Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. WIEM :jerk:
  2. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    melduje sie no to SPAM
  3. bart-s albo wrclaguna pytaj mega rezaczy
  4. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    było co czytac... 10 stron spamu :decayed: + jeszcze na sportaudi.pl no ale coz jedni potrafi przegrywac inni nie
  5. a mi sie sniło ze to miałem pod maska
  6. oj tam Karola sie sluchasz :gwizdanie: nie daj sie idz w zaparte ze masz racje np ze podsufitkie sie sciaga na siłe a nie jakies zaczepy i sruby :decayed: albo ze widziales audi a4 b9 to jaest tak samo jak złapia za reke to zawsze mow ze to nie twoja reka :gwizdanie: o wilkach mowa :naughty:
  7. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widziałem ten filmik i o batelce nikolasa z danielem duzo poczytałem :gwizdanie: rs4 robi robote btw ile wazy rs4b5 a ile Evka 8 ??
  8. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    i koniec imprezy :polew: no QRi ciekaw jestem ile wypluje Twoja czarna mamba pewnie z miliard i zawstydzisz Pozka :gwizdanie:
  9. tak wlasnie tak ;(
  10. tylko zebys sie nie pomylił bo bedzie lipa :naughty:
  11. Patryk bierzesz ten karnister z benzyna do podpalenia jakiegos BWM bo cos mi Grzesiek wspominał ze jakies ognisko ebdzie czy cos :decayed:
  12. w grudniu po południu [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 17:09_________________________________________________ktos z was jest forfiter ??
  13. Karol jak tam autko juz smiga ??
  14. Nie wiem jak było wczesniej bo jestem na forum tak od roku ale z tego co kiedys Monika napisała ze mielismy wiecej postow pozniej nas Elblag przegnił ja pamietam jak zaczynałem pisac to Elblag był ok 40 stron przed nami a teraz my jestesmy 40 przed nimi takze chyba nie jest zle i czy piszemy na tamat naszych aut czy o d*pie maryny to nie ma znaczenia wazne ze jest fajnie
  15. siema wpadaj smiało
  16. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ludzie jednak potrafia zadziwiac
  17. jezeli mozesz wybierac to bierz 1.8T
  18. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ło Matko Bosko Kochano to jakas profanacja
  19. nie prowokuje bo nie jestem z bmw :polew: wkoncu znamy sie juz troche na forum czsem mozna sie poscigac nie to zeby sie posmiac ja juz nie raz baty dostałem od kopciuszkow takie zycie wazne w sciganiu jest to zeby nie było jakis zbednych napinek i prostactwa czysta zabawa tzw for fun czy to benzyna czy diesel wazne zeby dawała frajde z jazdy uzytkownikowi i czy wygrasz czy przegrasz na nast skrzyzowaniu przybijasz 5-tke i lecisz dalej :wink4:
  20. wrociłem z grobow bo wkoncu dzien duchow no rob kreske bo teraz oponki bedziesz miał lzejsze i silniczek sprawny
  21. ze tak powiem, od miodow mazurskich za kortowem do dorotowa spokojnie da sie wskazowke na 200 posunac, tylko kwestia tego ile przy tych 200 klimatronik pokaze ale zalek to zawziecie broni 1.8T, oko dalby sobie wydlubac byle tylko bylo górą Adrian wie ze moj gnojowoz wcale zle sie nie zbiera Maxym pewnie ze bede bronił 1.8T tak samo jak TY swojego klekota rzecz gustu temat akurat był o Cuprze R 1.8T i te prawie 200 miałem od skrzyzowania dworcowej z kołobrzeska do nast swiateł czyli do ul pana tadeusza Co do Twojego autka to bierz pod uwage to ze masz auto po modach :gwizdanie: nie wiem czy adrian sie scigał z Toba na 19 stkach czy na jakis mniejszych bo 19 stki adriana sa za***iście ciezkie nie ma co ukrywac a prawda jest taka ze najtansze konie sa w redukcji masy :gwizdanie: Jak by adrian był po programie i na 16 badz 17 wydaje mi sie ze by cie objechał bez problemu Chetnie bym zobaczył konfrontacje Twojego wozidła vs Karola 2.5TDI Aco do cupry R prawda jest tak w seri wypluło koledze 226 km naprawde idzie niemiłosiernie wydaje mi sie ze na naszych spotach kazdego by objechał :gwizdanie: tyle w temacie
  22. :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.