Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. nie będzie Koszty utrzymania będą porównywalne, awaryjność też, co nie zmienia faktu że jaki kolwiek swap wyjdzie Ci bokiem jeśłi sam tego nie robisz :gwizdanie: racja dlatego tak jak chłopaki juz Ci pisali jak duzo chcesz jezdzic 1.9TDi a jak mniej to 1.8T
  2. ja wymieniałem u siebie pare dni temu i weszło wiecej niz 3.5 ale jak masz banke 5 l to spokojnie starczy i na dolewke zostanie
  3. nie wiem o ktorej bede miał a na 19 musze byc w zalesiu w jakims spa koło barczewa Dzieki Pawełku za ogarniecie fury teraz idzie jak zła aaa mam wszystkie zielone READINESS-y (kody gotowości ) :drunk: :banan: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
  4. Karol jak auto ??
  5. czyli najebka z ziomkami przeciez to jak rodzina nie no jutro chyba odbiore fure to :gwizdanie: jakies sparingi trzeba na miescie uskutecznic juz sie nie moge doczekac :naughty: :jerk:
  6. Ja nic o % nie mowie bo Paweł se pomyśli ze jestem jakiś alkoholik
  7. Za to Karol nas zaprasza do jaworzna jedynie 500 km w 1 strone [br]Dopisany: 09 Listopad 2010, 20:46_________________________________________________kurwa Adrian znowu zostalismy sami c**j odkładamy to an kiedy indziej nie chem zebys miał znowu reke w gipsie :gwizdanie: btw Karol co tam z fura ?? jezdzi te 2.5 te de i ??
  8. bedziemy spiewac GDZIE JEST ZBYSZEK
  9. dobra trzeba podzwonic po reszcie
  10. bo nie kazy bedzie miał piatek wolny ale co jak co narazie jest nas 3 :polew: bo reszta na nas chyba w
  11. mayhem a nie w srode ??
  12. no ja juz sie pytalem o to.. ale mnie kulturalnie i zwyczajnie olano.. cieplym moczem BO MUSISZ KRZYCZEC
  13. Jesli w avancie to Adrian go kojarzy podobno strasznie dojebana ta S4 Tatus kupił to sie nie szanuje [br]Dopisany: 08 Listopad 2010, 17:27_________________________________________________btw A MOZE TAK SPOT PIWNY W SRODE BO CZWARTEK WOLNY ??
  14. :polew: :polew:
  15. Ja ostatnio sie wogole nie bawie bo sie znudziła mi starowka ale chyba bym Ci polecił fete i ta kolorowa bo starowka to je... dramatem, komuna i radiem eska
  16. w zasadzie teraz wszedzie mozna dostac w ryj i liceum tez wszedzie jest tylko w niektorych miejscach wiecej małolatek i czesciej bo mordzie bija
  17. bo bigosik był kunsztowny i zacny
  18. szkoda ze wczoraj do nas nie dotarłes
  19. Grzes jutro lecisz naa cicha ??
  20. siema elo joł cieki rap
  21. to ??
  22. faktycznie... kanał, klucze i dla nieobeznanego 2h roboty i pozniej 2 sonda bedzie wywalac check na blacie
  23. kur.. tylko wyjde na piwo na gangsterska dzielnice i tu juz jakies afery sie dzieja :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 23:47_________________________________________________ no zbyszek co ty taka mietka pytka jestes
  24. :banan: POKER FACE I DO PRZODU :banan: Adrian zobacz :banan3: :banan3: [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 11:43_________________________________________________ z poł litrowka bedziemy smutki opijac [br] fajny meczyk Ta blondzi co strzela karnego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.