Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
Jebac spalanie auto ma za***rdalac lekko dłubniete 1.8T i 3.0 TDI nie ma czego szukac a co do kaletki to dzwon do fioletowego on prawde Ci powie btw nie to zeby atakował dieslowcow ale czasemmam wrazenie ze niektorrzy to jezdza za darmo albo im jeszcze panstwo dopłaca Kiedys pamietam przeczytałem na tym forum gdzies ze np AVF robi BEX-a :polew: albo ze komus 3.0TDI pali w miescie 7-8 zatem
-
Spoty Olsztyńskie
k**wa zebym ja przejechał 500 km na 20 litrach to bym nie wiem co musiał robic zapiac 5ke i jechac 70-80 i jeszcze wyajc cewke zeby jechał na 3 garach :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:21_________________________________________________dieslem tez by chyba było ciezko co na 20 litrach zrobic 500 km ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Przeciez Diesel na tym przejadzie z 500 km
-
Spoty Olsztyńskie
a ja ściągnąłem wogole opony i jeżdżę na stalowych felgach i iskry ida
-
Spoty Olsztyńskie
NIE
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema elblążaki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :polew:
- [INNE] A6 Rs6 C6 blenda
-
[ALL B6] kupplungsglocke ?? Co to jest?
to jest chyba dzwon sprzegła
-
[B6 BRD] Wycieraczki przednie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
może :bicz3: Bo chciałbym zeby oblukał czy nie ma ktos tam do sprzedania podswietlanych nawiewów A3 8L- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
JEDREK jestes zarejestrowany na a3 klub net ??- Spoty Olsztyńskie
Najważniejsze ze swierzak był- Spoty Olsztyńskie
jest bomba i ...uj- Spoty Olsztyńskie
:polew: ostatnia fota widze ze Adrian juz bomba- Spoty Olsztyńskie
ale pijaki- Spoty Olsztyńskie
Wstawac spiochy !!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:- Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew: ja tak nawet po najebaku nie mam ;]- Spoty Olsztyńskie
no własnie Maxym jedizesz do Kaletki ??- Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew:- Spoty Olsztyńskie
vis`a vis Kasztelanki, po drugiej stronie deptaku jest przejście w bramie na ul. Kałłątaja, w połowie przejścia jest PoProstu Obok klubu IMPULS- Spoty Olsztyńskie
A tak chłopaki zareagowali jak im powiedziałem ze nie jade do Kaletki cd- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
no norweski to tak samo w odsłuchu jak duński ale pupa pierwsza klasa normalnie ubóstwiam taki typ urody szkoda ze w OLN takich mało trzeba chyba ruszyc do skandynawii w poszukiwaniu blondynki- Spoty Olsztyńskie
nie mam jeszcze rozpiski egzaminow wiec nie wiem ejszcze co i jak btw widzieliscie i pomyslec ze to biatlonistka za taka blondzi to bym audi nawet oddał - Meetingi Kujawsko-Pomorskie