Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w pracy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bo tak
-
Spoty Olsztyńskie
eeeee rózowy nie wal w ch...
-
Spoty Olsztyńskie
Gosciu :ssij: :punish: tyle ci powiem zapamietaj sobie Załek = bożyszcze olsztyńskiej starówki i melanżu
-
Spoty Olsztyńskie
Az kur... zapisze sobie w kalendzrzu jako swięto
-
Spoty Olsztyńskie
no pewnie ze tak wkoncu człowiek LEGENDA jestes
-
Spoty Olsztyńskie
niech żona córeczke przypilnuje Teściom powieedz ze cora chora i niech nie przyjezdzaja bo sie zaraza a TY wieczorkiem powiesz ze idziesz rezac dekory i wpadniesz do nas na browarek chwila moment i obmysliłem plan działania :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 18:55_________________________________________________Taka bedzie jutro impreza Techno - Party in Uganda[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 18:58_________________________________________________Ten z gitara to nasz VIP
-
Spoty Olsztyńskie
jak masz do niego nr to wez zadzwon W sobote jest striptiz w pinezce ale d*py chu.... we [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:17_________________________________________________Tak bedzie w sobote :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
No i kur.. KUNSZTOWNIE I ZACNIE Do Macka 3ba sie odezwac bo ejszcze z nami nie był na spocie piwnym Maciek łeeeeeee arrrr ju ???? :lol1:
-
Spoty Olsztyńskie
Własnie kurw... to kto bedzie w sobote ??
-
Spoty Olsztyńskie
TAK I NEICH TAK SIE STANIE JAK RZEKŁ NASZ VIP [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 15:21_________________________________________________MARECZKU ALBO GRZE$ REZERWUJCIE STOLIK TEN CO ZAWSZE W "PO PROSTU" NA SOBOTE i ch.. koniec kropka
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hehe no to pieknie Fly :good: no bo moja przy bucie (ale jazda hamulec gaz) to pod 15 wezmie a przyspieszenie na pewno mam nie takie no u mnie podobnie gaz i ogien to 15 łyknie btw Fly jakie miałes spalanie przy tych 240 ??? :naughty: przyznaj sie bez bicia :>
-
Spoty Olsztyńskie
to miłej zabawy mi nie pasuje ZNOWU jakas szafe masz do montazu ?? w sumie mi pasuje piatek i sobota takze ustalmy dzien i tyle
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Odszkodowanie to my wszyscy zapłaciły z podatków A co do tego Bratko to ja uwazam tak jak Thom4s on jest pionkiem mafii, bo niby skad miałby miec tyle chajsu na te 100 sklepów
-
Spoty Olsztyńskie
adrianos santos morales jak tam ticulec ??
-
Spoty Olsztyńskie
mi pasuje, adrianowi tez pasuje
-
Spoty Olsztyńskie
Co ty Mareczku odpierdzielasz jak to tak wtyd VIPowi nie wypada tak sie zachowywac :punish:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
VSO Image Resizer 4 polecam ten program z tych 3mb zrobi w 5 min zdjecia po ok 1mb albo i mniej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A tak wgole to czujesz duża roznice w mocy miedzy tym co miałes a teraz masz ?? Bo ja ostatnio jezdziłem wujka avfem to fajnie mi sie smigało tylko ciagle zapominałem ze ta 1-ka taka krotka i nie mozna krecic jak w benzynce :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
taniej i łatwiej ?? myslałem ze zew łatwiej i taniej
-
[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
ja mam 1455
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co plomby wypadaja ?? u nas maciek ma takie 17 stki był w kaletce tylko z kolei on ma s-line wew a zew nie ma to jak bedzie konkurs to sie dogadacie i złozymy w 1 auto
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ło kurwości ładna :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: a jesli to nie tajemnica to ile $$$ ?? moze byc pw btw uzupełnij sobie dane w profilu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
u nas ostatnio taki chłopaczek sobie kupił b5 w avancie 2.5 tdi Q full opcja prawie normalnie wszytsko ma navi recaro itp itd no i fele repliki rs b5 18" jedynie co nie ma to xenia ze spryskami [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 18:25_________________________________________________btw to nie jest te ferrari co płonie ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale Cie wych.... koledzy co a miałobyc tak pieknie :> ale nie martw sie lepsza be piuntka nie spawana niz be szóstka z 2 rezana co nie Ada$ ??