Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. Jebac spalanie auto ma za***rdalac lekko dłubniete 1.8T i 3.0 TDI nie ma czego szukac a co do kaletki to dzwon do fioletowego on prawde Ci powie btw nie to zeby atakował dieslowcow ale czasemmam wrazenie ze niektorrzy to jezdza za darmo albo im jeszcze panstwo dopłaca Kiedys pamietam przeczytałem na tym forum gdzies ze np AVF robi BEX-a :polew: albo ze komus 3.0TDI pali w miescie 7-8 zatem
  2. k**wa zebym ja przejechał 500 km na 20 litrach to bym nie wiem co musiał robic zapiac 5ke i jechac 70-80 i jeszcze wyajc cewke zeby jechał na 3 garach :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:21_________________________________________________dieslem tez by chyba było ciezko co na 20 litrach zrobic 500 km ?? :gwizdanie:
  3. Przeciez Diesel na tym przejadzie z 500 km
  4. a ja ściągnąłem wogole opony i jeżdżę na stalowych felgach i iskry ida
  5. NIE
  6. :polew: :polew:
  7. Zaleczeq odpowiedział(a) na Młody temat w Audi
    o to chodzi ??
  8. to jest chyba dzwon sprzegła
  9. może :bicz3: Bo chciałbym zeby oblukał czy nie ma ktos tam do sprzedania podswietlanych nawiewów A3 8L
  10. JEDREK jestes zarejestrowany na a3 klub net ??
  11. Najważniejsze ze swierzak był
  12. jest bomba i ...uj
  13. :polew: ostatnia fota widze ze Adrian juz bomba
  14. ale pijaki
  15. Wstawac spiochy !!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:
  16. :polew: :polew: :polew: ja tak nawet po najebaku nie mam ;]
  17. no własnie Maxym jedizesz do Kaletki ??
  18. :polew: :polew:
  19. vis`a vis Kasztelanki, po drugiej stronie deptaku jest przejście w bramie na ul. Kałłątaja, w połowie przejścia jest PoProstu Obok klubu IMPULS
  20. A tak chłopaki zareagowali jak im powiedziałem ze nie jade do Kaletki cd
  21. no norweski to tak samo w odsłuchu jak duński ale pupa pierwsza klasa normalnie ubóstwiam taki typ urody szkoda ze w OLN takich mało trzeba chyba ruszyc do skandynawii w poszukiwaniu blondynki
  22. nie mam jeszcze rozpiski egzaminow wiec nie wiem ejszcze co i jak btw widzieliscie i pomyslec ze to biatlonistka za taka blondzi to bym audi nawet oddał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.