Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema Elblążaki
-
Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
Jak by Polska tzymala łape na tylu złożach ropy to tez bysmy mieli po 1.5
-
[B6 AMB] Obroty pływają na zimnym silniku - prośba o pomoc w diagnozie problemu.
2 sondę to chyba tuner wyłączał udiemu dobrze mowie ??
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- B6 DIVISION
kcesz byc nowa tap madl- Sieć serwerów Counter Strike
NEX daj jakas wyzsza range na dzien dobry- B6 DIVISION
chyba zarty :polew: :polew: hyba rzarty jebłem- Spoty Olsztyńskie
u nas przed blokiem tez była taka akcja ze akurat staliśmy pod klatka a jakiś 3 chłopaków najebanych zaczęło kopać w lusterka każdemu to podbiegliśmy i im najpierw wp***dol :: i ni stad ni zowąd policja sie zjawiła :: sąsiad widział wszystko ale na sprawie powiedział ze oni rozwalali lusterka i nas napadli jeszcze :polew: i tez była szybka resocjalizacja- Spoty Olsztyńskie
na litwe poleciał albo na czesci- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siema z wieczora- Spoty Olsztyńskie
taaa chyba głupa paliłes hmmm no w sumie ja tez no i najwazniejsze ze Grzesiu nam zaprezentował te swoje dorezane Q- [ALL B6] 1.8 T Różnice w przyspieszeniu
no to dawaj wątek moja a4 na co jeszcze czekasz ale prawda jest taka jak devastation napisał taka jest cena za zdrowego BEXa- B6 DIVISION
to Ty nie wiesz ze Nosfer to wykształciuch :gwizdanie: Niech Ci wytumaczy co to znaczy pierd...l studia zostan N.I.N.J.A dobra ide spac bo troche najeb... jestem- Spoty Olsztyńskie
jak będzie na 1000000% to jetem patrzcie jaki chetny- [ALL B6] 1.8 T Różnice w przyspieszeniu
No to prawda BEX z Q to jak sie znajdzie to albo padlina albo cena jak za zboze- Spoty Olsztyńskie
:good: :good: :good:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 20:46_________________________________________________ NO TO JUTRO SPOT O 14 30 POD URANIA- B6 DIVISION
- Spoty Olsztyńskie
Najlepiej jak by jakis rozowy albo fioletowy to zatwierdził ale chyba narazie maja to w d*pie- Spoty Olsztyńskie
chyba wiekszosc jest za urania:)- Spoty Olsztyńskie
nie ja mam od tego ludzi i mi odśnieżają furę- Spoty Olsztyńskie
PANY GDZIE ROBIMY JUTRO SPOTA RUSI CZY PRZED URANIA BO TERAZ SZYBKO CIEMNO SIE ROBI- Spoty Olsztyńskie
:jerk: :jerk: :jerk:- B6 DIVISION
yyy z 800 zł albo od razu wołaj ze chesz miliony monet http://allegro.pl/audi-a4-b6-lampy-xenon-kompletne-i1313650285.html btw. Flayer miałes racje ojciec tak ruszał manetka od spryskow ze spalił bezpiecznik a swoja droga ta pompka tez była przymarznieta bo były mieszane płyny :> ale farelka i suszarka dały rade i teraz jest- Sieć serwerów Counter Strike
ip spisane wieczorem popykamy chociaz niegrałem z 3-4 lata- Spoty Olsztyńskie
jest bdb. nie jeden posiadacz tdi pozazdrościłby Tobie takich korekcji.... Nowidzisz Maxym jak to juz Paweł Ci mowi ze jest luksio to tylko sie cieszyc :jerk: - B6 DIVISION