Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. to i to jest fajne tylko na zakretach moc tez potrzebna :gwizdanie: szkoda ze u nas nie ma jakiejs szkoły jazdy jzeby sie doszkalac jakies poslizgi pachołki itp itd
  2. ale mowie Ci Adrian jak ta Cupra teraz zasuwa to szok no masraka ku***a myslałem ze sie spuszcze tak sie podjarałem :polew: :jerk: A jaki wir w zbiorniku, aż świst przy korku słychać maxym a powiedz mi czy jak stajesz na kresce zkims to patrzysz ile Ci fura pali ?? :gwizdanie: To ma za***rdalac a nie byc oszczedne :tongue4:
  3. nie no przeciez wiem ocb ale mowie Ci Adrian jak ta Cupra teraz za***rdala to szok no masraka k**wa myslałem ze sie spuszcze tak sie podjarałem :polew: :jerk:
  4. nie dygaj nic Ogolnopolski jest pod koniec Marca a kaletka pod koniec Kwietnia odcinka to chyba tylko w PB bo w dieslu jakos mi sie to nie widzi
  5. Nic mu nie bede mowic bedzie program na nie swiadomce ma byc ogien w szopie pod 200 musi byc :gwizdanie:
  6. a ja juz odkładam kase na program nawet i Kaletke poswiece dla progrmau
  7. Dokończę jeszcze montaż Bose stage II i nic więcej w aucie nie robię To jak ja :laghing2: :gwizdanie: no tak Grzesiu Ty to na 100 % :polew:
  8. wpierdzielam steki i robie bajcepsa jest siła pompa;d raket fjuel i dabel blast zrobi ze mnie hardkorowego koksa 2 Adrianie widze ze zaczałes pakowac cos tam przeczytrałem smigasz gdzies na siłke Adrianie Cupra po programie u Rogla wypluła 250km i 350 Nm jutro bede miał wykres to wrzuce btw poszło jeszcze PW do Ciebie
  9. Adriannie trzeba sie zalogowac gdyz iz poniewaz w teledysku sa cycki, tyłki itp itd +18 sam rozumiesz [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 22:13_________________________________________________ej młode wilki widział ktos z was ta B6 na blachac NMR z ramkami klubowymi bo czesto ja widuje koło sylwetki :gwizdanie:
  10. Dobrze zatem powiedz małzonce ze lecisz na Ibize w sprawach biznesowych tylko eni mowi ze ze mna i z Adrianem bo an bank Cie nei posci :decayed: :polew:
  11. ja Ci sie Karolu posmieje
  12. Zawsze moze byc lepiej zobaczy niektore wyrezane B5 i moze wywali te laminaty i wjedzie z jakims S pakietem
  13. Wazne ze sie włascicielowi podoba
  14. Teraz to ja z Adrianem jestemy na Ibizie Amnesia Ibiza 2010 [bEST MUSIC]
  15. Adrianus Santos Diego Morales Canizares Maxiumus Wileki no to mamy 2ch kandydatów jak w morde szczelił Ja to kiedy indziej bo jeszcze troche mietka pytka jestem :embarrassed:
  16. Suko ale do Kaletki musisz jechac w tym roku
  17. siemandero z wieczora co tu sie dzieje
  18. nosb pisze jaki to on biedny, że kasy nie ma że mieszka na wsi a rs4 b6 będzie jeździł.. prawie jak ta Paulina z tap madyl :polew: :polew: i pozniej Nosb bedzie mowił ze jest w Mediolanie Jak nosb reza to w garazu leci ten kawałek
  19. a ja pierole wszytsko i zostaje TAP MADL :evil: I JESTEM W MEDIOLANIE PANY ZAMAWIA KTOS KALENDARZ BO JA W PRSZYSZŁYM TYGLU BEDE ZAMAWIAŁ ??
  20. az mi głupio było poprawiac zielonego bałem sie troche ale znalazłem siły w sobie i napisałem :polew: sorki za 180 konne to w b5 bodajrze były
  21. ee moj paziu pilnuj tez porzadku [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:32_________________________________________________
  22. siema sioo ja tu rządze
  23. jeszcze 180 konna,wszystko ,tak poza tym jest na Forum,przynajmniej co dwa miesiące ktoś się pyta o to samo,więc wysiłek skieruj na "szukanie",a nie zadawanie pytań w tym temacie W b6 180 konna wersja >?? pierwsze słysze 1.8T b6 AVJ=> 150 BFB=> 163 AMB (wersja USA) => 170 BEX=> 190 Pierwsze trzy roznia sie softem BEX=> ma turbawke k03s, wieksze wtryski, 2 ICki
  24. o kur... to ładnie krzycza sobie za ten kawałek plastiku :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.