Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
jak 1.8T nie jedzie to 1.9 na gnojowke stoi w miejscu albo sie cofa Maxym wiem ze polecisz 200 tylko teraz kwestia tego po jakim odcinku i po jakim czasie wskazowka wejdzie ci na 200
-
Spoty Olsztyńskie
Przed chwila widziałem A4 b5 sedan rej NO1715A na klubowych ramkach kto to ?? btw Karol co z autem ??
-
Spoty Olsztyńskie
right
-
Spoty Olsztyńskie
nic sie nie stało 3ba było szybko nagwintowac jedna rzecz a latałem bo własciciel był po paru piwach wiec nie mogł wiec robiłem za szofera i Pawełek pomogł jak zawsze przy opkazji chciał zobaczyc jak to idzie no i poszło 1xx po dworcowej :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Dzieki Pawełku za uratowanie d*py i przy okazji sie przejechałes Cupra ijuz nie ebdziesz mowił ze 1.8T nie idzie
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
witam was czy ktos z was ostatnio był w Olsztynie bo widziana była b5 srebrna rej ZLO
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dobrze tak trzymac jestem z wami
-
Spoty Olsztyńskie
Widzicie ile wiem Sherlock Załeczek prawde wam powie :notworthy: i do tego wam powiem ze Maxym na nowy rozrzad
-
Spoty Olsztyńskie
aa no i ten ktos z tego srebrnego avanta miał włąsnie tego kolege z tolego no i ten toledo miał blachy chyba nil a i ten ktos ze srebrnego avanta był jak to kolega powiedział troche starszy czyli Mareczku pucuj sie nam tu :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ja wiem tylko tyle ze ktos ze srebrnego avanta
-
Spoty Olsztyńskie
Zbych???? albo Maru$
-
Spoty Olsztyńskie
parowki przyznac sie ktory z was był na spocie seata pod kerfurem i zapraszał na spot na rus ?? ktos ze srebrenego avanta b5 bo moj ziomek od Cupry R mi mowił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no widzisz a jak ci proponowałem 42 to nie chciałeś mi sprzedać a taki niby kolega co nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mercedes [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:13_________________________________________________tzn tył ma mercedesowski a co to naprawde to uj wie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
z tydzien temu :decayed: ale nie o to fotke mi chodziło :gwizdanie: teraz zgadka co to ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to bedzie wasza słodka tajemnica
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o mada faka szit happens pdc ma na przod i zenon or bizenon a w srodku jak ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiem jak to jets bo kumpel pracuje taka maszyna jakas WR sie nazywa to nie razy opowiada panie nie ma nic?? nie nie beben mozesz smilao na 40 cm a tam jeb nielegalne podłaczenia pradu i ciagnie 3 slupy za soba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bartek daj slit focie Bi Em Dablju
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Rozebrał kobietę za pomocą koparki ale taki kozak to napewno nie jestes ?? :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk tez masz takie ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co jest ziooom
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie udawaj ze probujesz myslec
- B6 DIVISION
-
Spoty Olsztyńskie
ar ju kidyn mi ? tak czy szak powem tyle ju nol