Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
:decayed: niektórzy twierdza, że nawet jak nie mam racji to mam rację :gwizdanie: To tak samo jak miałem na logice => nie prawda ze prawda to prawda jest nie prawda i wywodzi sie z prawdy :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
aa pamietam ta klotnie w po prostu jak sie fioletowy z rózowym dopadli :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak to na bank jedzie jak A4 z silnikiem 1.6
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A8 2,5 tdi ?? i oska :decayed: łoooo matko bosko kochano
-
Spoty Olsztyńskie
Jak Ty mozesz pic łyche w takich ilosciach ja to bym juz zygał 5 razy
-
Spoty Olsztyńskie
15:10 juz odjezdzalismy
-
Spoty Olsztyńskie
Ekipa mocnego pierdolniecia :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
100 LAT :drunk:
-
Spoty Olsztyńskie
Gdzie jutro spot ??
-
Muzyka w naszych autkach
- Muzyka w naszych autkach
Wuju wrzucił to strone temu Kowi- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
heloł elblazaki- Spoty Olsztyńskie
miliard 500 100 900- Spoty Olsztyńskie
5zł- Spoty Olsztyńskie
Jak widze ten teledysk to przypominaja mi sie dziewczyny z Elblaga i Koszalina na sylwestra- Spoty Olsztyńskie
wkoncu jakies tyłeczki i nózki a nie tylko cycki i cycki- Spoty Olsztyńskie
Co tu urwa sie dzieje taka cisza :gwizdanie: macie teledysk- Muzyka w naszych autkach
ten kiedys tez bedzie klasykiem :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wątek zlotowy powstanie już wkrótce termin zlotu to: 6 - 7 - 8 MAJA ( piątek - sobota - niedziela ) wszystkie szczegóły III ZLOTU w Kaletce już wkrótce w nowym temacie. :kox: :kox:- Spoty Olsztyńskie
eee bez kitu myslałem ze tego juz nie ma a tu prosze rekawiczki , gwizki i dj krzyczacy łapy w gore i 90% chłopakow na parkiecie nacpanych rowno ten typek 5:11 ostro nafrykany ja jebie masakra jakas [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:22_________________________________________________urwa widzieliscie http://allegro.pl/odpalarka-edc15-16-benz-i1432929426.html- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pier... nie bede nikomu sponsorwał wole to przeznaczyc na wache i poszalec na miescie albo pozbierac i dorzucic bo trzeba na program zbierac obojętnie w co zainwestujesz to tu i tu jest szansa pojeździć Niby tak ale po programie bedzie miał ok 200 hp i pozniej na skrzyzowaniu strzał ze sprzegła z 5k obrotów i jest ogien w szopie mina szoferów Bi Em Dablju Em Pałerów with Podtlenek El Pi Dżi bezcenna :decayed:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
d*pa out z fury zbedna masa pewnie ze program głupie pytanie :gwizdanie: ale najwazniejsza jest Kaletka- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pier... nie bede nikomu sponsorwał wole to przeznaczyc na wache i poszalec na miescie albo pozbierac i dorzucic bo trzeba na program zbierac- Spoty Olsztyńskie
OOOOOOO TAKI :naughty: :naughty: ogien w szopie i do przodu [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:11_________________________________________________myslałem ze juz nie ma tych rekawiczek a jednak sie myliłem- Spoty Olsztyńskie
pamietam najpierw Power Horse :gwizdanie: pozniej Cosmo - Muzyka w naszych autkach