Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. eeeee rózowy nie wal w ch...
  2. Gosciu :ssij: :punish: tyle ci powiem zapamietaj sobie Załek = bożyszcze olsztyńskiej starówki i melanżu
  3. Az kur... zapisze sobie w kalendzrzu jako swięto
  4. no pewnie ze tak wkoncu człowiek LEGENDA jestes
  5. niech żona córeczke przypilnuje Teściom powieedz ze cora chora i niech nie przyjezdzaja bo sie zaraza a TY wieczorkiem powiesz ze idziesz rezac dekory i wpadniesz do nas na browarek chwila moment i obmysliłem plan działania :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 18:55_________________________________________________Taka bedzie jutro impreza Techno - Party in Uganda[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 18:58_________________________________________________Ten z gitara to nasz VIP
  6. jak masz do niego nr to wez zadzwon W sobote jest striptiz w pinezce ale d*py chu.... we [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 22:17_________________________________________________Tak bedzie w sobote :polew: :polew: :polew:
  7. No i kur.. KUNSZTOWNIE I ZACNIE Do Macka 3ba sie odezwac bo ejszcze z nami nie był na spocie piwnym Maciek łeeeeeee arrrr ju ???? :lol1:
  8. Własnie kurw... to kto bedzie w sobote ??
  9. TAK I NEICH TAK SIE STANIE JAK RZEKŁ NASZ VIP [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 15:21_________________________________________________MARECZKU ALBO GRZE$ REZERWUJCIE STOLIK TEN CO ZAWSZE W "PO PROSTU" NA SOBOTE i ch.. koniec kropka
  10. hehe no to pieknie Fly :good: no bo moja przy bucie (ale jazda hamulec gaz) to pod 15 wezmie a przyspieszenie na pewno mam nie takie no u mnie podobnie gaz i ogien to 15 łyknie btw Fly jakie miałes spalanie przy tych 240 ??? :naughty: przyznaj sie bez bicia :>
  11. to miłej zabawy mi nie pasuje ZNOWU jakas szafe masz do montazu ?? w sumie mi pasuje piatek i sobota takze ustalmy dzien i tyle
  12. Odszkodowanie to my wszyscy zapłaciły z podatków A co do tego Bratko to ja uwazam tak jak Thom4s on jest pionkiem mafii, bo niby skad miałby miec tyle chajsu na te 100 sklepów
  13. adrianos santos morales jak tam ticulec ??
  14. mi pasuje, adrianowi tez pasuje
  15. Co ty Mareczku odpierdzielasz jak to tak wtyd VIPowi nie wypada tak sie zachowywac :punish:
  16. VSO Image Resizer 4 polecam ten program z tych 3mb zrobi w 5 min zdjecia po ok 1mb albo i mniej
  17. A tak wgole to czujesz duża roznice w mocy miedzy tym co miałes a teraz masz ?? Bo ja ostatnio jezdziłem wujka avfem to fajnie mi sie smigało tylko ciagle zapominałem ze ta 1-ka taka krotka i nie mozna krecic jak w benzynce :gwizdanie:
  18. taniej i łatwiej ?? myslałem ze zew łatwiej i taniej
  19. co plomby wypadaja ?? u nas maciek ma takie 17 stki był w kaletce tylko z kolei on ma s-line wew a zew nie ma to jak bedzie konkurs to sie dogadacie i złozymy w 1 auto
  20. ło kurwości ładna :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: a jesli to nie tajemnica to ile $$$ ?? moze byc pw btw uzupełnij sobie dane w profilu
  21. u nas ostatnio taki chłopaczek sobie kupił b5 w avancie 2.5 tdi Q full opcja prawie normalnie wszytsko ma navi recaro itp itd no i fele repliki rs b5 18" jedynie co nie ma to xenia ze spryskami [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 18:25_________________________________________________btw to nie jest te ferrari co płonie ??
  22. ale Cie wych.... koledzy co a miałobyc tak pieknie :> ale nie martw sie lepsza be piuntka nie spawana niz be szóstka z 2 rezana co nie Ada$ ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.