Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
-
B6 DIVISION
Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
-
Spoty Olsztyńskie
Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
-
Spoty Olsztyńskie
ty ja tam ostatnio jechałem i miałem wrazenie ze tez zdjecie zrobiło ale jechałem cos ok 60 juz nie raz myslałem ze mandat ale to tak chyba te swiatła od latani sie od tego szkiełka odbijaja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ee Ty gosciu nie kozacz
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oo no to teraz jeste osiedlowy mader faker
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja piedole Bartu$ od kiedy jestes rozowy ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o jaki fifafara osiedlowy
-
Spoty Olsztyńskie
BMW 1 series in snow - Woman in Epic Fail
-
Spoty Olsztyńskie
Nie dał zjebki tylko poprosił zebym zmienił Koszulki sa w pyte kto nie ma ten osiedlowy leszcz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co do tego filmu z rs4 to tez misie wydaje ze jakas sciema bo pamietam jak wracalismy z kaletki mielismy na zegarach po 200 to linie przewywane były ciagłe a otoczenie po bokach sie zlewało
-
Spoty Olsztyńskie
Widziałem to troche tak nie wiem co mam mysle bo przy 200 jak wracalismy z Kaletki to mi przerywane linie sie zlewały w ciagła tak czy siak ten rs na pewno nie był seryjny
-
Spoty Olsztyńskie
nie wal w c**ja Vipie masz byc i tyle
-
Spoty Olsztyńskie
moze byc
-
Spoty Olsztyńskie
Patryk juz dostał pake
-
Spoty Olsztyńskie
ktos musi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
może i masz rację. szczerze powiem że zaczyna mi chodzić po głowie Audi C4 100 albo A6 ale w starej budzie i chyba już nie na gnojówkę tylko jakaś V-ka :naughty: kup sobie V six
-
B6 DIVISION
ale my bysmy wypili :polew:
-
B6 DIVISION
To od nas stawia Nosb a od was Topor
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
Nosb wjechał troche Toporowi na psyche to od razu widac ze zaczeło sie cos dziac