Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. :decayed: niektórzy twierdza, że nawet jak nie mam racji to mam rację :gwizdanie: To tak samo jak miałem na logice => nie prawda ze prawda to prawda jest nie prawda i wywodzi sie z prawdy :polew:
  2. aa pamietam ta klotnie w po prostu jak sie fioletowy z rózowym dopadli :polew:
  3. Tak to na bank jedzie jak A4 z silnikiem 1.6
  4. A8 2,5 tdi ?? i oska :decayed: łoooo matko bosko kochano
  5. Jak Ty mozesz pic łyche w takich ilosciach ja to bym juz zygał 5 razy
  6. 15:10 juz odjezdzalismy
  7. Ekipa mocnego pierdolniecia :kox:
  8. 100 LAT :drunk:
  9. Gdzie jutro spot ??
  10. Wuju wrzucił to strone temu Kowi
  11. miliard 500 100 900
  12. 5zł
  13. Jak widze ten teledysk to przypominaja mi sie dziewczyny z Elblaga i Koszalina na sylwestra
  14. wkoncu jakies tyłeczki i nózki a nie tylko cycki i cycki
  15. Co tu urwa sie dzieje taka cisza :gwizdanie: macie teledysk
  16. ten kiedys tez bedzie klasykiem :gwizdanie:
  17. Wątek zlotowy powstanie już wkrótce termin zlotu to: 6 - 7 - 8 MAJA ( piątek - sobota - niedziela ) wszystkie szczegóły III ZLOTU w Kaletce już wkrótce w nowym temacie. :kox: :kox:
  18. eee bez kitu myslałem ze tego juz nie ma a tu prosze rekawiczki , gwizki i dj krzyczacy łapy w gore i 90% chłopakow na parkiecie nacpanych rowno ten typek 5:11 ostro nafrykany ja jebie masakra jakas [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:22_________________________________________________urwa widzieliscie http://allegro.pl/odpalarka-edc15-16-benz-i1432929426.html
  19. pier... nie bede nikomu sponsorwał wole to przeznaczyc na wache i poszalec na miescie albo pozbierac i dorzucic bo trzeba na program zbierac obojętnie w co zainwestujesz to tu i tu jest szansa pojeździć Niby tak ale po programie bedzie miał ok 200 hp i pozniej na skrzyzowaniu strzał ze sprzegła z 5k obrotów i jest ogien w szopie mina szoferów Bi Em Dablju Em Pałerów with Podtlenek El Pi Dżi bezcenna :decayed:
  20. d*pa out z fury zbedna masa pewnie ze program głupie pytanie :gwizdanie: ale najwazniejsza jest Kaletka
  21. pier... nie bede nikomu sponsorwał wole to przeznaczyc na wache i poszalec na miescie albo pozbierac i dorzucic bo trzeba na program zbierac
  22. OOOOOOO TAKI :naughty: :naughty: ogien w szopie i do przodu [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:11_________________________________________________myslałem ze juz nie ma tych rekawiczek a jednak sie myliłem
  23. pamietam najpierw Power Horse :gwizdanie: pozniej Cosmo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.