Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
[ALL B6] Dokładka tył sedan od 1.8T na 2 wydechy
a ta dokładka to jest inna dla sedana i avanta ?? zderzaki to wiem ze sa inne ale te dokładeczki widze snieg napadał to chyba zaraz sie glebne pod samochod z latarka i zobacze jakie tam sa nr
-
Muzyka w naszych autkach
Kowi daj troche old schoolowych kawałkow trance house bo wiem ze na Ciebie zawsze mozna liczyc
-
[ALL B6] Dokładka tył sedan od 1.8T na 2 wydechy
no ja tez nie dopiero co tak troche ogarniam trzeba sie wrclaguny zapytac on jest miszczem ETKI
-
[ALL B6] Dokładka tył sedan od 1.8T na 2 wydechy
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a dobrze 3 dniowy sylwester to jednak za duzo :decayed: ogolnie na sylwka o 4 juz miałem niezle na bani a tu nagle aptrze a jakies 2 dziewczyny w tym 1 wlasnie z Elblaga zaczynaja mały strip to od razu sie ogarnałem- Spoty Olsztyńskie
Nie wiem jak TY ale ja to byłem w Mediolanie na sylwka hit tegorocznego sylwestra- Spoty Olsztyńskie
tak własnie tak było i dzwoniłes pamietam do mnie i mowisz ze tez siedzisz i masz sylwestra z 1-ka v- Spoty Olsztyńskie
ale Maxym sylwester z 1ka sie skonczył- Spoty Olsztyńskie
OTOZ TO NIC TYLKO wp***dol I DO LOCHOW btw Adrian nie bylismy na rusi BYLISMY W MEDIOLANIE- Spoty Olsztyńskie
ja jebie wrociłem wkoncu z 2 dnia sylwstra motym przewodni 2 dnia to TAP MADL i słynne powiedzenie Jestesmy w Mediolanie :polew: kurcze nie wiem czy bede ale jak sie ogarne to dotre btw na rusi ostatnio było tyle sniegu ze i chyba Q by nie pomogło [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 10:00_________________________________________________ale oska da rade tzn bedziemy wzdłuz parkowac no chyba ze cos sie zmieniło i ktos odsniezył troche- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no wlasnie sylwestra ciag dalszy ide dalej w dekiel walic- Spoty Olsztyńskie
nie liczy sie i c**j a ja dzis mam 2 dzien sylwestra i wale dalej w dekiel oze jutro dotre na spota tylko urwa gdzie on bedzie niech fioletowy powie ??- Spoty Olsztyńskie
1-szy w Nowym roku [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 11:36_________________________________________________GDZIE JUTRO SPOT ??- B6 DIVISION
Kurewska Abrakadabra Czachy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
1-szy w Nowym roku wstawc chłopaki- B6 DIVISION
Chłopaky Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku :> A teraz czas na epickie melo :drunk: poker face i do przodu- Szczęśliwego Nowego Roku AD.2011
Robaczki, wyznawcy Kopciuszkow,Benzyniaczkow i Gaziutków Wszytskiego Najlepszego W Nowym Roku A teraz fiesta :drunk: :banan:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Moje robaczki wyznawcy Kopciuszkow,Benzyniaczkow i Gaziutków Wszytskiego Najlepszego W Nowym Roku życzy spamer nr 1 Załeczek A teraz fiesta koszulka klubowa wyprasowana wiec bedzie lans i ogien w szopie:evil: :drunk: :banan:- Spoty Olsztyńskie
Dzienx zioooom no własnie robaczki wyznawcy Kopciuszkow,Benzyniaczkow i Gaziutków Wszytskiego Najlepszego W Nowym Roku życzy spamer nr 1 Załeczek A teraz fiesta :drunk: :banan: Pamietajcie hasło przewodnie tegorocznego sylwestra to : 1. albo grubo albo wcale 2. ogien w szopie 3. robic melanz i sie nie przyzwyczajac 4 poker face i do przodu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
R6?? ar ju siur ?? :tongue4: a nie przypadkiem R5- Spoty Olsztyńskie
Ja jebie ale teraz mi przysłodziłes klata mi urosła jak pudzianowi :cool1: Ide prasowac zaraz koszulke klubowa bo na sylwestra musi byc lans- Spoty Olsztyńskie
Co tu sie dzieje mietkie pytki Adrian cos sie ostatnio mało udzielasz na naszym forum mendo TY ide zaraz sylwestra zaczac- Spoty Olsztyńskie
Kwiatko zona nie blok da sie przestawic- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ej chłopaki od nas chłopak wygral 8 baniek w totka :> i stawia zlot w Kaletce i sylwester na Ibizie jedziecie ??- Spoty Olsztyńskie
koks wodka dziwki i inne rozrywki ostre melanze na ibizie to nas czeka chłopaki - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody