Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Maxym słyszałem ze to ty wygrałes w totka te 8 baniek i stawiasz nam zlot w Kaletce :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 19:17_________________________________________________aa no i kazdemu po b8 a mi s4b5 600+ w sedanie no i dla Adriana tez bo to tez wariat jest i lubi za***rdalac :gwizdanie: jak to zrobisz to obiecuje ze juz nie ebde smiał sie z kopciuszkow
-
Spoty Olsztyńskie
A co się tam dzieje? :polew: :polew: no to zoabcz co napisał 4lo
-
Spoty Olsztyńskie
dawac wszyscy fury na plac do Pawła [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 16:05_________________________________________________btw Pany kto bierze kalendarz na 2011 ?? :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak patrze na ta fure to albo mi sie zdaje albo taka po OLN jezdziła :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
powiedz lepiej ile razy miales je w swojej wyobrazni robiac wiadomo co pamieciowki wyszły z mody teraz idziesz na miasto i jak masz szczescie to za 2-3 drinki wyrywasz dupe i pamietacjacie chlopy " Jak by sie kot jednej dziury trzymał to by z głodu zdechł" [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 09:38_________________________________________________btw nie wiem jak wy ale ja lubie pilke nozna [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 09:39_________________________________________________ach ta dzisiejsza młodzieżhttp://wideowtopa.pl/film/2731/luzna-maja-cz1 http://wideowtopa.pl/film/2732/luzna-maja-cz2 http://wideowtopa.pl/film/2733/luzna-majka-cz3 :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
dziewczyna w różowej koszulce, na początku jest na łóżku , to Jennifer Humphrey - ta w czarnej bieliźnie to jest Britten Kelley - dziewczyna na stole, ta w białej koszulce to Ashley Schultz
-
Spoty Olsztyńskie
ten jest lepszy bardziej bym powiedział wyrazisty
-
[ALL B5] Zaworki DV S4 B5
to chyba to cena u Gajosa to 228,73 zł za szt.
-
[ALL B6] [ALL B6] koszt sprzęgła
Zapytaj sie użytkownika TOM77 tu masz link on na bank Ci pomoze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30793.0
-
[B6 AVJ] pompa paliwa
to chyba to :>
-
Spoty Olsztyńskie
to Mayra Munoz z teledysku chica boom
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mi sie wydaje ze montuje Nitro w schowku
-
Spoty Olsztyńskie
k**wa a dzis widziałem srebrne RS4 B7 avant koło dworca ja jebie jak to wyglada i jak ryczy
-
Spoty Olsztyńskie
takich nie stac na kupon bo 1 los to 3 zł a to juz prawie wino
-
Spoty Olsztyńskie
Załoze sie ze to jakis bananowiec z tych domkow jednorodzinnych
-
Spoty Olsztyńskie
Tylko Ty
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
najpierw w palnik a pozniej fitness na parkiecie :polew: smiechowo było
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oj jak boli oj jak boli głowa do sylwestra nie pije w duzych ilosciach :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja byłem na pasterce takiej a dzis na starowke na fitness :banan:
-
Spoty Olsztyńskie
Działa działa ja dzis lece na fitness do NOVO
-
Spoty Olsztyńskie
ale sie najadłem normalnie na brzuchu to mam ciaze spozywcza dlatego dzis ruszam na miasto na fitness załoze koszulke klubowa to bedzie lans bans szał
-
[ALL B6/B7] Kieszeń na zmieniarkę
A nie przepraszam juz znalazlem cos atualizacji dawno nie było i do tego zle kliknałem btw czy lodowke to tez mozna do ori schowka dorezac ??
-
[ALL B6/B7] Kieszeń na zmieniarkę
kurcze moja etka mowi ze nie ma takiej czesci :polew: sory za OT
-
[ALL B6/B7] Kieszeń na zmieniarkę
No włąsnie tez mi sie tak wydaje ale to by musiał wrclaguna sie wypowiedziec
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdrowych i pogodnych świąt chłopaki i dziewczyny