Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeszcze zniżki moze miec Jan Kulczyk :tongue4:
  2. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a moze wrclaguna i Bart-s
  3. ja nie mam fona do maxyma :gwizdanie: ale Paweł chyba ma
  4. Ja cały czas pisałem o sobocie, SOBOTA aha:( no to ja niestety odpadam[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 09:41_________________________________________________ te auto było chyba juz opisywane a dziale zakup kontrolowany z fotek masz VIN jak cos to mozesz sprawdzic co było w USA
  5. k**wa to wkoncu sobota czy piatek ??bo juz zgupiałem
  6. o to masz niepewność podobnie jak ja przed kaletką co mi laski dowcip zrobiły i nie puściły taty no ja licze ze bedziecie w 2011 kaletka czeka
  7. głupie pytania zadajaesz wiadomo kto :naughty: pytanie za 100 pkt[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:57_________________________________________________Mnie tam nie moze zabraknac :dance: [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 22:59_________________________________________________no i moze nasz człowiek legenda moze wpadnie z małżonką ma ktos nr fo mayhema bo on te lubi wypic i prosic go nie trzeba na browarek
  8. ja raczej odpadam bo na 23 jak bedzie sucho bede latał jak bura suka po warszawskiej :dance: znaczy sie bede dostawał baty bo z s4, cupra R i type R nie mam zbytnich szans :polew:
  9. ja to jak pogoda pozwoli to bede latał po warszawskiej
  10. daj jakies namiary na tego od s4b6 bo chemy poriownac z s4b5 jakie tam sciganko daj namiary szybka akcja bedzie a le dostane po pupie az zachuczy ale czego sie nie robi dla funu i adrenaliny :evil:
  11. siema Grzesiu chcesz polatac w sobote wieczorkiem ??
  12. Karol auto juz zyje ??
  13. Czy ktos ma ochote polatac w sobote tak o 23 taki mały streetracing oczywiscie jak pogoda na to pozwoli btw Adrian znasz tego typa od S4b6 bo S4b5 chce sie zmierzyc
  14. :polew: pojebało chyba ich i w tym momencie jebłem na cycka wor z jajkami opadł i ide w kime snic o pakiecie S4
  15. ja mam na bank d1s dobra cisne spac elo elo 320
  16. 4300 philipsa ori za 90 zł ?? http://allegro.pl/nowe-zarowki-xenon-d1s-philips-kurier-i1304459624.html ja tu widze troche inan cene;d
  17. 8000k to za duzo bede codziennie odbierał dowod rejestracyjny bo za bardzo niebieska poswiate daje ale za to wspołczynnik lansu to high level wtedy Maxym ori jest 4300 na allegro sa tez Philipsa 6000 cena tak 170 szt
  18. do piekarnika to nie wiem wiesz nigdy nie stołowałem sie lampami :polew: wez dobra suszarke moj kupel mowi ze philips sp 8100 czy cos takiego dobrze grzeje ;] bo pupie podbierał jak tez lampy odklejał :gwizdanie: :gwizdanie: Na szczescie mam ori zenona i samopoziom nie trzeba rezac a barwa 5000k to taka jaka Grzesiek ma mi tez juz sie konczy lewy zenon to trzeba bedzie przyatakowac 6000 i wkrecic kochanemu tatusiowi ze tak swieci nowy xenon a pozniej ebdzie słabszy :> genialny pomysł co nie :gwizdanie:
  19. rezasz od razu spryski jak Grzesiek czy nie ??
  20. po liftowe sa z soczewka ??
  21. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mi sie obiło o uszy ze tył masz od Ikarusa
  22. Projekt kox Gregory zobacz co sie dzieje na racingu
  23. Fajny furak te felgi sa wpyte a co do modow to zrob tak jak chłopaki pisza posłuchaj sie Poźka a nie bedziesz pozniej żałował
  24. ooo tak :drunk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.