Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
o urwa w zyciu nie bawiłem i nie mam zamiaru bawic sie przy disco polo hh z koncówki lat 90 i przełom na 2000 miał w sobie takie pierdolniecie i dusze teraz jest troche inaczej a co do klipu sa gusta i gusciki fajnie ze klip w klimacie typowo streetowym
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian wejdz na topic o kalendarzach i zobaczysz czemu sie lekko opozniło Jarek przeprosił i tyle trzeba byc wyrozumiałym
-
Spoty Olsztyńskie
NIE SPAMUJE BO TO NIE ŁADNIE :tongue4:
-
Muzyka w naszych autkach
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale se chłopaki przysłodzili Manny organizuje w piatek melanz urodzinowy i bedzie tak- Spoty Olsztyńskie
Tak se Karol wmawiaj- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
100 LAT Zdrowia szczęścia pomyślności niech Twój ..uj na piz.. czesto gości :decayed:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no jest jeszcze bardziej pokrecone niz rachunkowosc- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
OOO fuj rachunkowosc a masz moze controlling ?? bo to tez posrane jest- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pierd.... studia zostan NINJA- Spoty Olsztyńskie
Bo nie nie bylo mnie w oln- Spoty Olsztyńskie
foty jakies macie ??- Spoty Olsztyńskie
sie dzieje widze- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Odnosnie III Zlotu w Kaletce to wstepny termin badz teminy bedziemy miec juz chyba w poniedziałek lub wtorek tu macie narazie taki wstepny link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183100.0 narazie gadki o d*pie maryny ale bedziemy aktualizaowac jak bedziemy znac juz szczegóły- Spoty Olsztyńskie
to zajebmy tydzien wczesniej i bedzie lusklio bo w tamtym roku przed kortowiada było słonce a pozniej deszcz:(- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oo Ty mendo- Spoty Olsztyńskie
a jak POKER FACE I DO PRZODU [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:36_________________________________________________ale jak bedzie 3 dniowa to za***iście taka impreza no i widze ze jest wieksze zainteresowanie wiecej osob to wiekszy melanz- Spoty Olsztyńskie
Czekaj zaraz wysle smsa bo mam tam wtyki u gory to zamowimy pogode a jak nie to do Putina i wy***iemy rakiety z jodkiem srebra to bedzie jak na Igrzyskach Olimpijskich w Szanghaju 0 kropli deszczu- Spoty Olsztyńskie
13-15 maj to jest ta opcja 3 dniowa :gwizdanie: btw urwaaaa tak se włąsnie pomyslałem ze to bedzie nie przypadkiem Kortowiada ?? a co sie dzieje w Kortowiade ?? odp=> DESZCZ NAPIERDALA [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:13_________________________________________________To jak Mareczku bedziesz znał dokładny termin i PLN to daj znac bo musze chłopakom z Kujawsko pomorskiego napisac- Spoty Olsztyńskie
W maju- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no niestety pewnie trzeba będzie wolne kołować na piatek bo z piątku na sobotę byśmy dali w dekiel :drunk: w sobotę umieramy :polew: i leczymy kaca a w niedziele rześcy i gibcy wracamy do domów 1. piatek melanz 2. sobota gry i zabawy 3. niedziela pełna kulturka i powrót :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale to było rok temu i 1 nocka w tym roku planujemy 2 nocki takze troche drozej bedzie ale jak bedziecie chetni to zapraszamy wkoncu trzeba sie integrowac :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ogolnie to tamtym roku zlot był sobota-niedziela ostatni weekend kwietnia koszt wtedy był KOSZTY IMPREZY WTAMTYM ROKU: - GRILL 35zł ( za jedną osobę) (bigos, karkówka z rusztu x2, kaszanka, smalec, ogórki kiszone, sałatka, gorąca herbata, chleb, ketchup + musztarda) - Śniadanie 15zł (za jedną osobę - szwedzki stół) - Zakwaterowanie: 1) pokój jednoosobowy 65zł wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 115zł ( zakwaterowanie + grill + śniadanie) 2) pokój jednoosobowy z dostawką 95zł (65zł +30zł) czyli koszt pokoju dzielimy na dwie osoby i jest taniej wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 97,50 ( zakwaterowanie + grill + śniadanie 3) pokój dwuosobowy 100zł wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 100zł ( zakwaterowanie + grill + śniadanie) 4) pokój trzyosobowy 135zł wówczas całkowity koszt imprezy na jedną osobę 95zł ( zakwaterowanie + grill + śniadanie) W tym roku zobaczymy czy bedziemy robic tez 2 dniowy czy moze 3 dniowy Tu macie stronke osrodka http://klobuk.osir.olsztyn.pl/ W tym roku Świeta Wielkanocne wypadaja pózno to myslelismy nad terminem 13-15 Maj Jak bedziemy miec wiecej szczegółow to poinformujemy Was- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
CHŁOPAKI I DZIEWCZYNY Po Zlocie Ogolnopolskim zapraszamy Was na Zlot do Kaletki :drunk: Tak było rok temu http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/NowaKaletka2425042010# ZAPRASZAMY- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wbijac na topic o Kaletce Elblążaki - Meetingi Kujawsko-Pomorskie