Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
B6 DIVISION
jeszcze zniżki moze miec Jan Kulczyk :tongue4:
-
B6 DIVISION
a moze wrclaguna i Bart-s
-
Spoty Olsztyńskie
ja nie mam fona do maxyma :gwizdanie: ale Paweł chyba ma
-
Spoty Olsztyńskie
Ja cały czas pisałem o sobocie, SOBOTA aha:( no to ja niestety odpadam[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 09:41_________________________________________________ te auto było chyba juz opisywane a dziale zakup kontrolowany z fotek masz VIN jak cos to mozesz sprawdzic co było w USA
-
Spoty Olsztyńskie
k**wa to wkoncu sobota czy piatek ??bo juz zgupiałem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o to masz niepewność podobnie jak ja przed kaletką co mi laski dowcip zrobiły i nie puściły taty no ja licze ze bedziecie w 2011 kaletka czeka
-
Spoty Olsztyńskie
głupie pytania zadajaesz wiadomo kto :naughty: pytanie za 100 pkt[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:57_________________________________________________Mnie tam nie moze zabraknac :dance: [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________no i moze nasz człowiek legenda moze wpadnie z małżonką ma ktos nr fo mayhema bo on te lubi wypic i prosic go nie trzeba na browarek
-
Spoty Olsztyńskie
ja raczej odpadam bo na 23 jak bedzie sucho bede latał jak bura suka po warszawskiej :dance: znaczy sie bede dostawał baty bo z s4, cupra R i type R nie mam zbytnich szans :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ja to jak pogoda pozwoli to bede latał po warszawskiej
-
Spoty Olsztyńskie
daj jakies namiary na tego od s4b6 bo chemy poriownac z s4b5 jakie tam sciganko daj namiary szybka akcja bedzie a le dostane po pupie az zachuczy ale czego sie nie robi dla funu i adrenaliny :evil:
-
Spoty Olsztyńskie
siema Grzesiu chcesz polatac w sobote wieczorkiem ??
-
Spoty Olsztyńskie
Karol auto juz zyje ??
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
Czy ktos ma ochote polatac w sobote tak o 23 taki mały streetracing oczywiscie jak pogoda na to pozwoli btw Adrian znasz tego typa od S4b6 bo S4b5 chce sie zmierzyc- Spoty Olsztyńskie
:polew: pojebało chyba ich i w tym momencie jebłem na cycka wor z jajkami opadł i ide w kime snic o pakiecie S4- Spoty Olsztyńskie
ja mam na bank d1s dobra cisne spac elo elo 320- Spoty Olsztyńskie
4300 philipsa ori za 90 zł ?? http://allegro.pl/nowe-zarowki-xenon-d1s-philips-kurier-i1304459624.html ja tu widze troche inan cene;d- Spoty Olsztyńskie
8000k to za duzo bede codziennie odbierał dowod rejestracyjny bo za bardzo niebieska poswiate daje ale za to wspołczynnik lansu to high level wtedy Maxym ori jest 4300 na allegro sa tez Philipsa 6000 cena tak 170 szt- Spoty Olsztyńskie
do piekarnika to nie wiem wiesz nigdy nie stołowałem sie lampami :polew: wez dobra suszarke moj kupel mowi ze philips sp 8100 czy cos takiego dobrze grzeje ;] bo pupie podbierał jak tez lampy odklejał :gwizdanie: :gwizdanie: Na szczescie mam ori zenona i samopoziom nie trzeba rezac a barwa 5000k to taka jaka Grzesiek ma mi tez juz sie konczy lewy zenon to trzeba bedzie przyatakowac 6000 i wkrecic kochanemu tatusiowi ze tak swieci nowy xenon a pozniej ebdzie słabszy :> genialny pomysł co nie :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
rezasz od razu spryski jak Grzesiek czy nie ??- Spoty Olsztyńskie
po liftowe sa z soczewka ??- B6 DIVISION
mi sie obiło o uszy ze tył masz od Ikarusa- [ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
Projekt kox Gregory zobacz co sie dzieje na racingu- [B6 BFB] A4 1.8T QUATTRO RHD by Booster
Fajny furak te felgi sa wpyte a co do modow to zrob tak jak chłopaki pisza posłuchaj sie Poźka a nie bedziesz pozniej żałował- Spoty Olsztyńskie
ooo tak :drunk: - Spoty Olsztyńskie