Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. a co to post ?? :gwizdanie:
  2. :sick3: oooo ..uj nie pije do nast weekendu
  3. :polew: :polew:
  4. a manny ??
  5. nie dygaj nic nie bedzie chinola
  6. http://allegro.pl/napinacz-paska-klinowego-audi-a4-a6-00-1-8-1-8t-i1454068124.html cos takiego Pawełku ?? [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 20:39_________________________________________________ urwa szkołe bede miał a fura nie przyjade pier... siedziec i patrzec sie jak szpak w piz... wszyscy pija a ty siedzisz i nic tylko cola i lech free
  7. Cupra jadzie co!!! MIchaś Etke mam w robocie ... może będe miał samą rolkę dla Ciebie wystarczy aaa jedzie kunsztownie i zacnie nie mozemy sie doczekac az bedzie cieplusio wtedy tylko hop na miasto i szukanie przeciwników to jak bedizesz miał rolke to daj znac :gwizdanie: ale jak jutro bedziesz w pracy to wez mi napisz nr ori tej czesci A gadłem dzis własnie z Madejem to pewnie na wiosne wjedzie FIMC, wydech i Airbox i do tego wieksza pompa paliwa i 300 powinno byc :evil:
  8. smigałem nie znaczy upalałem upalalismy to Cupre dzis Pawełku wez mnie napisz jaki to jest nr czesci bo mi cos etka nie działa
  9. siema parowki ale mi teraz furka smiga ucieszony jak małedziecko dzis poł dnia smigałem
  10. np w ten weekend ?? połowa połowy marca
  11. pojazd musi byc ja rozumiem spot fura ale spot piwny oposcic
  12. no własnie a kto to jest zbychzz ?? nie pamietam kto to nie pokazuje sie na spotach a rozowy jest :gwizdanie: :polew:
  13. dobra nie chwal sie ze masz Q
  14. Ta Zaraz będą stały jak ten Nissan maxima na cegłach oooo nie gosciu tak to sie bawic nie bedziemy rozrzady do wymiany to fury odpoczywaja
  15. Wygrzewa sie na słoncu tak samo jak moja fury łapia 1sza marcowa opalenizne
  16. żadna cisza :naughty: ogien w szopie jest :gwizdanie: A u naszego kochanego Pawełka na placu same padliny stoja :polew:
  17. no własnie kurcze niby tyle tych czortow na miescie i na kortowie ale bedzie problem a na starowce to sa pseudo divy i osiedlowe princessy parkietu jak ja to zawsze mowie udaja gwiazdy a w pupie były i gowno widziały
  18. Nie no wiem ze jakiegos hardcoru nie mam z zaliczeniem ale nie chce mi sie pozniej na poprawki bojac jak nie pojade w 1szym terminie a co do d*p to tak ejszcze za czasów studiowania to miałem duzo takich lachonow blachar ale teraz juz troche sie uspokoiłem i mam tylko takie nie dajace tak hop siup :polew: Filip musi tam na UWMie poszukac zrobi obchod po Rakorze, Antałku, Azymucie
  19. nie nie studiowałem na Kotarbinskim skonczyłem tam lic. a teraz sobie robie technika budownictwa w ZDZ:kox: laski ??? ja to widze ze Ty juz tam jaks niunie masz wpisana na liste
  20. no ja mam lipe bo akurat 7-8 mam egzaminy w szkole ale moze wpadne chociaz na grilla
  21. nie bo nie miałem kiedy dopiero we wtorek chyba pojade bo jutro lece do 3city i tez nie zdarze kupic [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 21:47_________________________________________________ no sorry teraz to mi pojechałes ;( ;( ;( przeciez nigdzie nie ma takich brzydkich dziwek jak na wlocie do OLN btw Kawał dobrego miesa Załeczeq w c**jowa dziure pchac nie bedzie :)
  22. zawsze sa jeszcze domki tylko nie ogrzewane ale to juz bedzie maj takze powinno byc ciepło no i alko bedzie was grzac
  23. ooo czegos takiego włąsnie szukałem na rezaczach zawsze mozna polegac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.