Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dobra nie chwal sie dawaj słit focie
-
Spoty Olsztyńskie
ja niestety jeszcze nie wiem :wstydliwy:
-
Spoty Olsztyńskie
5 zł albo zadzwon do palmy podaj nr i ch.. niech sparwdzi w kompie to bedzie widziec czy to to :>
-
Spoty Olsztyńskie
wpisz w dziale czesci ze chcesz nr tego i tego i po kłopocie zaraz ktos ci napisze
-
Spoty Olsztyńskie
W drzwiach to bodajrze nr 4A0 853 107 A
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spawany z 2ch :> pozatym igła
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dawac fotki biegusiem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
przed chwila patrzyłem na mobile.de to mało jest 1.9TDI z a jak sa juz zadbane to cena miażdzy cycce
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no pucuj sie ile jenów dałes?? :> pewnie ośka, kopciuszek (czyt. 1.9tdi) i trumnowóz (czyt. avant) zgadłem ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siedzieli i sie :jerk: :jerk: :jerk: na widok auta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ada$ melduj co tam za padline zakupiłes dawaj mnie tu foty ale to biegusiem no i co ona tam z wypasu ma oprocz climatronica ??
-
Spoty Olsztyńskie
Skrzypu$ mordo TY moja widze za***any w akcji byłęs
-
Spoty Olsztyńskie
herbatke malinowa bo 37,5 na blacie ;(
-
Spoty Olsztyńskie
ja mam szkołe takze c**jnia z grzybnia
-
Spoty Olsztyńskie
a ja nie trzeba krecic do odcinki i ogien w szopie
-
Spoty Olsztyńskie
ja bym tylko hciał miec tyle cyferek na koncie co on ma i juz bym miał s4b5 i s4b8 w garazu i bym tłukł prosiaki i kopciuszki
-
Spoty Olsztyńskie
No Q no fun swoja droga to zapewne jakis szejk naftowy takze co to dla nie go jakis bolid f1
-
Spoty Olsztyńskie
musi byc wpisowe po takiej nieobecności [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________Mom Burnout Gone Wrong
-
Spoty Olsztyńskie
no moze nie je jestem łysy ale on jest łysy na 100 %
-
Spoty Olsztyńskie
wiem ze sexy jak ostatnio se ogoliłem to tez wydaje sie byc sexy :dance:
-
Spoty Olsztyńskie
eee gosciu myslisz ze mi wjedziesz na psyche ja mam twarda banie łysy słyszysz
-
Spoty Olsztyńskie
Przeciez lambo nie jedzie ja tam ogladam ekipa Z New Yersey sa imprezy, sa dupeczki :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
taki :jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
zaczął ci kopcić czy co ? To nie gnojowóz takze nie kopci A wogole co to za swieto ze sie pokazałes na forum bo dawno Cie nie było :P
-
Spoty Olsztyńskie
Dziś miałem spotkanie z Meganka na szczescie sie przyfarciło