Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Taktuś No Marek to zawsze musi cos na rzad powiedziec
-
Spoty Olsztyńskie
Eeee widze Loża Szydercow [br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 09:25_________________________________________________btw ja bym pokochał z całego serca :gwizdanie: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=140634354&__lp=3&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=9&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&minPowerAsArray=147&minPowerAsArray=KW&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuels=PETROL&transmissions=MANUAL_GEAR&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&categories=Limousine&minCubicCapacity=1801&maxCubicCapacity=2000&minConstructionYear=2005&maxConstructionYear=2007&lang=pl&pageNumber=1
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no konczmy ten :offtopic: lepiej btw powodzonaka w dalszym rezaniu Nosb i niech moc bedzie z Toba
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
uuuuuuu ale tu widze ogien w szopie sie dzieje Nosb nie przejmuj sie rezaj dalej
-
Spoty Olsztyńskie
ale nie martw sie nie od razu Rzym zbudowali pocwiczysz troche i bedziesz kozakiem
-
Spoty Olsztyńskie
no widze własnie :polew: chciałes przykozaczyc ale nie wyszło
-
Spoty Olsztyńskie
dobrze
-
Spoty Olsztyńskie
Melduje sie jestem obecny Załek sie zakochał poprostu i tyle* * żartowałem jesli juz to czytasz to chyba postradałes zmysły ze Załek sie zakochał. Załek robi melanz i sie nie przyzwyczaja, poker face i do przodu A co do kalendarzy do jarko ma wysłąc w tym tygodniu bo wysyłał partiami zreszta zajrzyj w topic o kalendarzach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Opijemy pepkowe w Kaletce
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRATULEJSHON :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu wstaw zdjecia mojego trunku :polew:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:20_________________________________________________ nie ma za co ledwo podjechalismy ale sie udało [br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________ klata jak u pirata a w środku wata to nie wata Grzesiu nie pali i teraz steki wpierdziela i cwiczy bo nie ma opierdalania sie i bajseps rosnie i klata tez :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
AA k**wa DOTARŁEM CAŁY I ZDROWY Ten snieg to chyba tylko u nas napierdalał ogolnie byłem o 5:20 na lotnisku :gwizdanie: chiałem sie przekimac troche ale byłem tak nacpany kawa i redbullem ze nie dało rady :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
co sie dzieje wąski tylko koszulki klubowe do pubu załozyc [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 19:19_________________________________________________No i dotarlismy cali i zdrowi 1/2 Q prawie klekła :polew: ku***a pogoda tragedia chyba zaraz cos zjem i ruszam bo zanim dotre to ch***j masakra z 4 godziny ciekawe jak wyglada 16 stka albo 7ka :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co sie dzieje wąski
-
Spoty Olsztyńskie
Tylko mi sie tam dobrze prowadzic
-
Spoty Olsztyńskie
Ty, Adrian i Marek
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
tez mu to mowiłem Mowie Paweł idziemy do 1 klubu a on mowi ze nie bedzie dzis zwiedzanie no i raz tu i raz tu i chłopaka przewiało :decayed: :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
Adrian pier.. TOP GEAR przeciez jestesmy w mediolanie- Spoty Olsztyńskie
Kazdy super car zanim wejdzie do seryjnej [produkcji powinien byc u nich tak testowany upalany na maxiora a nie jak w Monaco pod hotelami na pokaz- Spoty Olsztyńskie
Ciezko by było :polew: ciekaw jestem ile taki setup wytrzyma poko cos nie kleknie wole takie projekty Karolu bedzie ciepło to kumpel wpadnie Cupra- Spoty Olsztyńskie
Patryczku staruszku siemka Jestem jestem miszcz powrocił ma sie zdrow ogien w szopie 123 hop siup tralala wy***iemy w kosmos jak sie da- Spoty Olsztyńskie
Posty skasował jeden z rozowych ale ja nie bede palcem pokazywał kto :gwizdanie: at aki łądny był ten 1szt post na 500 stronie- Spoty Olsztyńskie
niekoniecznie Statystycznie rzecz biorąc od lipca do stycznia napukalismy 100 stron ==> czyli potrzebujemy 5 miesiecy na kazde 100 stron :> 1. w czerwcu 2011 pukniemy 600 2. w listopadzie 2011 pukniemy 700 3. w kwietniu 2012 pukniemy 800 4. we wrzesniu 2012 pukniemy 900 5. w lutym 2013 pukniemy 1000 i wszystko jasne :polew: :polew: a wiec nasówa sie pytanie DAMY RADE ?? Ja tam do 1000 dam rade na lajcie patrzcie ile sie zemna jeszcze bedziecie meczyc :gwizdanie: :kox:- Spoty Olsztyńskie
Odpisałbym tak jak kiedys na takie docinki tylko wiem ze Marek by sie znowu wkurzył - Spoty Olsztyńskie