Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Siema parówki
-
Spoty Olsztyńskie
Pewnie jakis małolat w japoncu naogladał sie 2fast 2 furious i pozniej mysli ze w prawdziwym zyciu tak tez mozna jak w filmie
-
Spoty Olsztyńskie
z crxem ?? który z was baty dostał ??
-
Spoty Olsztyńskie
nie no k03s ma 12 łopatek a k03 ma 8 z tego co wyczytałem na racingforum Tylko zastanawiam sie nad tym czy jest jakas roznica miedzy tymi turbinami w silnikach poprzecznych a wzdłużnymi
-
Spoty Olsztyńskie
1sza ma 12 łopatek 2ga ma 8 łopatek k03s jest bardziej wydajniejsza
-
Spoty Olsztyńskie
Jak on dzwonił wczoraj do mnie i mowił ze zamontuje nełony i jazda pod remize jadziem wi$ta wio [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 11:13_________________________________________________aa btw jednak jest roznica miedzy k03 a k03s :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
1sza opcja ==> No to Cie teraz poniesłaaaa fanatazja 2ga opcja==> Siedziałes wieczorkiem i myslałes o modach poszedłes w kime i to Ci sie sniło i wtedy nagle Marta Cie budzi i mowi wstawaj Adrianku musisz mnie odtranspotowac pod WORD bo mam egzama :polew: :laghing2: :drool: btw czym sie rózni tip od downpipu ?? czy to nie to samo ?? tip= test pipe [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 09:30_________________________________________________ Jak on NEŁONY montował
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
NIE chwal sie :tongue4: :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
Ja to co roku jestem na 1/4 takiej imprezy nie mozna odposcic aaa no i jest luksio sa fajne fury no i dupeczki
-
Spoty Olsztyńskie
no widzisz ja o tym własnie mowie pamietam jak byłem na 1/4 mili i adam latał s4b5 :gwizdanie: i znawcy jacys stali obok mnie i mowia ze te A4 nie jedzie :polew: :polew: to sie wkurwiłem i mowie " wiesniaku jak nie ogarniasz podstawowej wiedzy na temat to sie nie odzywaj" a on do mnie a co przeciez to a4 a ja mowie ze nie a4 tylko s4 a on do mnie ze nie ma takiego audi :tongue4: :tongue4: no to jak to usłyszałem to jeblem na cyce :polew: i na zakonczenie powiedziałem mu ze to s4 2.7 BT i ma ok 450 koni i wyciagnie klase Street AWD i załozyłem sie znim o 100 ale miał honor i dał mi stówke i bylo na melanz
-
Spoty Olsztyńskie
Rs6 ostatnio pod palma widziałem na Warszawskich blachach jak koles przyjebał to normalnie patrz nizej :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: A po co Ferarka ?? na podryw blachar na rs-a by nie poleciały bo i tak 99% ludzi z wiedza standardowo na temat samochodow powie czy rs4 czy rs6 to spojrza ipowiedza ze to zykłe a4 i a6 a ze rs-y to cichociemne samochody to juz pewnie nie jeden bananowiec sie przekonał :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No bez kitu foty to jakis magik robi no i BMW Bolid Młodzieży Wiejskiej Ktos z forum chyba w dziale sprzedam auto chciał sprzedac taka fajna b5 avant http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157733.0
-
Spoty Olsztyńskie
W końcu najbiedniejszy region polski ;] największe bezrobocie to wszyscy ida do policji [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 20:41_________________________________________________ to logiczne dlaczego Ty i Adrian mieliście 0 w koncu byliscie z kobietami to wypadało sie dobrze prowadzic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bedzie objerzdzany przez tico i matiza btw nie lepiej b5 kupic ??? na dopasie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
żeby powiedziec ze to nowa jakas konstrukcja i mydlic oczy klientowi PR + dobry marketing i mamy sukces Do tego wiesz zawsze mozna powiedziec " drogi kliencie to jest ten sam silnik ktory jest w Passacie R36" i klient od razu sie podjara jak arab na kurs pilotażu Dodatkowo sprzedajacy powie że jest 4x4 to już klient ma kisiel w majtach i idzie konfigurowac fure
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ta widzieli tylko chyba się walneli ... bo mi się zdaje że silniki to 3.2 FSI Mylisz sie to sa silniki 3.6
-
Spoty Olsztyńskie
Ale dankan doj**ał koksu z fotkami prawie jak Skrzypek :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no pewnie jakas amatorke odwalacie innej opcji nie ma
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale przy wrzucaniu na neta ???
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk jak tam foty??
-
Spoty Olsztyńskie
Na pewno było kunsztownie i zacnie do kaletki w przyszłym roku mozna tez skrecic taka ekipe
-
Motostat.pl - konto klubowe
dopisany
-
Spoty Olsztyńskie
Dawac foty bandyci
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wypełniona
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
poka poka