Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
WIEM :jerk:
-
B6 DIVISION
melduje sie no to SPAM
-
Cena nowej B6
bart-s albo wrclaguna pytaj mega rezaczy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wstawac
-
B6 DIVISION
było co czytac... 10 stron spamu :decayed: + jeszcze na sportaudi.pl no ale coz jedni potrafi przegrywac inni nie
-
Spoty Olsztyńskie
a mi sie sniło ze to miałem pod maska
-
Spoty Olsztyńskie
oj tam Karola sie sluchasz :gwizdanie: nie daj sie idz w zaparte ze masz racje np ze podsufitkie sie sciaga na siłe a nie jakies zaczepy i sruby :decayed: albo ze widziales audi a4 b9 to jaest tak samo jak złapia za reke to zawsze mow ze to nie twoja reka :gwizdanie: o wilkach mowa :naughty:
-
B6 DIVISION
Widziałem ten filmik i o batelce nikolasa z danielem duzo poczytałem :gwizdanie: rs4 robi robote btw ile wazy rs4b5 a ile Evka 8 ??
-
B6 DIVISION
i koniec imprezy :polew: no QRi ciekaw jestem ile wypluje Twoja czarna mamba pewnie z miliard i zawstydzisz Pozka :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
tak wlasnie tak ;(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tylko zebys sie nie pomylił bo bedzie lipa :naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk bierzesz ten karnister z benzyna do podpalenia jakiegos BWM bo cos mi Grzesiek wspominał ze jakies ognisko ebdzie czy cos :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
w grudniu po południu [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:09_________________________________________________ktos z was jest forfiter ??
-
Spoty Olsztyńskie
Karol jak tam autko juz smiga ??
-
[B6 AVF] W końcu mogę pokazać moje 4XO. Sprzedana i nowy nabytek na stronie 2
Bi Em Dablju daj foty srodka jak masz
-
Spoty Olsztyńskie
Nie wiem jak było wczesniej bo jestem na forum tak od roku ale z tego co kiedys Monika napisała ze mielismy wiecej postow pozniej nas Elblag przegnił ja pamietam jak zaczynałem pisac to Elblag był ok 40 stron przed nami a teraz my jestesmy 40 przed nimi takze chyba nie jest zle i czy piszemy na tamat naszych aut czy o d*pie maryny to nie ma znaczenia wazne ze jest fajnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema Elblążaki
-
Spoty Olsztyńskie
siema wpadaj smiało
-
B6 DIVISION
ludzie jednak potrafia zadziwiac
-
[B6 ALT] Zalety i wady tego silnika
jezeli mozesz wybierac to bierz 1.8T
-
B6 DIVISION
ło Matko Bosko Kochano to jakas profanacja
-
Spoty Olsztyńskie
nie prowokuje bo nie jestem z bmw :polew: wkoncu znamy sie juz troche na forum czsem mozna sie poscigac nie to zeby sie posmiac ja juz nie raz baty dostałem od kopciuszkow takie zycie wazne w sciganiu jest to zeby nie było jakis zbednych napinek i prostactwa czysta zabawa tzw for fun czy to benzyna czy diesel wazne zeby dawała frajde z jazdy uzytkownikowi i czy wygrasz czy przegrasz na nast skrzyzowaniu przybijasz 5-tke i lecisz dalej :wink4:
-
Spoty Olsztyńskie
wrociłem z grobow bo wkoncu dzien duchow no rob kreske bo teraz oponki bedziesz miał lzejsze i silniczek sprawny
-
Spoty Olsztyńskie
ze tak powiem, od miodow mazurskich za kortowem do dorotowa spokojnie da sie wskazowke na 200 posunac, tylko kwestia tego ile przy tych 200 klimatronik pokaze ale zalek to zawziecie broni 1.8T, oko dalby sobie wydlubac byle tylko bylo górą Adrian wie ze moj gnojowoz wcale zle sie nie zbiera Maxym pewnie ze bede bronił 1.8T tak samo jak TY swojego klekota rzecz gustu temat akurat był o Cuprze R 1.8T i te prawie 200 miałem od skrzyzowania dworcowej z kołobrzeska do nast swiateł czyli do ul pana tadeusza Co do Twojego autka to bierz pod uwage to ze masz auto po modach :gwizdanie: nie wiem czy adrian sie scigał z Toba na 19 stkach czy na jakis mniejszych bo 19 stki adriana sa za***iście ciezkie nie ma co ukrywac a prawda jest taka ze najtansze konie sa w redukcji masy :gwizdanie: Jak by adrian był po programie i na 16 badz 17 wydaje mi sie ze by cie objechał bez problemu Chetnie bym zobaczył konfrontacje Twojego wozidła vs Karola 2.5TDI Aco do cupry R prawda jest tak w seri wypluło koledze 226 km naprawde idzie niemiłosiernie wydaje mi sie ze na naszych spotach kazdego by objechał :gwizdanie: tyle w temacie
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: