Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
eee no tak to ja nie mam
-
Spoty Olsztyńskie
mnie dzis starzy tez przestraszyli ze nie ma ale na econie cąły czas jezdzili a teraz zrobiłem rundke testowa i juz grzało ładnie tylko mam wrazanie ze czasem leci ciepłe i tak na chwile jak by zimne leciało moze uklad gdzies lekko zapowietrzony bo płyn był dolewany po ostatniej naprawie
-
Spoty Olsztyńskie
nie chce go juz biedaka meczyc bo jak on widzi na wyswietlaczu fona Michał to nogi z waty mu sie robia btw fajne macie te A3
-
Spoty Olsztyńskie
jak to po co zeby cwiczyc jak wyjsc z podsterownosci :polew: Swoja droga ma ktos udostepnic garaz bo mi chyba opłyn zamarzł bo ojciec po raz kolejny sie popisał i kupił jakis c**jowy płyn
-
B6 DIVISION
a ja juz miałem rok temu tak ze jak temp tak do -5 to ok jakos działa a tak jak teraz 10-15 to nawet pompki nie słychac nic jutro bede sprawdzał co tam sie stało dobrze ze snieg jest to sniegiem umylem szybe :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Karolu spozniles sie z zpoczatku było wszytsko napisane oprocz ceny i dlatego sie smiałem ze nie ma ceny dopiero pozniej Patryk edytował i dodał :tongue4:
-
B6 DIVISION
aha to widze trzeba kupic pare bezpieczników 25 amperowych
-
B6 DIVISION
A no tez prawda :polew: to jutro sobie zobacze bo dzis troche za duzy mroz -15
-
Spoty Olsztyńskie
no i co ?? ceny nie ma nic nie ma Nie bedzie niczego :polew:
-
B6 DIVISION
Dobra kozacy ktory to bezpiecznik bo nie mam rozpiski z bezpiecznikami :gwizdanie:
-
B6 DIVISION
ale śmieszne jest to ze rok temu miałem tak samo i musiałem do kolegi do garażu jechać i odgrzać trochę furę i było ok w lato normalnie pompka psikała a ja przyszły te mrozy to juz nie i uj wie co jest w tamtym roku dolałem denaturatu i było ok a jak padnie bezpiecznik to dysze spryskiwaczy do xenia tez sie nie wysuną ??
-
B6 DIVISION
A po ile ?? Pany mam jeszcze pytanko włąsnie wrociłem z podworeczka cieplusio jest -11 i dysze sa ok i teraz mam pytanko czy ta pompka co pompuje płyn mogla przymarznac cos ?? bo jej wogole nei słysze jak ruszam manetka tylko wycieraczki mi chodza ??
-
B6 DIVISION
dobra to biegnij do fury zrob słit focie i wstaw na forum zrobisz dobry uczynek
-
B6 DIVISION
No poniosła Cie troche fantazja a gdzie sie podłacza te grzane spryski i jak te kabelki tam pochowac ??
-
B6 DIVISION
ja niby mam płyn zimowy ale uj.. nic nie leci (tzn. jak chwile reka potrzymałem dysze to cos tam poleciało ) tak jak by były dysze przymarzniete albo uj wie rok temu miałem taki sam problem
-
B6 DIVISION
Wyłacz ESP weiksza frajda ale co by nie mowic Q fajna sprawa btw mam pytanko czy duzo jest jeb... z dorezaniem grzanych spryskow ?? :gwizdanie: i pod co trzeba podłączyc ?? albo jak ktos ma foto był bym bardzo dzwięczny
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no tak z 10 -15 cm jest sniegu i pozawiewane :)temp -8 takze bokiem mozna latac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema Elblążaki nie zasypało was ??
- B6 DIVISION
-
Spoty Olsztyńskie
Jak sie ma kase i pały nie maja nagrania z monitoringu ani od siebie z samochodu to prawnika i do sadu ze w poslizg wpadłes i tyle
-
Spoty Olsztyńskie
wszyscy nawet Ci co maja 1/2 Q :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
a ja jezdze MPKiem bo sie w zime boje jezdzic fura
-
Spoty Olsztyńskie
na pewno ktos w dieslu :polew:
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
No włąsnie daj foty wnetrza
-
[B5 AVG] Zbiornik wyrównawczy płynu chłodniczego
nie wiem czy to ten bo nie ma napisane AVG