Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
a co to post ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
:sick3: oooo ..uj nie pije do nast weekendu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a manny ??
-
Spoty Olsztyńskie
nie dygaj nic nie bedzie chinola
-
Spoty Olsztyńskie
http://allegro.pl/napinacz-paska-klinowego-audi-a4-a6-00-1-8-1-8t-i1454068124.html cos takiego Pawełku ?? [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:39_________________________________________________ urwa szkołe bede miał a fura nie przyjade pier... siedziec i patrzec sie jak szpak w piz... wszyscy pija a ty siedzisz i nic tylko cola i lech free
-
Spoty Olsztyńskie
Cupra jadzie co!!! MIchaś Etke mam w robocie ... może będe miał samą rolkę dla Ciebie wystarczy aaa jedzie kunsztownie i zacnie nie mozemy sie doczekac az bedzie cieplusio wtedy tylko hop na miasto i szukanie przeciwników to jak bedizesz miał rolke to daj znac :gwizdanie: ale jak jutro bedziesz w pracy to wez mi napisz nr ori tej czesci A gadłem dzis własnie z Madejem to pewnie na wiosne wjedzie FIMC, wydech i Airbox i do tego wieksza pompa paliwa i 300 powinno byc :evil:
-
Spoty Olsztyńskie
smigałem nie znaczy upalałem upalalismy to Cupre dzis Pawełku wez mnie napisz jaki to jest nr czesci bo mi cos etka nie działa
-
Spoty Olsztyńskie
siema parowki ale mi teraz furka smiga ucieszony jak małedziecko dzis poł dnia smigałem
-
Spoty Olsztyńskie
np w ten weekend ?? połowa połowy marca
-
Spoty Olsztyńskie
pojazd musi byc ja rozumiem spot fura ale spot piwny oposcic
-
Spoty Olsztyńskie
no własnie a kto to jest zbychzz ?? nie pamietam kto to nie pokazuje sie na spotach a rozowy jest :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
dobra nie chwal sie ze masz Q
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chrzciny bedzie imprezka
-
Spoty Olsztyńskie
Ta Zaraz będą stały jak ten Nissan maxima na cegłach oooo nie gosciu tak to sie bawic nie bedziemy rozrzady do wymiany to fury odpoczywaja
-
Spoty Olsztyńskie
Wygrzewa sie na słoncu tak samo jak moja fury łapia 1sza marcowa opalenizne
-
Spoty Olsztyńskie
żadna cisza :naughty: ogien w szopie jest :gwizdanie: A u naszego kochanego Pawełka na placu same padliny stoja :polew:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no własnie kurcze niby tyle tych czortow na miescie i na kortowie ale bedzie problem a na starowce to sa pseudo divy i osiedlowe princessy parkietu jak ja to zawsze mowie udaja gwiazdy a w pupie były i gowno widziały
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie no wiem ze jakiegos hardcoru nie mam z zaliczeniem ale nie chce mi sie pozniej na poprawki bojac jak nie pojade w 1szym terminie a co do d*p to tak ejszcze za czasów studiowania to miałem duzo takich lachonow blachar ale teraz juz troche sie uspokoiłem i mam tylko takie nie dajace tak hop siup :polew: Filip musi tam na UWMie poszukac zrobi obchod po Rakorze, Antałku, Azymucie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
nie nie studiowałem na Kotarbinskim skonczyłem tam lic. a teraz sobie robie technika budownictwa w ZDZ:kox: laski ??? ja to widze ze Ty juz tam jaks niunie masz wpisana na liste
-
Muzyka w naszych autkach
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no ja mam lipe bo akurat 7-8 mam egzaminy w szkole ale moze wpadne chociaz na grilla- Spoty Olsztyńskie
nie bo nie miałem kiedy dopiero we wtorek chyba pojade bo jutro lece do 3city i tez nie zdarze kupic [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 21:47_________________________________________________ no sorry teraz to mi pojechałes ;( ;( ;( przeciez nigdzie nie ma takich brzydkich dziwek jak na wlocie do OLN btw Kawał dobrego miesa Załeczeq w c**jowa dziure pchac nie bedzie :)- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
zawsze sa jeszcze domki tylko nie ogrzewane ale to juz bedzie maj takze powinno byc ciepło no i alko bedzie was grzac- [ALL B6] Nie działaja klapy nawiewu
ooo czegos takiego włąsnie szukałem na rezaczach zawsze mozna polegac - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE