Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
to i to jest fajne tylko na zakretach moc tez potrzebna :gwizdanie: szkoda ze u nas nie ma jakiejs szkoły jazdy jzeby sie doszkalac jakies poslizgi pachołki itp itd
-
Spoty Olsztyńskie
ale mowie Ci Adrian jak ta Cupra teraz zasuwa to szok no masraka ku***a myslałem ze sie spuszcze tak sie podjarałem :polew: :jerk: A jaki wir w zbiorniku, aż świst przy korku słychać maxym a powiedz mi czy jak stajesz na kresce zkims to patrzysz ile Ci fura pali ?? :gwizdanie: To ma za***rdalac a nie byc oszczedne :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
nie no przeciez wiem ocb ale mowie Ci Adrian jak ta Cupra teraz za***rdala to szok no masraka k**wa myslałem ze sie spuszcze tak sie podjarałem :polew: :jerk:
-
Spoty Olsztyńskie
nie dygaj nic Ogolnopolski jest pod koniec Marca a kaletka pod koniec Kwietnia odcinka to chyba tylko w PB bo w dieslu jakos mi sie to nie widzi
-
Spoty Olsztyńskie
Nic mu nie bede mowic bedzie program na nie swiadomce ma byc ogien w szopie pod 200 musi byc :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
a ja juz odkładam kase na program nawet i Kaletke poswiece dla progrmau
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Dokończę jeszcze montaż Bose stage II i nic więcej w aucie nie robię To jak ja :laghing2: :gwizdanie: no tak Grzesiu Ty to na 100 % :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
wpierdzielam steki i robie bajcepsa jest siła pompa;d raket fjuel i dabel blast zrobi ze mnie hardkorowego koksa 2 Adrianie widze ze zaczałes pakowac cos tam przeczytrałem smigasz gdzies na siłke Adrianie Cupra po programie u Rogla wypluła 250km i 350 Nm jutro bede miał wykres to wrzuce btw poszło jeszcze PW do Ciebie
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
Adriannie trzeba sie zalogowac gdyz iz poniewaz w teledysku sa cycki, tyłki itp itd +18 sam rozumiesz [br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 22:13_________________________________________________ej młode wilki widział ktos z was ta B6 na blachac NMR z ramkami klubowymi bo czesto ja widuje koło sylwetki :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
Dobrze zatem powiedz małzonce ze lecisz na Ibize w sprawach biznesowych tylko eni mowi ze ze mna i z Adrianem bo an bank Cie nei posci :decayed: :polew:- Spoty Olsztyńskie
ja Ci sie Karolu posmieje- [ALL B5] a4 tuning
Zawsze moze byc lepiej zobaczy niektore wyrezane B5 i moze wywali te laminaty i wjedzie z jakims S pakietem- [ALL B5] a4 tuning
Wazne ze sie włascicielowi podoba- Spoty Olsztyńskie
Teraz to ja z Adrianem jestemy na Ibizie Amnesia Ibiza 2010 [bEST MUSIC]- Spoty Olsztyńskie
Adrianus Santos Diego Morales Canizares Maxiumus Wileki no to mamy 2ch kandydatów jak w morde szczelił Ja to kiedy indziej bo jeszcze troche mietka pytka jestem :embarrassed:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Suko ale do Kaletki musisz jechac w tym roku- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siemandero z wieczora co tu sie dzieje- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb pisze jaki to on biedny, że kasy nie ma że mieszka na wsi a rs4 b6 będzie jeździł.. prawie jak ta Paulina z tap madyl :polew: :polew: i pozniej Nosb bedzie mowił ze jest w Mediolanie Jak nosb reza to w garazu leci ten kawałek- Spoty Olsztyńskie
a ja pierole wszytsko i zostaje TAP MADL :evil: I JESTEM W MEDIOLANIE PANY ZAMAWIA KTOS KALENDARZ BO JA W PRSZYSZŁYM TYGLU BEDE ZAMAWIAŁ ??- [ALL B5] Jaki silnik pod swap do B5 1.8T czy jakas V6??
az mi głupio było poprawiac zielonego bałem sie troche ale znalazłem siły w sobie i napisałem :polew: sorki za 180 konne to w b5 bodajrze były- Spoty Olsztyńskie
ee moj paziu pilnuj tez porzadku [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:32_________________________________________________- Spoty Olsztyńskie
siema sioo ja tu rządze- [ALL B5] Jaki silnik pod swap do B5 1.8T czy jakas V6??
jeszcze 180 konna,wszystko ,tak poza tym jest na Forum,przynajmniej co dwa miesiące ktoś się pyta o to samo,więc wysiłek skieruj na "szukanie",a nie zadawanie pytań w tym temacie W b6 180 konna wersja >?? pierwsze słysze 1.8T b6 AVJ=> 150 BFB=> 163 AMB (wersja USA) => 170 BEX=> 190 Pierwsze trzy roznia sie softem BEX=> ma turbawke k03s, wieksze wtryski, 2 ICki- [ALL B6] Dokładka tył sedan od 1.8T na 2 wydechy
o kur... to ładnie krzycza sobie za ten kawałek plastiku :gwizdanie: - Spoty Olsztyńskie