Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
[INNE] A6 Rs6 C6 blenda
no kurcze blaszka wychodzi ze niczym sie nie roznia ale wez moze napisz jeszcze do WRCLAGUNY moze on to jeszcze rozkmini jakos :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Ja byłem na spocie duchem z wami :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
NO NIESTETY KASOWANIE BŁEDOW JAMBURGEREM NIC NIE DAŁO
-
Spoty Olsztyńskie
ja mało [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 10:07_________________________________________________ciekawe jak Paweł
-
Spoty Olsztyńskie
pojedli popili
-
Spoty Olsztyńskie
paziu jak ruszył z postami :polew: wy***ał dzide prawie jak by miał Q
-
Spoty Olsztyńskie
Jakie dziury ???
-
Spoty Olsztyńskie
Pawełku
-
Spoty Olsztyńskie
ja jestem szef szefa szefow Micha$ z Pieczewa
-
Spoty Olsztyńskie
Co tam moj rozowy malinowy nosku :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Adrian nie chcij zebym wpadł w techniczny albo opanował dział czesci z etka bo 500 peknie tak szybko jak syczące pierdnięcie z niedziewiczej d*py :polew: zreszta rozowy to damski kolor wole byc uzytkownikiem albo władca postow niz rozowa landrynkaco nie Grzegorz ??
-
Spoty Olsztyńskie
eee falus mu nie staje ej suko wpadasz do mnie po cewki ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
:naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
wpadaj wpadaj
-
Spoty Olsztyńskie
Moj paziu co to za smichy hihy
-
Spoty Olsztyńskie
Karol jak tam kolega zakupił Allroada ?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
bo my jesteśmy wariaty a tam pełno wariatów to czuliśmy sie jak u swoich
-
Spoty Olsztyńskie
Maxyma to ja dzis widziałem na rondzie w Glinojecku
-
Spoty Olsztyńskie
ktoś sprowokował fioletowego do zamknięcia naszego topiku ciekawe kto :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Będzie spokój :polew: Ci dam spokoj Różowiutki :bicz3: :bicz3: Zablokowali nas chwilowo zebysmy u nich popisali bo troche do tyłu sa :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
złoz reklamacje u arko [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 14:26_________________________________________________
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kujawiaczki jak tam u was pogoda pada, leje, powodz czy słonce ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakis fioletowy sie opitala
-
Spoty Olsztyńskie
Adrianus ma duzo na głowie zobacz ze juz prawie włosow nie ma tyleeeeee ma chłopak stresu