Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. a ta dokładka to jest inna dla sedana i avanta ?? zderzaki to wiem ze sa inne ale te dokładeczki widze snieg napadał to chyba zaraz sie glebne pod samochod z latarka i zobacze jakie tam sa nr
  2. Kowi daj troche old schoolowych kawałkow trance house bo wiem ze na Ciebie zawsze mozna liczyc
  3. no ja tez nie dopiero co tak troche ogarniam trzeba sie wrclaguny zapytac on jest miszczem ETKI
  4. a dobrze 3 dniowy sylwester to jednak za duzo :decayed: ogolnie na sylwka o 4 juz miałem niezle na bani a tu nagle aptrze a jakies 2 dziewczyny w tym 1 wlasnie z Elblaga zaczynaja mały strip to od razu sie ogarnałem
  5. Nie wiem jak TY ale ja to byłem w Mediolanie na sylwka hit tegorocznego sylwestra
  6. tak własnie tak było i dzwoniłes pamietam do mnie i mowisz ze tez siedzisz i masz sylwestra z 1-ka v
  7. ale Maxym sylwester z 1ka sie skonczył
  8. OTOZ TO NIC TYLKO wp***dol I DO LOCHOW btw Adrian nie bylismy na rusi BYLISMY W MEDIOLANIE
  9. ja jebie wrociłem wkoncu z 2 dnia sylwstra motym przewodni 2 dnia to TAP MADL i słynne powiedzenie Jestesmy w Mediolanie :polew: kurcze nie wiem czy bede ale jak sie ogarne to dotre btw na rusi ostatnio było tyle sniegu ze i chyba Q by nie pomogło [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 10:00_________________________________________________ale oska da rade tzn bedziemy wzdłuz parkowac no chyba ze cos sie zmieniło i ktos odsniezył troche
  10. no wlasnie sylwestra ciag dalszy ide dalej w dekiel walic
  11. nie liczy sie i c**j a ja dzis mam 2 dzien sylwestra i wale dalej w dekiel oze jutro dotre na spota tylko urwa gdzie on bedzie niech fioletowy powie ??
  12. 1-szy w Nowym roku [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 11:36_________________________________________________GDZIE JUTRO SPOT ??
  13. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kurewska Abrakadabra Czachy
  14. 1-szy w Nowym roku wstawc chłopaki
  15. Zaleczeq odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaky Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku :> A teraz czas na epickie melo :drunk: poker face i do przodu
  16. Robaczki, wyznawcy Kopciuszkow,Benzyniaczkow i Gaziutków Wszytskiego Najlepszego W Nowym Roku A teraz fiesta :drunk: :banan:
  17. Moje robaczki wyznawcy Kopciuszkow,Benzyniaczkow i Gaziutków Wszytskiego Najlepszego W Nowym Roku życzy spamer nr 1 Załeczek A teraz fiesta koszulka klubowa wyprasowana wiec bedzie lans i ogien w szopie:evil: :drunk: :banan:
  18. Dzienx zioooom no własnie robaczki wyznawcy Kopciuszkow,Benzyniaczkow i Gaziutków Wszytskiego Najlepszego W Nowym Roku życzy spamer nr 1 Załeczek A teraz fiesta :drunk: :banan: Pamietajcie hasło przewodnie tegorocznego sylwestra to : 1. albo grubo albo wcale 2. ogien w szopie 3. robic melanz i sie nie przyzwyczajac 4 poker face i do przodu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
  19. R6?? ar ju siur ?? :tongue4: a nie przypadkiem R5
  20. Ja jebie ale teraz mi przysłodziłes klata mi urosła jak pudzianowi :cool1: Ide prasowac zaraz koszulke klubowa bo na sylwestra musi byc lans
  21. Co tu sie dzieje mietkie pytki Adrian cos sie ostatnio mało udzielasz na naszym forum mendo TY ide zaraz sylwestra zaczac
  22. Kwiatko zona nie blok da sie przestawic
  23. Ej chłopaki od nas chłopak wygral 8 baniek w totka :> i stawia zlot w Kaletce i sylwester na Ibizie jedziecie ??
  24. koks wodka dziwki i inne rozrywki ostre melanze na ibizie to nas czeka chłopaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.