
lub audiczka
-
Spoty Olsztyńskie
Interesuje mnie to stwierdzenie "drugimi połówkami " czy chodzi o flaszke czy o dupe czyt. kobiete :polew:
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 powered by MR MOTORS
No subaru tez ładnie szło + fajnymi marchewkami waliło ale finał chyba jechaliscie 2 razy z tego co pamietam bo cos z fotokomórka było tak ??