Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. jak 1.8T nie jedzie to 1.9 na gnojowke stoi w miejscu albo sie cofa Maxym wiem ze polecisz 200 tylko teraz kwestia tego po jakim odcinku i po jakim czasie wskazowka wejdzie ci na 200
  2. Przed chwila widziałem A4 b5 sedan rej NO1715A na klubowych ramkach kto to ?? btw Karol co z autem ??
  3. right
  4. nic sie nie stało 3ba było szybko nagwintowac jedna rzecz a latałem bo własciciel był po paru piwach wiec nie mogł wiec robiłem za szofera i Pawełek pomogł jak zawsze przy opkazji chciał zobaczyc jak to idzie no i poszło 1xx po dworcowej :gwizdanie:
  5. Dzieki Pawełku za uratowanie d*py i przy okazji sie przejechałes Cupra ijuz nie ebdziesz mowił ze 1.8T nie idzie
  6. witam was czy ktos z was ostatnio był w Olsztynie bo widziana była b5 srebrna rej ZLO
  7. Widzicie ile wiem Sherlock Załeczek prawde wam powie :notworthy: i do tego wam powiem ze Maxym na nowy rozrzad
  8. aa no i ten ktos z tego srebrnego avanta miał włąsnie tego kolege z tolego no i ten toledo miał blachy chyba nil a i ten ktos ze srebrnego avanta był jak to kolega powiedział troche starszy czyli Mareczku pucuj sie nam tu :gwizdanie:
  9. ja wiem tylko tyle ze ktos ze srebrnego avanta
  10. Zbych???? albo Maru$
  11. parowki przyznac sie ktory z was był na spocie seata pod kerfurem i zapraszał na spot na rus ?? ktos ze srebrenego avanta b5 bo moj ziomek od Cupry R mi mowił
  12. no widzisz a jak ci proponowałem 42 to nie chciałeś mi sprzedać a taki niby kolega co nie
  13. mercedes [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:13_________________________________________________tzn tył ma mercedesowski a co to naprawde to uj wie
  14. z tydzien temu :decayed: ale nie o to fotke mi chodziło :gwizdanie: teraz zgadka co to ??
  15. o mada faka szit happens pdc ma na przod i zenon or bizenon a w srodku jak ??
  16. wiem jak to jets bo kumpel pracuje taka maszyna jakas WR sie nazywa to nie razy opowiada panie nie ma nic?? nie nie beben mozesz smilao na 40 cm a tam jeb nielegalne podłaczenia pradu i ciagnie 3 slupy za soba
  17. Rozebrał kobietę za pomocą koparki ale taki kozak to napewno nie jestes ?? :decayed:
  18. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zajebiaszcze sa
  19. ar ju kidyn mi ? tak czy szak powem tyle ju nol

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.