Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Tak własnie tak tylko czemu ja sie nejeb... teraz bym tak haniebnie nie postapił
-
Spoty Olsztyńskie
no ja sie dobrze bawiłem az za dobrze
-
Spoty Olsztyńskie
WŁA$NIE :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
Oj tak tak mowiłem ze bedzie grubo :naughty: ale juz wiecej nie mieszam wodki z piwami
-
Spoty Olsztyńskie
Jakies słit focie :polew:[br]Dopisany: 11 Październik 2010, 13:29_________________________________________________Adrian tez ma jakies focie bo pamietam ze cos robił
-
Wasze sposoby na KACA
swiete słowa
-
Spoty Olsztyńskie
:wstydliwy: :wstydliwy: Przepraszam ahahaha to widze nie tylko ja miałem bombe wkoncu razem walczylismy z ta flaszka :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ja wstałem rano to pijany jeszcze byłem :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez nie ale to dlatego ze jestem zmeczony wczorajszym dniem foty adrian jakies miał chyba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak pisalem to tego nie było Edytorze TY albo mi przegladarka cos nei odswiezyła 3.0 TDI fajny silniczek no i Q bedzie
-
Wasze sposoby na KACA
powerade, witaminy i bedzie dobrze :gwizdanie: Podstawa to nie mieszac i mało fajek palic bo pozniej jest masakra :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bartek no to teraz B7 czy b8 ?? czy moze cos jeszcze innego jakies Bi Em Dablju :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Eee to mam pełen kurcze ale kac mnie meczy dzis masakra
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no co tak myslisz fure sprzedał btw po czym widac ze jest pełen FIS ??
-
Spoty Olsztyńskie
Nie ja to dzis odpoczywam dzien lenia sobie robie btw a wczoraj Gruby to gdzie zaginał ?? bo chyba szedł ze mna a pozniej ja wrociłem do bałkańskiego zarcia i juz go nie było ze mna
-
Spoty Olsztyńskie
No Adrian cos wie o tym ja jak bym miał dzis ejchac do Pawła to tez bym tam pojechał i sie gdzies przekimał Kurcze to tylko ja sie napiłem ?? bo jak tak to lipa jak ja sie zaprezentowałem przed dziewuchami jak ochlapus jakis :wstydliwy: fakt ze do "po prostu " przyszedłem po flaszce a pozniej jeszcze te nasze flaszki
-
Spoty Olsztyńskie
ja rano witaminki ,2 poweride ale to uj pomoglo umieram i tyle :> ale pozytywnie było Akurat sobie posiedze w domu wytrzezwieje i pojade jutro rano do Pawła
-
Spoty Olsztyńskie
A morał imprez jest krotki i niektorym znany nie mieszamy piwa z wódka
-
Spoty Olsztyńskie
no przed klatka z kumplem i wtedy zaczeły sie schody bo jak wszedłem do klatki to dopiero faza przyszła no i schody :gwizdanie: ogolnie na 3 pietro szedlem 20 min kluczem trafiłem za 1szym razem posiedziałem chwile i cos zaczeło mnie cisnac w zoładku no to ciach i od razu przeszło i poszedłem w kime :tongue4: takze zyje ale doslownie umieram :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
mnie chyba nie ebdzie bo umieram dmuchałem przed chwila w alakomat to miałem 1.05 promila :>
-
Spoty Olsztyńskie
ooo ja pier... wstałem ale chyba jeszcze pijany jestem bo jakos tak mi sie w bani kreci wszystko pamietam takze jest git ale pier,.. nie mieszam juz wodki z piwami
-
Spoty Olsztyńskie
Bedzie grubo :naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a co Ada$ nie ma pełnego FISa ??
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no pewnie ze super Jak sie podlizuje :> Bartek zaraz snieg spadnie to akurat zimowki jak znalazł
-
Spoty Olsztyńskie
No to za***iście Maciek moze tez wpadnie