Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. eee tam ja tam kupuje kłobuk i sobie zrobimy u nas ogolno warminsko mazursko elbląsko kaszubski
  2. tez mam urwana [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 19:11_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26422.0;highlight=schowek tu masz rozwiazanie
  3. mowiłęm ze jak Skrzypek doj**ie foty to sie serwer zawiesi
  4. zlot nie spot to po 1sze po 2gie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68006.0 tu masz link zjezdzasz do polowy strony i masz adres i telefon po 3 Pawła nie bedzie na Zlocie w Kaletce
  5. jest dobry Pawel69 w dziale polecane warsztaty masz kontakt do niego
  6. Elblążaczki macie juz 500 stron trzeba to jutro opic
  7. Soulsearcher - Can't Get Enough 2011 (Guli Bootleg) Three´n One vs. Javi Mula - Come on Reflect 2011 (Niels van Gogh vs. Sunloverz Bootleg Mix)
  8. ciota
  9. nikt ? no niestety ale moze za rok uderzymy w puchara
  10. nie bo fasoli sie najadł i były wzdęcia ale espumisan pomogł
  11. Widze ze nikt z kujaw nie zawita do Kaletki
  12. damian_qbass czemu nie lecisz do Kaletki manny potwierdz czy jedziesz czy ni
  13. :polew: :polew: :polew:
  14. 3.6 v6 300km :> taki silnik znajomy ma własnie w corrado bedzie na Night power w lipcu na lubelskiej 1/4 mili w tym roku ogolnie poczatek lipca beda same za***iste imprezy 1. 1-2 lipiec Street Wars III na ulicy witosa 2. 3 lipiec WST eliminacje mistrzostw polski na 1/4 Dajtki 3. 9 lipiec Night Power 1/4 ul.lubelska
  15. co ona tam ma ?? :polew:
  16. 100 lat
  17. ja powiem od siebie tylko tyle po: 1. Adrian kupujac auto 500 konne nie liczmy ze spalnie bedzie 10l na 100 km 2. Marek wiesz ja widze to tak kazdy te auto widział kazdy słyszał ale ja a) nigdy nie widziałem wykresu tego auta wykres wykresem samochod kreskami nie jedzie licza sie czasy o ktorych ja nigdy niesłyszałem np 1/4 mili 3. duzo sie naczytałem na temat 2.2T głowna bolaczka tego silnika jest to http://www.racingforum.pl/blog/albert/index.php?showentry=1#comments 4. suma sumarum cos z tym autem musi byc nie tak skoro co chwile zmienia własciciela takie jest moje zdanie Jezeli chodzi o mody to prawda jest taka ze era 2.2T i 1.8T juz mineła teraz rzadza 2.7BiT i VR6 a przyszłosc bedzie nalezec do 2.5T z TTRS i RS3
  18. nie to zebym jechał po aucie ale prawda jest taka ze ta fura trafia z rak do rak czyli wniosek nasowa sie sam cos jest w nim nie tak nikt by nie robił projektu 500+ zeby zaraz sprzedac osobie X gdzie osoba X za jakis niedługi czas probuje sprzedac dalej osobie Y
  19. panowie zapisalem sie na zlot :gwizdanie: :naughty: Cieszycie sie zapewne
  20. Ja to własnie wrociłem Z 3City i zaraz ogar i na miasto na melanz :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. dobra robaczki Kolejna Wielkanoc, kolejne żonkile kolejne życzenia, lecz specjalne, miłe! Radosnych, pogodnych świąt spędzonych wśród bliskich. Życzy Załeczeq
  22. dobra robaczki Kolejna Wielkanoc, kolejne żonkile kolejne życzenia, lecz specjalne, miłe! Radosnych, pogodnych świąt spędzonych wśród bliskich. Życzy Załeczeq
  23. co sie dzieje mordeczki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.