Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. eee no tak to ja nie mam
  2. mnie dzis starzy tez przestraszyli ze nie ma ale na econie cąły czas jezdzili a teraz zrobiłem rundke testowa i juz grzało ładnie tylko mam wrazanie ze czasem leci ciepłe i tak na chwile jak by zimne leciało moze uklad gdzies lekko zapowietrzony bo płyn był dolewany po ostatniej naprawie
  3. nie chce go juz biedaka meczyc bo jak on widzi na wyswietlaczu fona Michał to nogi z waty mu sie robia btw fajne macie te A3
  4. jak to po co zeby cwiczyc jak wyjsc z podsterownosci :polew: Swoja droga ma ktos udostepnic garaz bo mi chyba opłyn zamarzł bo ojciec po raz kolejny sie popisał i kupił jakis c**jowy płyn
  5. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja juz miałem rok temu tak ze jak temp tak do -5 to ok jakos działa a tak jak teraz 10-15 to nawet pompki nie słychac nic jutro bede sprawdzał co tam sie stało dobrze ze snieg jest to sniegiem umylem szybe :polew:
  6. Karolu spozniles sie z zpoczatku było wszytsko napisane oprocz ceny i dlatego sie smiałem ze nie ma ceny dopiero pozniej Patryk edytował i dodał :tongue4:
  7. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aha to widze trzeba kupic pare bezpieczników 25 amperowych
  8. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A no tez prawda :polew: to jutro sobie zobacze bo dzis troche za duzy mroz -15
  9. no i co ?? ceny nie ma nic nie ma Nie bedzie niczego :polew:
  10. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra kozacy ktory to bezpiecznik bo nie mam rozpiski z bezpiecznikami :gwizdanie:
  11. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale śmieszne jest to ze rok temu miałem tak samo i musiałem do kolegi do garażu jechać i odgrzać trochę furę i było ok w lato normalnie pompka psikała a ja przyszły te mrozy to juz nie i uj wie co jest w tamtym roku dolałem denaturatu i było ok a jak padnie bezpiecznik to dysze spryskiwaczy do xenia tez sie nie wysuną ??
  12. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A po ile ?? Pany mam jeszcze pytanko włąsnie wrociłem z podworeczka cieplusio jest -11 i dysze sa ok i teraz mam pytanko czy ta pompka co pompuje płyn mogla przymarznac cos ?? bo jej wogole nei słysze jak ruszam manetka tylko wycieraczki mi chodza ??
  13. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra to biegnij do fury zrob słit focie i wstaw na forum zrobisz dobry uczynek
  14. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No poniosła Cie troche fantazja a gdzie sie podłacza te grzane spryski i jak te kabelki tam pochowac ??
  15. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja niby mam płyn zimowy ale uj.. nic nie leci (tzn. jak chwile reka potrzymałem dysze to cos tam poleciało ) tak jak by były dysze przymarzniete albo uj wie rok temu miałem taki sam problem
  16. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wyłacz ESP weiksza frajda ale co by nie mowic Q fajna sprawa btw mam pytanko czy duzo jest jeb... z dorezaniem grzanych spryskow ?? :gwizdanie: i pod co trzeba podłączyc ?? albo jak ktos ma foto był bym bardzo dzwięczny
  17. no tak z 10 -15 cm jest sniegu i pozawiewane :)temp -8 takze bokiem mozna latac
  18. Siema Elblążaki nie zasypało was ??
  19. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :good:
  20. Jak sie ma kase i pały nie maja nagrania z monitoringu ani od siebie z samochodu to prawnika i do sadu ze w poslizg wpadłes i tyle
  21. wszyscy nawet Ci co maja 1/2 Q :gwizdanie:
  22. a ja jezdze MPKiem bo sie w zime boje jezdzic fura
  23. na pewno ktos w dieslu :polew:
  24. No włąsnie daj foty wnetrza
  25. nie wiem czy to ten bo nie ma napisane AVG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.