Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
eee tam ja tam kupuje kłobuk i sobie zrobimy u nas ogolno warminsko mazursko elbląsko kaszubski
-
Spoty Olsztyńskie
tez mam urwana [br]Dopisany: 09 Maj 2011, 19:11_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26422.0;highlight=schowek tu masz rozwiazanie
-
Spoty Olsztyńskie
mowiłęm ze jak Skrzypek doj**ie foty to sie serwer zawiesi
-
Spoty Olsztyńskie
zlot nie spot to po 1sze po 2gie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68006.0 tu masz link zjezdzasz do polowy strony i masz adres i telefon po 3 Pawła nie bedzie na Zlocie w Kaletce
-
Spoty Olsztyńskie
jest dobry Pawel69 w dziale polecane warsztaty masz kontakt do niego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Elblążaczki macie juz 500 stron trzeba to jutro opic
-
Muzyka w naszych autkach
Soulsearcher - Can't Get Enough 2011 (Guli Bootleg) Three´n One vs. Javi Mula - Come on Reflect 2011 (Niels van Gogh vs. Sunloverz Bootleg Mix)
-
Spoty Olsztyńskie
ciota
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nikt ? no niestety ale moze za rok uderzymy w puchara
-
Spoty Olsztyńskie
nie bo fasoli sie najadł i były wzdęcia ale espumisan pomogł
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widze ze nikt z kujaw nie zawita do Kaletki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
damian_qbass czemu nie lecisz do Kaletki manny potwierdz czy jedziesz czy ni
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
3.6 v6 300km :> taki silnik znajomy ma własnie w corrado bedzie na Night power w lipcu na lubelskiej 1/4 mili w tym roku ogolnie poczatek lipca beda same za***iste imprezy 1. 1-2 lipiec Street Wars III na ulicy witosa 2. 3 lipiec WST eliminacje mistrzostw polski na 1/4 Dajtki 3. 9 lipiec Night Power 1/4 ul.lubelska
-
Spoty Olsztyńskie
co ona tam ma ?? :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
100 lat
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty Olsztyńskie
ja powiem od siebie tylko tyle po: 1. Adrian kupujac auto 500 konne nie liczmy ze spalnie bedzie 10l na 100 km 2. Marek wiesz ja widze to tak kazdy te auto widział kazdy słyszał ale ja a) nigdy nie widziałem wykresu tego auta wykres wykresem samochod kreskami nie jedzie licza sie czasy o ktorych ja nigdy niesłyszałem np 1/4 mili 3. duzo sie naczytałem na temat 2.2T głowna bolaczka tego silnika jest to http://www.racingforum.pl/blog/albert/index.php?showentry=1#comments 4. suma sumarum cos z tym autem musi byc nie tak skoro co chwile zmienia własciciela takie jest moje zdanie Jezeli chodzi o mody to prawda jest taka ze era 2.2T i 1.8T juz mineła teraz rzadza 2.7BiT i VR6 a przyszłosc bedzie nalezec do 2.5T z TTRS i RS3- Spoty Olsztyńskie
nie to zebym jechał po aucie ale prawda jest taka ze ta fura trafia z rak do rak czyli wniosek nasowa sie sam cos jest w nim nie tak nikt by nie robił projektu 500+ zeby zaraz sprzedac osobie X gdzie osoba X za jakis niedługi czas probuje sprzedac dalej osobie Y- Spoty Olsztyńskie
panowie zapisalem sie na zlot :gwizdanie: :naughty: Cieszycie sie zapewne- Spoty Olsztyńskie
Ja to własnie wrociłem Z 3City i zaraz ogar i na miasto na melanz :gwizdanie: :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobra robaczki Kolejna Wielkanoc, kolejne żonkile kolejne życzenia, lecz specjalne, miłe! Radosnych, pogodnych świąt spędzonych wśród bliskich. Życzy Załeczeq- Spoty Olsztyńskie
dobra robaczki Kolejna Wielkanoc, kolejne żonkile kolejne życzenia, lecz specjalne, miłe! Radosnych, pogodnych świąt spędzonych wśród bliskich. Życzy Załeczeq- Spoty Olsztyńskie
co sie dzieje mordeczki- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie