Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Co to za struganie cwaniaka :gwizdanie: jest tu jakis cwaniak ??
  2. No czekam az mi kukurydza na polu urosnie
  3. A pózniej tak: Dzieńdobry nazywam sie micha$ nick załeczeq albo spamer jak kto woli :decayed: , jestem z Olsztyna. Od zawsze interesowałem sie motoryzacja a wszczegolności Audi A4. Zarejestrowałem sie tu aby poznac bardziej ten model Audi, aktywnie uczestniczyc w zyciu forum a takze bywac na spotach i zlotach :polew: :polew: :polew: To tak z grubsza :kox:
  4. Adrianie zobacz start 3,5-4 tys zobacz jak 2ke zlagowało
  5. nie piję, nie palę, nie biorę narkotyków, nie jestem hazardzistą ale to mogę co godzinę :gwizdanie: to co to za życie Własnie pamiętaj nic tak nie łączy jak wspólne żyganie
  6. kur.. te eski to sa potwory taka w OLN zrobiona na 450 i walisz wszystkich w pupe i to ebz mydła :polew: mało co kto by podskoczył z procedury
  7. masz i brendzluj sie w dowoli
  8. nie ogoleni duzo ludziom znikły avatary i podpisy z obrazkami z niby łąmanie regulaminu;d zobacz cos dla hondziarzy
  9. dobra mam z powrotem podpis z obrazkiem tylko avata musze zmienic na tamta blondzi 3ba zaryzykowac najwyzej kropka wyrwe :naughty:
  10. Co juz nie napiszesz małolat jak ostatnim razem :polew: [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:45_________________________________________________widze ze sobie rozbujałes to Ci zaczał latac [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 22:45_________________________________________________Wogole co to za akcja byłą dzis bo zajeb... mi avata i podpis z obrazkiem :disgust:
  11. Adrian QRI bedzie chyba sprzedawał swoja czarna mambe na gt28 rs moze sie zrzucimy i bedziemy na zmiane jezdzic i kilowac kopciuchy i Bi Em Dablju
  12. go go power rangers zordonie zgłoś sie moc smokozorda :polew:
  13. http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-zrobic-stroj-transformersa bierzemy sie do roboty to i b6 RS wyrezam
  14. no własnie szukam na stronkach takiego stroju
  15. kur... musze miec taki strój na hallowen
  16. nie bedzie mnie bo mam szkołe i dopoki zostanie nie ogarnieta sprawa tego rozjebujacego sie zaworu to nie pałuje autka btw. Grzesiu przeciez z 90 nie da rady wyciagnac 140 pamietasz tego typa w balkańskim żarciu ??
  17. to teraz w niedziele snieg był ?? :polew:
  18. jakto urwa 1:1 dobra zdawac relacje i tyle pałki aa i on boardy dawac [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 23:14_________________________________________________na jakiej ulicy lecieliscie ??
  19. moje nie jara przeciez 1.8T nie idzie :polew: wiesz to normalne ze bedziesz palił laka wkoncu masz os a nie Q a strzel z 4 tysi to 2ke masz juz w dupe bo laga złapie dlatego jedziesz na pełnej k**wie i pakujesz 2ke i ogien w szopie do odciecia i pakujesz 3ke i na koncu mowisz GOGO POWER RANGERS :polew: kur.... jaki wynik siusiaki :gwizdanie:
  20. co scigaliscie sie ?? dawac jakis filmik on-board ja lece tak z 5500 obrotow zawsze
  21. jak masz fotki na kompie klikasz odpowiedz pozniej dodaj foto i jest ok :)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.