Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
  2. Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
  3. Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
  4. Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
  5. Zaleczeq odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
  6. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
  7. Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny
  8. ty ja tam ostatnio jechałem i miałem wrazenie ze tez zdjecie zrobiło ale jechałem cos ok 60 juz nie raz myslałem ze mandat ale to tak chyba te swiatła od latani sie od tego szkiełka odbijaja
  9. :polew: :polew:
  10. oo no to teraz jeste osiedlowy mader faker
  11. ja piedole Bartu$ od kiedy jestes rozowy ??
  12. BMW 1 series in snow - Woman in Epic Fail
  13. Nie dał zjebki tylko poprosił zebym zmienił Koszulki sa w pyte kto nie ma ten osiedlowy leszcz
  14. co do tego filmu z rs4 to tez misie wydaje ze jakas sciema bo pamietam jak wracalismy z kaletki mielismy na zegarach po 200 to linie przewywane były ciagłe a otoczenie po bokach sie zlewało
  15. Widziałem to troche tak nie wiem co mam mysle bo przy 200 jak wracalismy z Kaletki to mi przerywane linie sie zlewały w ciagła tak czy siak ten rs na pewno nie był seryjny
  16. nie wal w c**ja Vipie masz byc i tyle
  17. moze byc
  18. Patryk juz dostał pake
  19. ktos musi
  20. może i masz rację. szczerze powiem że zaczyna mi chodzić po głowie Audi C4 100 albo A6 ale w starej budzie i chyba już nie na gnojówkę tylko jakaś V-ka :naughty: kup sobie V six
  21. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale my bysmy wypili :polew:
  22. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To od nas stawia Nosb a od was Topor
  23. Nosb wjechał troche Toporowi na psyche to od razu widac ze zaczeło sie cos dziac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.