Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Tak własnie tak tylko czemu ja sie nejeb... teraz bym tak haniebnie nie postapił
  2. no ja sie dobrze bawiłem az za dobrze
  3. WŁA$NIE :naughty:
  4. Oj tak tak mowiłem ze bedzie grubo :naughty: ale juz wiecej nie mieszam wodki z piwami
  5. Jakies słit focie :polew:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 13:29_________________________________________________Adrian tez ma jakies focie bo pamietam ze cos robił
  6. swiete słowa
  7. :wstydliwy: :wstydliwy: Przepraszam ahahaha to widze nie tylko ja miałem bombe wkoncu razem walczylismy z ta flaszka :polew:
  8. ja wstałem rano to pijany jeszcze byłem :polew:
  9. ja tez nie ale to dlatego ze jestem zmeczony wczorajszym dniem foty adrian jakies miał chyba
  10. jak pisalem to tego nie było Edytorze TY albo mi przegladarka cos nei odswiezyła 3.0 TDI fajny silniczek no i Q bedzie
  11. powerade, witaminy i bedzie dobrze :gwizdanie: Podstawa to nie mieszac i mało fajek palic bo pozniej jest masakra :>
  12. Bartek no to teraz B7 czy b8 ?? czy moze cos jeszcze innego jakies Bi Em Dablju :gwizdanie:
  13. Eee to mam pełen kurcze ale kac mnie meczy dzis masakra
  14. no co tak myslisz fure sprzedał btw po czym widac ze jest pełen FIS ??
  15. Nie ja to dzis odpoczywam dzien lenia sobie robie btw a wczoraj Gruby to gdzie zaginał ?? bo chyba szedł ze mna a pozniej ja wrociłem do bałkańskiego zarcia i juz go nie było ze mna
  16. No Adrian cos wie o tym ja jak bym miał dzis ejchac do Pawła to tez bym tam pojechał i sie gdzies przekimał Kurcze to tylko ja sie napiłem ?? bo jak tak to lipa jak ja sie zaprezentowałem przed dziewuchami jak ochlapus jakis :wstydliwy: fakt ze do "po prostu " przyszedłem po flaszce a pozniej jeszcze te nasze flaszki
  17. ja rano witaminki ,2 poweride ale to uj pomoglo umieram i tyle :> ale pozytywnie było Akurat sobie posiedze w domu wytrzezwieje i pojade jutro rano do Pawła
  18. A morał imprez jest krotki i niektorym znany nie mieszamy piwa z wódka
  19. no przed klatka z kumplem i wtedy zaczeły sie schody bo jak wszedłem do klatki to dopiero faza przyszła no i schody :gwizdanie: ogolnie na 3 pietro szedlem 20 min kluczem trafiłem za 1szym razem posiedziałem chwile i cos zaczeło mnie cisnac w zoładku no to ciach i od razu przeszło i poszedłem w kime :tongue4: takze zyje ale doslownie umieram :polew:
  20. mnie chyba nie ebdzie bo umieram dmuchałem przed chwila w alakomat to miałem 1.05 promila :>
  21. ooo ja pier... wstałem ale chyba jeszcze pijany jestem bo jakos tak mi sie w bani kreci wszystko pamietam takze jest git ale pier,.. nie mieszam juz wodki z piwami
  22. Bedzie grubo :naughty:
  23. no pewnie ze super Jak sie podlizuje :> Bartek zaraz snieg spadnie to akurat zimowki jak znalazł
  24. No to za***iście Maciek moze tez wpadnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.